Page 1 of 12 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 240

Thread: Am primit ban ptr ca am spus adevarul.

  1. #1
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1

    Am primit ban ptr ca am spus adevarul.

    Ptr aceste 2 posturi am primit ban.

    Postul nr 1
    Fila nr 1 din dosarul "De ce merge forumul prost ?"

    Domnule Ice Man...care a fost ultimul thread deschis de dumneavoastra pe sectiunea "diverse"...sau cate threaduri ati deschis pe sectiunea "diverse" de cand sunteti moderator ?

    Stiti cate ? UN SINGUR THREAD pe data de 28 iulie 2007 unde nimeni nu a postat nimic
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=132211

    Deci tu nu ai nici o treaba cu aceasta sectiune si ai putea sa-ti dai demisia singur, mai ai o sectiune unde esti moderator "la volan"...ai putea sa ramai acolo.

    Ai deschis 0 threaduri pe sectiunea "diverse" de cand esti moderator.
    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...d=721724&pp=25
    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...4&pp=25&page=2
    __________________________________________________ ____________________________________

    Postul nr 2
    Fila nr 2 din dosarul "De ce merge forumul prost?"

    Domnule Hardliner care a fost ultimul thread deschis de dumneavoastra pe sectiunea "filme"...sau cate threaduri ati deschis pe sectiunea "filme" de cand sunteti moderator ?

    Stiti cate ? UN SINGUR THREAD pe data de 15 noiembrie 2006......
    http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=58053

    De UN AN DE ZILE nu ati mai deschis nici un thread pe sectiunea unde sunteti moderator....la multi ani.

    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...earchid=721811
    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...1&pp=25&page=2
    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...1&pp=25&page=3
    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...1&pp=25&page=4
    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...1&pp=25&page=5
    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...1&pp=25&page=6
    http://www.onlinesport.ro/forum/sear...1&pp=25&page=7

    Sectiunea unde esti cel mai potrivit ptr moderare e "report post"

    Nu are rost sa mai fi moderator pe o sectiune unde deschizi un thread pe an si sa lasi totul pe seama lui Pixu.
    __________________________________________________ ____________________________________


    Am primit ban ptr ca m-am legat de domnul Ice Man care nu a deschis nici un thread pe sectiunea "diverse" de cand e moderator si nu se implica deloc in acea sectiune si ptr ca m-am mai legat de domnul Hardliner care a deschis UN THREAD IN 2 ANI DE ZILE...si care a sters threadul meu ptr ca ii rusine de marea lui realizare si acuma vb de mine pe alte threaduri ptr ca stie ca eu nu pot sa postez pe acolo, foarte frumos din partea lui.
    Last edited by White Shadow; 7th January 2008 at 00:50.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  2. #2
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Nu are rost sa mai fi moderator ...
    sa mai fii moderator .. ai invatat ceva pe ziua de azi ...nu o lua ca pe o rautate.

    Shadow nu ai primit ban pt ca ai spus adevarul ci ai primit ban pt ca ai deschis pt a doua oara un thread acolo unde nu-i era locul.Este un sub forum special dedicat numit Administrativ pt asta. Acolo are dreptul oricine sa se planga de orice abatere de la regulamentul forumului de catre un moderator . Din greseli invatam cu totii
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  3. #3
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Dupa cum am mai spus...am primit ban ptr ca am spus adevarul, threadul putea sa fie mutat bine mersi pe administrativ dar el a fost sters.....si din start au inceput amenintarile la adresa mea...exact cum am deschis cele 2 threaduri.......

    Nu am ce sa invat de la o persoana care ma vorbeste pe la spate si care nu recunoaste atunci cand a gresit...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  4. #4
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Poti spune ce amenintari au inceput din start la adresa ta ?
    Bineinteles ca nu ai ce invata,esti un simplu incapatanat,care nu recunoaste cand greseste.
    Threadul putea fi mutat bine mersi unde credeai tu de cuviinta.Alegerea mea a fost una diferita de preferinta ta.Nu toata lumea e perfecta ca tine, Marele White Shadow
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  5. #5
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Intreaba-l pe domnul Delaparis ce amenintari au inceput din start la adresa mea......sau vezi ca a postat Diablo ceva..citeste acolo....

    Tu ai preferat sa stergi threadul ptr ca nu ai avut cum sa te aperi, argumentele mele au fost mult mai solide decat argumentele tale care nici macar nu au existat...... cat timp tu fugi de mine si nu ai curajul sa ne luptam in argumente si dovezi...atunci cine e mare si cine e mic ?...
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  6. #6
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Eu te-am intrebat pe tine,nu pe delaparis.
    Nu fug de nimeni ,baiatule. Insa nu ma cobor la nivelul tau
    Aici nu e Arena , daca ai vreo problema in ceea ce ma priveste, te rog frumos sa iei legatura cu administratorul forumului.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  7. #7
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Shadow ... nu ma baga pe mine aici ca nu sunt legat de banul tau ...

    Dar sa stii ca eu am vorbit cu tine iar tu nu ai prins firul ... am incercat sa te avertizez asupra atitudinii tale pe acest forum dar nu am vazut ecou ...

    Ai ban azi ? ok ... nu-i nimic o sa treaca ... dar te rog frumos sa pricepi ceva ... respecta un pic pe ceilalti forumisti moderatori , useri etc ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #8
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Poate s-a simtit lezat ...
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  9. #9
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    Eu te-am intrebat pe tine,nu pe delaparis.
    Nu fug de nimeni ,baiatule. Insa nu ma cobor la nivelul tau
    Aici nu e Arena , daca ai vreo problema in ceea ce ma priveste, te rog frumos sa iei legatura cu administratorul forumului.
    Si eu ti-am spus de la cine au fost amenintarile......

    Tu trebuie sa te ridici la nivelul meu, nu sa te cobori la nivelul meu.....eu ti-am adus dovezi prin care ti-am demonstrat ca tu esti 0 ca moderator, tu nu ai venit cu nici o dovada prin care sa te aperi....deci cine e jos si cine e sus ?...

    Care e administratorul forumului ?

    Acel personaj care a baut 10 beri si dupa aia a inceput sa ma ameninte ?

    Acea persoana care sterge posturile persoanelor care jignesc si nu da nici un avertisment ?

    Sau persoana aia care mi-a dat 10 puncte ptr pocire de nume si a scris in loc de "pocire de nume" ...."jigniri grave" ?

    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Shadow ... nu ma baga pe mine aici ca nu sunt legat de banul tau ...

    Dar sa stii ca eu am vorbit cu tine iar tu nu ai prins firul ... am incercat sa te avertizez asupra atitudinii tale pe acest forum dar nu am vazut ecou ...

    Ai ban azi ? ok ... nu-i nimic o sa treaca ... dar te rog frumos sa pricepi ceva ... respecta un pic pe ceilalti forumisti moderatori , useri etc ...
    Delaparis..tu ai preferat sa ma ameninti decat sa muti threadul pe administrativ....intelegi...asta e problema...puteai sa muti threadurile acolo si discutam frumos si civilizat acolo despre cei 2 "moderatori"

    Si despre ce atitudine vb aici ?
    Am jignit pe cineva ?...nu am voie sa spun adevarul ?.....am venit cu dovezi si cu tot ce ai vrut tu......

    Ii respect doar pe cei care isi fac treaba cum trebuie si nu-si bat joc de treburile incepute de altii......
    Last edited by White Shadow; 7th January 2008 at 02:16.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  10. #10
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Administratorul forumului este Vadim El este cel care trage linia si decide cine merita si cine nu sa fie moderator.
    Shadow ,hai zi-ne pe sleau ce te roade ? Esti suparat ca am ras de tine acum 2 zile ? Am avut si de ce Razbunarea e arma prostului. Te bagam mai mult in seama daca ma atacai mai devreme si nu dupa intamplarile recente
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #11
    lejendă
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    București
    Posts
    7,257
    Reputatie
    1
    Shadow, cei care au vrut sa inteleaga punctul tau de vedere, l-au inteles. Ai spus tot ce era de spus, nu mai are rost sa polemizezi in continuare. In timp se vor rezolva si aceste probleme.

  12. #12
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Delaparis..tu ai preferat sa ma ameninti decat sa muti threadul pe administrativ....intelegi...asta e problema...puteai sa muti threadurile acolo si discutam frumos si civilizat acolo despre cei 2 "moderatori"

    ......

    Ii respect doar pe cei care isi fac treaba cum trebuie si nu-si bat joc de treburile incepute de altii......
    am atentionat ...

    apropos de cei care isi fac treaba ... Ai ceva de zis despre mine ?

    Sau vrei sa o dam in tango ...

    Te rog frumos sa stai drept si cinstit ca un ardelean
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  13. #13
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    Administratorul forumului este Vadim El este cel care trage linia si decide cine merita si cine nu sa fie moderator.
    Shadow ,hai zi-ne pe sleau ce te roade ? Esti suparat ca am ras de tine acum 2 zile ? Am avut si de ce Razbunarea e arma prostului. Te bagam mai mult in seama daca ma atacai mai devreme si nu dupa intamplarile recente
    Prietene....intotdeauna am fost o persoana deschisa care intotdeauna a spus ce a avut de spus.....

    Eu intotdeauna te-am respectat, niciodata nu te-am jignit si nici nu am sa o fac in continuare, nu are nici o legatura cu ce s-a intamplat acum 2 zile, stii foarte bine ca am rezolvat problema pe mess si totul a fost ok asa ca nu are rost sa vii aici cu tot felul de scenarii SF in care vad ca ajungi sa crezi si tu........hai sa-ti spun de ce am deschis acel thread....am fost moderator pe acea sectiune, te-am votat sa fii moderator, am avut incredere in tine si tu dupa 2 ani de zile nu ai facut nimic....intelegi ?.....asta e problema..... si tu acuma imi dai ban ptr ca am deschis un thread.....deci tu vrei sa pari mare dar esti mic, mic, mic.

    Esti un om de nota 10

    Dar ca moderator pe sectiunea "filme" esti 0 si Pixus a spus ca tu nu ai nici o treaba cu filmele.......
    Last edited by White Shadow; 7th January 2008 at 02:09.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  14. #14
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    am atentionat ...

    apropos de cei care isi fac treaba ... Ai ceva de zis despre mine ?

    Sau vrei sa o dam in tango ...

    Te rog frumos sa stai drept si cinstit ca un ardelean
    nu am absolut nimic cu tine si ti-am spus parerea mea despre tine, daca ar avea toti mentalitatea ta ar merge mult mai bine forumul asta..

    tu ai o singura problema.....

    iti recomand ca dupa ce consumi multe beri si mult vin sa nu mai intri pe forum ptr ca nu faci bine ce faci......o dai in amenintari si jigniri si e pacat ptr ca multi au pretentii de la tine......
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  15. #15
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sergio_D View Post
    Shadow, cei care au vrut sa inteleaga punctul tau de vedere, l-au inteles. Ai spus tot ce era de spus, nu mai are rost sa polemizezi in continuare. In timp se vor rezolva si aceste probleme.
    ok.....eu am spus ce am avut de spus...

    si imi cer scuze ca sunt o persoana mai deschisa care spune intotdeauna lucrurilor pe nume......
    Last edited by White Shadow; 7th January 2008 at 02:05.
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  16. #16
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,987
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    iti recomand ca dupa ce consumi multe beri si mult vin sa nu mai intri pe forum ptr ca nu faci bine ce faci......o dai in amenintari si jigniri si e pacat ptr ca multi au pretentii de la tine......
    corect ... dar ...

    nu amenint , doar atentionez ... jignesc doar daca de sute de ori ma jignesc altii

    iar daca pretentii se asteapta din partea mea atunci trebuie respect reciproc

    Eu respect pe toti din start ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #17
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post

    iar daca pretentii se asteapta din partea mea atunci trebuie respect reciproc

    Eu respect pe toti din start ...
    Respecta-i pe altii ca sa fi respectat la randul tau, respecta-i pe alții dupa cum si ei te respecta pe tine

    Dar din pacate altii nu stiu sa inteleaga sensul cuvantului "respect".......
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  18. #18
    sport legend White Shadow's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Arad
    Posts
    18,375
    Reputatie
    1
    Diablo...ai spus ieri ceva de genul :

    Terminati si nu va mai plangeti atat pentru un cartonas sau un ban luat, ca nu muriti din cauza asta.

    Ai dreptate Diablo, chiar nu mai are rost nici un comentariu cand vezi ptr ce mai primesti ban :ras-plans:

    http://img510.imageshack.us/img510/5841/capture4xw3.jpg
    [B] "Behind this mask there is more than just flesh. Beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof."[/B]

  19. #19
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,492
    Reputatie
    1
    Maine iti expira ban-ul... asa ca nu ai de ce sa fii suparat......


    PS: I'm back

  20. #20
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Prietene....intotdeauna am fost o persoana deschisa care intotdeauna a spus ce a avut de spus.....
    Bravo tie ,dar sa stii ca in viata e bine sa te abtii sa spui prostii.

    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Eu intotdeauna te-am respectat, niciodata nu te-am jignit si nici nu am sa o fac in continuare, nu are nici o legatura cu ce s-a intamplat acum 2 zile, stii foarte bine ca am rezolvat problema pe mess si totul a fost ok asa ca nu are rost sa vii aici cu tot felul de scenarii SF in care vad ca ajungi sa crezi si tu........
    De-al lungul timpului ai intrat in conflict cu 2 moderatori ,culmea,cei 2 pe care ii critici.Stai linistit ca nu am vazut atatea filme SF ca tine ,ma bazez pe realitate in general.

    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    hai sa-ti spun de ce am deschis acel thread....am fost moderator pe acea sectiune, te-am votat sa fii moderator, am avut incredere in tine si tu dupa 2 ani de zile nu ai facut nimic....intelegi ?.....asta e problema..... si tu acuma imi dai ban ptr ca am deschis un thread.....deci tu vrei sa pari mare dar esti mic, mic, mic.
    Nu ai dreptul sa ma judeci pt ce am facut sau ce nu am facut. Sunt altii in masura sa faca asta.Te crezi prea important.

    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Esti un om de nota 10
    Cum poti spune asa ceva despre o persoana pe care o cunosti doar de pe un forum si din discutii vagi pe IM ? Cei care ma cunosc personal de ani de zile nu au aceeasi parere ca si tine. Acest forum nu se compara cu realitatea ,asa cum nici sexul virtual nu se compara cu sexul adevarat.

    Quote Originally Posted by White Shadow View Post
    Dar ca moderator pe sectiunea "filme" esti 0 si Pixus a spus ca tu nu ai nici o treaba cu filmele.......

    Nu sunt chiar 0 ,intru des acolo sa vad ce se discuta,daca sunt neintelegeri sau daca se gaseste vreun user inteligent sa deschida threaduri care nu au nici o treaba cu filmele. Phyxyus daca are vreo problema in ceea ce ma priveste,sa stie ca existe o sectiune dedicata moderatorilor in care poate sa-si spuna punctul de vedere.Nu am cerut sa fiu moderator pe Filme ci am fost numit in urma unei propuneri si al unui vot intre moderatori.Am acceptat deoarece intru des pe forum si pot avea grija de sectiune.Administratorul forumului,cel care m-a pus moderator,m-ar putea scoate de la moderare in orice secunda.Nu ar fi nici o problema pt mine.Nu as plange si nici nu m-as injosi ca altii.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  21. #21
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    eu inteles ca iti place rosul dar nici chiar asa ...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •