Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 155

Thread: Fotbal feminin in Romania!

  1. #85
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Smile

    buna ma numesc cecilia si am jucat fotbal la doua echipe in spania timp de 3 ani,acum m-am intors acasa si as vrea sa continuu sa joc dar nu stiu ce trebuie sa fac cum sa-mi gasesc o echipa dar daca se poate sa nu fie foarte departe de alba iulia.multumesc

  2. #86
    incepator
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Angry

    mai este cineva pe forumul asta?va rog sa-mi raspundeti!

  3. #87
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    fotbal nebun

    in tot bucurejti sunt numa 2 ekipe de fotbal de fete smart care e deja in kampionat shi fair play care intra in toamna ...se poate alege

  4. #88
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    fotbalu e o religie ce poze)) munka de terem.....nu poze ....se merge la antrenamente nu la bal

  5. #89
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,188
    Reputatie
    0
    Spaniola -Unirea Jolidon CLuj cea mai buna echipa de fotbal feminin din Romania
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #90
    incepator
    Join Date
    May 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    eu una am tot incercart sa gasesc cluburi de fotbal - da de la frf nu am primit raspuns nici pe mail nici la telefon. de smart stiam, de fair play am auzit acum.
    eu ma intrebam insa cum se procedeaza ca sa ajungi la o echipa - avand in vedere ca am deja 22 ani si nu am facut vreun sport de performanta imi pot permite sa apar la usa clubului si sa zic k vreau si eu la club? ar fi fost interesant sa fie futsal si la fete, de asha ceva stiti?

  7. #91
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    ma numesc giorgiana am 13 ani din vs sunt fan steaua dar imi place fotbalui foare mult si de aceea am decis sa ma fac fotbalista si vreaua ca dumnezeu sa imi indeplineasca dorinta id eu este gyonny_06_vs:*:*:*:*:*:*

  8. #92
    incepator
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    salut

    salut loome... eu as vrea sa stiu un club de fotbal de fete in timisoara... care ma poate ajuta adresa de email e lavi_smechera2010@yahoo.com

  9. #93
    fotbalista maslinutza's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    ......
    Posts
    23
    Reputatie
    1

    cand a aparut fair-play

    o echipa noua in Bucuresti?wow..spune-ne mai multe
    olivexx

  10. #94
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Pentru Catalina si SabinaBraila

    Exista 9 echipe de fotbal feminin in tara: CFR Constanta, Smart Bucuresti, Pandurii Tg Jiu, CSS Targoviste, Negrea Resita, Motor Oradea, Ripensia Timisoara, Clujana Cluj si Tg Mures.
    In functie de cat de aproape sunteti de orasele respective, va puteti orienta.
    Eu ma numesc Diana si sunt antrenoarea echipei CFR Constanta. Ma puteti gasi si la adresa "campiap@yahoo.com"
    Solicit maxima seriozitate. Va multumesc!

  11. #95
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Buna Maslinutza!

  12. #96
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    Diana !!! ai jucat sau joci cumva fotbal ??? cum a terminat C-ta campionatul anul acesta? bafta !! poate in 2007-2008 le veti pune ceva probleme Clujului ca m-ama tot saturat sa vad cum ele castiga campionatul..

  13. #97
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    Question

    fari-play Buburesti??? intersant..... cine va fii antrenorul sau antrenoarea??? au fete ca sa faca echipa? sau... in cateva luni se va desfinta.... bafta felelor la nationala!!! forzaaa poate reusim si noi o calificare...

  14. #98
    Pana la capat BigStar's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    130
    Reputatie
    1
    Intr-un meci contand pentru grupa a 2-a a preliminariilor Campionatului European feminin (senioare) editia 2007-2009, echipa nationala de fotbal feminin a Romaniei a fost umilita de echipa similara a Suediei, fiind invinsa cu un categoric 7-0.

    Golurile partidei disputate la Mogosoaia au fost marcate de Victoria Svensson (min 6, 25, 35, 38 si 70), Therese Sjogran (14) si Lotta Schelin (78).

    Dupa doua etape, Suedia ocupa primul loc in clasamentul grupei a II-a cu sase puncte, fiind urmata de Italia si Irlanda cu cate trei puncte, in timp ce Romania si Ungaria ocupa ultima pozitie, ambele acumuland un singur punct.

    Pe 20 iunie, Romania, va intalni, tot la Mogosoaia, nationala Ungariei, avand astfel ocazia de a scapa de ultimul loc in clasament.


  15. #99
    Banned
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Stuchishani
    Posts
    507
    Reputatie
    0
    Mi se pare normal. Suedezele e bune rau si n`avea cum sa le invingem. Au o inaintare de invidiat

  16. #100
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Lotta Schelin e buna cat de cat, restul mai au de lucrat

  17. #101
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Exclamation

    imi doresc enorm de mult ca federatia romana de fotbal feminin sa se ocupe cu seriozitate in viitorul apropiat de echipele din romania cat si de echipa nationala ...

  18. #102
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    pentru cine nu ma cunoaste ma numesc Alexandra....sunt din Targu-Frumos...jud Iasi...Si jok fotbal de mica datorita Catalinei sper sa ajung sa fac treaba buna cu ea in echipa ...si sai demonstrez ca nu au fost degeaba vorbele mele ....multumesc mult Catalina...cat de curand sper sa fiu langa tine si langa echipa><

  19. #103
    incepator
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    P.S......ID-ul meu nobodyss_angel.....

  20. #104
    fotbalista maslinutza's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    ......
    Posts
    23
    Reputatie
    1

    Smile buna DI

    ce faci?si tu pe aici?
    olivexx

  21. #105
    Banned
    Join Date
    May 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    27
    Reputatie
    0
    si eu pe aici...:rolling:
    As dori un ban4ever cat mai rapid

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •