Page 4 of 27 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 561

Thread: Priviti oameni buni !

  1. #64
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    eu voi pleca cu fruntea sus atunci cand nu voi mai avea absolut nici o sansa...dar atat timp cat mai exista sanse le voi juca pana la capat .

    Voi incepe prin a-mi cere scuze in fata tuturor moderatorilor de pe acest forum pentru acele iesiri clonele si pentru alte evenimente petrecute pe acest forum .Am incalcat grav regulamentul si o recunosc cu fruntea sus , sunt resemnat acum in proportie de 99 % dar mai am un mic dram de speranta ...si voi juca pana la capat...

    Apoi imi cer iertare si pentru spamul de joasa speta si de proasta calitate practicat de mine pe unele threaduri si care nu va mai aparea niciodata..pentru ca spam inseamna mesaj de aiurea si off-topic...voi incerca sa fiu mereu la obiect

    Am iubit acest forum timp de mai bine de 1 an de zile de pe 2 Ianuarie 2007 pana astazi si-l iubesc in continuare...de aceea cand scriu aceste randuri am lacrimi in ochi...mi-am facut o multime de prieteni pe forum : Universal ,relansat ,cristi_galati ,White_Shadow ,torn_beton ,georg40 ,SorinBlaj , TravisDaye , apeyhlon , BogdyLFC , Dardar3 , Jerry20cm ,resita, dar si altii pe care datorita numarului destul de mare nu-mi aduc aminte pe toti . Tuturor le multumesc pentru acest an petrecut alaturi...au fost atat momente frumoase cat si momente triste pa care le-am petrecut impreuna , inca o data un sincer MULTUMESC TUTUROR !

    Am incercat sa rezist cat mai mult la provocari insa nu am reusit...de aceea m-am si bagat in diverse scandaluri , ulterior regretand acest lucru...lucru care il regret si acum...pt ca vorbele dor cel mai mult

    Cu respect LordulCapdeMort
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  2. #65
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    ultim sfat: be cool. nu te mai implica decat este nevoie. fii baiat destept.asa vei castiga respectul celorlati.

  3. #66
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    Uni multumesc mult pt sfat...nu o sa ma mai implic...voi parasi threadul cu pricina...sau ma voi face ca nu vad postarile celui care m-a provocat...voi incerca vorba ta sa fiu COOL!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #67
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    si nu-ti mai fa clone, ce naiba, un cont e de a ajuns
    Este ultima mea initiativa. Daca nici acum nu vei schimba atitudinea ta, o sa fii banat pe Ip pentru totdeauna.

  5. #68
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    bah ce dor imi era de Andrei si Lordu.
    Fara voi, forumu' asta e mult mai sarac.

  6. #69
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    clonele le-am facut din alte motive din dorinta de a avea mai multe conturi ...oricum sa uitam astea ..nu vrea sa imi mai aminteasca cineva de clone pentru ca au reprezentat momente triste pentru mine...

    Jerry depinde ce intelegi prin ,,sarac " , eu recunosc am gresit si imi merit soarta ...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  7. #70
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    nu mai are acelasi farmec, la asta ma refeream.
    in opinia mea, mai meritati inca o sansa.

  8. #71
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    sanse am avut destule dar le-am irosit ,am dat cu piciorul in ele...si cand lucrurile reusesisera sa mearga mai bine..am hotarat sa fac o farsa cu clona ,,Elodia " si totul s-a dus de rapa...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  9. #72
    sport legend
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    7,145
    Reputatie
    1
    acum ce faci, incerci sa ma convingi ca nu mai meriti sa primesti inca o sansa?

  10. #73
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    nu...doar explicam....ce s-antamplat..
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  11. 14th January 2008, 16:33
    Reason
    elodia? in fine :)

  12. #74
    Banned
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    158
    Reputatie
    0

    Lightbulb

    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    eu voi pleca cu fruntea sus atunci cand nu voi mai avea absolut nici o sansa...dar atat timp cat mai exista sanse le voi juca pana la capat .

    Voi incepe prin a-mi cere scuze in fata tuturor moderatorilor de pe acest forum pentru acele iesiri clonele si pentru alte evenimente petrecute pe acest forum .Am incalcat grav regulamentul si o recunosc cu fruntea sus , sunt resemnat acum in proportie de 99 % dar mai am un mic dram de speranta ...si voi juca pana la capat...

    Apoi imi cer iertare si pentru spamul de joasa speta si de proasta calitate practicat de mine pe unele threaduri si care nu va mai aparea niciodata..pentru ca spam inseamna mesaj de aiurea si off-topic...voi incerca sa fiu mereu la obiect

    Am iubit acest forum timp de mai bine de 1 an de zile de pe 2 Ianuarie 2007 pana astazi si-l iubesc in continuare...de aceea cand scriu aceste randuri am lacrimi in ochi...mi-am facut o multime de prieteni pe forum : Universal ,relansat ,cristi_galati ,White_Shadow ,torn_beton ,georg40 ,SorinBlaj , TravisDaye , apeyhlon , BogdyLFC , Dardar3 , Jerry20cm ,resita, dar si altii pe care datorita numarului destul de mare nu-mi aduc aminte pe toti . Tuturor le multumesc pentru acest an petrecut alaturi...au fost atat momente frumoase cat si momente triste pa care le-am petrecut impreuna , inca o data un sincer MULTUMESC TUTUROR !

    Am incercat sa rezist cat mai mult la provocari insa nu am reusit...de aceea m-am si bagat in diverse scandaluri , ulterior regretand acest lucru...lucru care il regret si acum...pt ca vorbele dor cel mai mult

    Cu respect LordulCapdeMort

    prima parte e super-ok k faptul k recunosti, asa cum am rec. si eu...dar a 2-a e jalnica, patetica...sau cum vrei tu sa-i spui..."cu lacrimi in ochi" as pune aia d p mess dar nah...totusi nu-s asa rautacios "am iubit acest forum" =+)) dar nu pun...
    ai pus prea mult suflet in acest forum...cv virtual si nu-i ok...nici eu nu eram asa "pasional"...p bune...dar nah...poate tu chiar asta simti, ne spui si noi c sa credem? k acest forum a fost "iubita" ta? ... no comment ... cu tot respectul.
    pai nu mai inteleg nik cel putin eu...prima oara in pag. anterioara ii ameninti k acum, dupa vreo 20 d ore sa le spui k iti e drag si nush c...k si vremea...e senin si deodata vine o furtuna. sau invers. in fn
    o parere strict personala...nu mi-o luati in nume d rau...mai dati-i o sansa, e cam disperat .... si Doamne Fereste cine stie c mai face ... repet...e parere strict personala, k un user fara nicio importanta
    ps. a fost un serial elodia si pe onlinesport forum? nu era d ajuns ala interminabil d la (o)tv?
    Last edited by And87Rey; 14th January 2008 at 16:53.

  13. #75
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    mai am pus suflet in tot ceea ce am scris pe forum...

    si in plus am reusit o performanta : aceea de a-l aduce pe Cristian Botez pe forum , o performanta destul de greu de realizat dar pentru care nu am primit merite..nu ca m-as fi asteptat dar totusi...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  14. #76
    Banned
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    158
    Reputatie
    0
    p cine ai adus??!
    si in fine...oricum nu e Dumnezeu...si nici p el dak il aduceai..in fn
    ce merite voiai? medalii? admin ? ... nu inteleg

  15. #77
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    nu vroiam nimic....am mentionat doar ca am facut ceva pt forum...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #78
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Lordule,stai frumos in banca ta si asteapta, fara sa iesi in evidenta. Sfatul meu
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  17. #79
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    mersi pt sfat Hard...cred k nu voi posta pe forum 2 saptamani desi voi pierde niste puncte
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  18. #80
    Banned
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    158
    Reputatie
    0
    ce puncte vei pierde?!?!?! la c te referi?

  19. #81
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    pai uita-te aici http://www.enigmaelodiei.ro//scenariul1482 ,5p la fara-mila/sado-maso
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #82
    lejendã
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    OK, profit de faptul ca sunteti aici...

    Amandoi ati comis-o grav in trecut, s-a trecut cu vederea peste foarte multe boacane de-ale voastre; nu se poate spune ca nu v-ati primit sansa/sansele de reabilitare. Ce ati facut? Nu ati stiut sa profitati de ele, ati continuat cu prostiile, spam, clone si altele.

    Lordule, nu mai astepta, pentru ca degeaba o faci. Daca tu crezi ca vei mai primi vreo sansa, te inseli amarnic. Nu-mi permit sa iti dau sfaturi, e viata ta si faci cu ea ce vrei. Doar ca observatie, pari o persoana care exagereaza foarte mult.

    Andrei, n-are rost sa iti mai raspund in privat, iti transmit aici, lucru valabil pentru amandoi: ati primit ban permanent. Sunt sigur ca nu este nevoie sa va dau definitia cuvantului. Si cam atat. Orice alte explicatii sunt de prisos.

    Toate cele bune in viata reala.

  21. #83
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,543
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    OK, profit de faptul ca sunteti aici...

    Amandoi ati comis-o grav in trecut, s-a trecut cu vederea peste foarte multe boacane de-ale voastre; nu se poate spune ca nu v-ati primit sansa/sansele de reabilitare. Ce ati facut? Nu ati stiut sa profitati de ele, ati continuat cu prostiile, spam, clone si altele.

    Lordule, nu mai astepta, pentru ca degeaba o faci. Daca tu crezi ca vei mai primi vreo sansa, te inseli amarnic. Nu-mi permit sa iti dau sfaturi, e viata ta si faci cu ea ce vrei. Doar ca observatie, pari o persoana care exagereaza foarte mult.

    Andrei, n-are rost sa iti mai raspund in privat, iti transmit aici, lucru valabil pentru amandoi: ati primit ban permanent. Sunt sigur ca nu este nevoie sa va dau definitia cuvantului. Si cam atat. Orice alte explicatii sunt de prisos.

    Toate cele bune in viata reala.
    M-ai lasat fara cuvinte

    Au facut altii si prostii mult mai mari decat noi ...dar asta e ...imi voi accepta probabil soarta..desi imi voi juca in continuare sansa pana la capat.....oricum decizia pica ca un trasnet asupra mea...
    Last edited by Lordul; 14th January 2008 at 20:40.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  22. #84
    lejendã
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Sper doar ca iti dai seama de faptul ca o eventuala clona (a cata oare?) ti-ar aduce un ban pe IP

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •