Page 3 of 27 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 561

Thread: Priviti oameni buni !

  1. #43
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Eu ti-am zis sa incetezi sa mai tot continui..nu vezi ca enervezi oamenii... daca vei continua asa, vei avea ban pe Ip, si nu te mira de acest lucru.Toti ti.au dat sfaturi.

    Continui si cu spam-ul.....eu ti.am tot spus... ei bien, daca nu vrei sa asculti, o sa primesti.Si nimeni, absolut nimeni nu te va mai scoate.

    Ne-am saturat..

  2. #44
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    eu nu inteleg de ce am primit ban 2 saptamani fara a mai comite o infractiune dupa ce am comis-o pe prima initial primind 3 zile iar acum mi s-a lungit la 2 saptamani\

    daca vreti sa scapati de mine ca pe o masea stricata atunci sa stiti ca nu va merge....va anunt de pe acum eu nu sunt Ulysses . nici San Cristonal nici Andreiy nici Raikonenn

    Dumnezeu e sus si vede ce faceti sa stiti ,si va veti primi pedeapsa la timpul potrivit
    Last edited by Lordul; 10th January 2008 at 21:16.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  3. #45
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    Yoyo am iesit cu destule fete si voi iesi si maine asa ca stai linistita .

    Multumesc tuturor sustinatorilor mei White_Shadow ,relansat ,Hardliner ,balaci ,resita si restul ...


    Da tu Yoyo cu cati baieti ai iesit ? daca ai iesit cu vreunul ca la timpul care-l petreci pe forum nu prea cred , ca doar acolo la firma ca ai ieisit cu unu pe terasa nu se pune , sau poate tu iesi cu fetele ? e si asta o treaba fiecare cu orietarile lui
    Last edited by Lordul; 10th January 2008 at 23:39.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  4. #46
    lejendã
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    La multi ani inca de pe acum Lordule, noapte buna!

  5. #47
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    multumesc Sergio D !
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  6. #48
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    La multi ani Lord sa fii sanatos si fericit !

    P.S.: Fii mai cuminte si mai putin incapatanat.

  7. #49
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,781
    Reputatie
    1
    LMA Lord si sanatate


    Iar acum pragmatic despre situatia ta ...

    Daca continui sa postezi pe acest ton nu faci decat sa alimentezi sentimentul ca ai fost banat pe drept ...

    Daca vrei sa rezolvi situatia ta atunci te revizezi ACUM , in secunda urmatoare, si postezi gandit, matur, fara sa raspunzi la provocari , intelept ...

    Esti in situatie dificila , te inteleg deci trebuie sa dai dovada de calitate superioara ca sa rastorni impresia din ce in ce mai generala negativa despre tine ...
    Stiu ca poti dar trebuie efort ...
    Acum sau niciodata ....
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #50
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post

    Da tu Yoyo cu cati baieti ai iesit ? daca ai iesit cu vreunul ca la timpul care-l petreci pe forum nu prea cred , ca doar acolo la firma ca ai ieisit cu unu pe terasa nu se pune , sau poate tu iesi cu fetele ? e si asta o treaba fiecare cu orietarile lui
    hai ca asta-i tare de tot

  9. #51
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    multumesc delaparis , multumesc geografule , eu deja petrec da hai va rog yo scoateti banul

    La multi ani dardare sa fii fericit si iubit!

    multumesc frumos pt urati tuuror hard , moty , tyler si tuturor
    Last edited by Lordul; 11th January 2008 at 13:21.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  10. #52
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    am o veste proasta totul aproape s-a terminat voi votati-ma in continuare...dar sansele sunt destul de mici http:www.enigmaelodiei.ro//scenariul1482 , sansele sunt destul de mici dar sa speram

    1.Alexa 2015
    2.Alice 1664
    3.LordulCapdeMort 1365
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  11. #53
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    la multi ani ,lordule! (chiar daca cu intarziere,tot LA MULTI ANI este...)

  12. #54
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    mersi mult
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  13. #55
    Констанца kerosene's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    TheOldestLivingCityInRO
    Posts
    5,130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    Noapte buna, eu ti-am acordat, asa cum te-am anuntat mai inainte, ban de 14 zile pentru insistente stupide.

    Ne revedem cu bine peste 2 saptamani.
    in cel mai fericit caz

  14. #56
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    sunteti aiurea daca mi-ati dat 2 saptamani...oricum e 8 oara cand ma aflu aici pe valea plangerii...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  15. #57
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    hai ca vreau afara eliberati-ma! eliberati-ma!
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  16. #58
    lejendã
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    # Elodia Ghinescu 78.96.131.65 [Find Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
    # LordulCapdeMort 78.96.131.65 [Find Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]
    # Omul_din_umbra 78.96.131.65 [Find Posts by User] [View Other IP Addresses for this User]

    Ce zici lordule?

  17. #59
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    ce sa zic ?

    nu mai zic nimic ,da hai sa-ti spun ceva eu am acasa un server care da netul la toate calculatoarele mele si e acelasi ip la toate...si de asta ..cam asta e adevarul...
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  18. #60
    lejendã
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Daca stateai tu cuminte si nu mai faceai prostii d'astea + minciunele gogonate, altfel era problema
    Imi dai impresia ca tu crezi ca ne jucam aici... ei bine, nu ne jucam.

    Adios.

  19. #61
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    pai nici n-am zis ca ne-am juca...si crede-ma ca n-am mai suportat sa stau aici izgonit pe valea plangerii ...daca tot banati lumea schimbati locul pt postat la cei banati ca eu unul m-am plictisit de ea..
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  20. #62
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,266
    Reputatie
    0
    sa-nteleg ca m-ati expulzat ca pe o masea stricata ? n-am ce zice...sa recapitulam ...acum..ora amintirilor...dar va promit ca MA VOI INTOARCE ! MAI PUTERNIC CA NICIODATA! daca asta ati ales atunci asta e ...probabil ca voi fi fortat sa plec desi m-am inteles exceptional cu multa lume de pe aici si gontel stai linistit ca ma duc la scoala in fiecare zi...

    am fost urmarit si haituit aproape in permanenta pe acest forum dar am rezistat numai eu stiu cum...in cele din urma insa am acumulat aceste 8 banuri ...care mi-au venit de hac..totusi sa vedem ce se va-ntampla mai departe ?
    Last edited by Lordul; 13th January 2008 at 23:48.
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  21. #63
    Banned
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    158
    Reputatie
    0
    omule, du-te la un control. tu, nu cred k iti vei reveni niciodata, macar eu mi-am revenit, tarziu dar mai bn mai tz decat niciodata. p bune, esti penibil.
    resemneaza-te, dempnstreaza k esti tare. ai fost penibil d cand esti aici nu te-ai schimbat absolut deloc. esti un spammer mai mare decat am fost eu ever.
    ai ban si gata. chiar meriti. te-au iertat d mii de ori. si p mine m-au iertatd atatea ori incat acum cand vreau sa dem. k m-am schimbat complet, nu mai pot.
    macar termin-o cu fruntea sus aici, nu e tz. pt mn e evident k ai avut prea multe sanse dar le-ai dat cu piciorul facand reclame si alte prostii.
    T VAD P MINE IN PERS. TA MA REFER FELUL CUM POSTEZI SI CUM PUI PR. SI AMENINTI, MA VAD P MN K ATUNCI CAND PROCEDAM ASA. macar eu m-am trezit, tu ar trebui sa faci la fel. oare se va intampla vreodata "minunea" asta? sincer, nucred.

    parerea mea pers. esti mai enervant decat eram eu.
    resemneaza-te ce-i asa greu? asta am facut si eu, macar ies cu capul sus. rpt, mai bn mai tz decat niciodatz.
    crezi k mie nu mi-ar place sa mai postez pe aici cand am timp? dar nu se mai poate si le dau dreptate sa nu creada in schimbarea mea. ata ete.

    in concl...dak continui, o s0o dai din penibil in...jalnic sau nush un termen din cele mai umilitoare.
    forumul asta e viata ta?! DUMNEZEULE, asa dai impresia!!!! esti obsedat d forumul asta, ceea ce nu-i ok. si eu am fost, stie toata lumea, insa m-am trezit la realitate. trebuia! pe cand tu, CAND?????!!!! dai dovada d imaturitate CRASA!!!
    demult trebuia sa iei ban def, ma mir k a venit atat de tarziu. esti spammer incurabil. si eu am fost, dar m-am "vindecat"

    Tu realizezi acum, k dupa ce ai scris mai sus ce-ai scris, in vecii vecilor nu iti vor mai da voie p aici? te-ai "ingropat" singur.

    Acum s incerc sa trec la comentariul meu pers. la ceea c ai scris mai sus:
    -"expulzat k pe o masea stricata"? pur si simplu ma faci sa ma tavalesc p jos d ras. dar unde ai fost? consideri acest forum "occidentul" si ei sunt politistii d la granita care te-au expulzat k ai facut infractiuni? opreste-te k mor d ras
    -"ma voi intoarce mai puternic" - dar unde te crezi ? in filme? asta e expresie strict din filme
    -"AM FOST URMARIT P FORUM" - cine mah te-a terorizat? doar in mintea ta cred k s-a intamplat asta ; opreste-te k pleznesc d ras jur!
    -"ce se va intampla mai departe" - adik? ce vrei sa faci? vrei sa pui o bomba p forum?

    IN CONCLUZIE, esti INCORIGIBIL! ink nu s-a inventat termenul care te-ar putea cataloga cel mai bn p tn. stiam k esti cum esti, dar credeam k la un moment dat vei da dovada d caracter...da` d unde...hai las-o dreq te-ai umilit, te-ai facut d ras. tu, chiar nu realizezi k ar fi vremea s te trezesti?

    cred k sa te calmezi tuh, ar trebui sa te baneze si pe valea plangerii...doar amenintari si prostii spui, prima oara ii rogi sa-ti scoata banul k vei fi ingerash si apoi ii injuri...park ma vad pe mine, inainte. copie identica
    Last edited by And87Rey; 14th January 2008 at 00:31.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •