Results 1 to 16 of 16

Thread: Comentarii la Regulamentul forumului OnlineSport

  1. #1
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Regulamentul forumului OnlineSport

    Quote Originally Posted by Vadim
    Cu alte cuvinte, imediat dupa inregistrare aveti acces la toate facilitatile. Ne rezervam dreptul ca la un moment dat aceasta practica sa fie schimbata.
    Cum vine asta fratele meu, adica la un moment dat va trebui sa platim ca sa postam pe acest forum? :O
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Adica este posibil ca intr-o zii userii sa plateasca o taxa pentru a se inscrie aici sau pentru a avea diverse facilitati pe care un user neplatitor nu ale are.

  3. #3
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Aha, dar asta nu va afecta userii vechi, nu?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Habar nu am, nu stiu. E posibil sa nu se intample treaba asta niciodata. Daca se va intampla sa fie asa, vedem la acel moment. Deocamdata nici nu se pune problema. Serviciile sunt gratis: forum, live, stiri si, in curand, manager de fotbal divizia a online. La petrodolarii tai iti faci probleme?

  5. #5
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Bine ca sunt gratis
    Aici nu sunt dolari, sunt dinari si sunt de 3 ori mai puternici decat verzishorii
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #6
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Am o propunere cu privire la modificarea regulamentului OLS cu privire la moderatori si anume .... "citez" din regulament-prevederi finale :

    Administratorii si moderatorii pot modifica oricand si oriunde mesajele, fara explicatii prealabile.
    __________________

    Parerea mea ca ar fi mult mai corect si in spiritul acestui forum precum si fair play pt useri normali ca aceasta fraza sa se completeze cu :..."daca acestea contravin celor sti****te in Prevederi Generale " de ex ..
    Free Sevilla!!!!

  7. #7
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Mie imi este indiferent , dar atunci va trebui sa numim o comisie ( ca la federatia de fotbal ) care sa analizeze fiecare caz in parte...

  8. #8
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    iulian, e corect ce spui tu, dar eu spun ca se subintelege asta. ma indoiesc ca vreun moderator interpreteaza citatul dart de tine dupa cheful lui. oricum administratorii pot judeca asta si moderatorul respectiv poate fi sanctionat sau revocat daca nu "arbitreaza" in spiritul regulamentului. presupun ca vadim va face modificarea cu pricina cind va avea ceva timp liber.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  9. #9
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Am tot cautat, si nu am gasit prevederea in regulament ca in "Valea plangerii" au voie sa posteze doar cei banati si Moderatorii. Asa este regulamentul? As fi vrut si eu sa imi spun parera despre S.O.S. , dar am descoperit ca nu am unde . Ok, am intzles, ca pe "Lista neagra" nu au voie sa posteze decat Moderatorii, corect si perfect justificat, dar, la "Valea plangerii"?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #10
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Pe valea plingerii poate posta oricine in discutiile cu membrii banati.

  11. #11
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Dar sper ca nu am eu vedenii, nu era asa, nu? Ai schimbat acum, nu?
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  12. #12
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Nu, valea plingerii era separat de lista neagra. Uita-te. Cind am facut valea plingerii, acum citeva luni, am dat dreptul userilor banati sa scrie acolo.

  13. #13
    spellbound Profetu's Avatar
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Bucharest
    Posts
    1,496
    Reputatie
    1
    Am si eu o intrebare pentru moderatorii forumului: cum se poate face un topic cu un sondaj ? Mi se pare interesant si as vrea sa se initieze un sondaj cu privire la echipa favorita din NBA.

    Multumesc.

  14. #14
    Siempre Barēa! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    te duci la NBA si dai la new thread sus in stanga
    apoi dai la poll si acolo scrii echipele
    [B]TOTS UNITS FEM FORĒA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  15. #15
    Masha Scream Big Sexy's Avatar
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    730
    Reputatie
    1
    Eu cred ca atunci cand este sters un post se face oricum cu explicatii. Cel putin asa procedez eu si nu am avut niciodata probleme. E adevarat ca pe Wrestling posteaza putini oameni si aceia sunt civilizati si oricum ne cunoastem intre noi.
    O nota mica de genul offtopic sau editat pentur cuvinte ofensatoare cred ca e suficient pentru oricine (sunt vreo doua trei elemente pe forum ce nu s-ar multumi cu asta insa oricum ei sunt vesnicii nemultumiti)
    Eu zic ca formularea initiala e corecta deoarece se subintelege.
    [SIZE="1"]WorldDominator BitchSlap[/SIZE]
    imi puteti scrie pe [email]yahoo@chucknorris.com[/email]!

  16. #16
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Mie nu-mi convine ca e scrisul prea mic si ca nu mai e link la el din prima pagina (de cand s-au pus linkuri catre subforumuri) stau si-l caut de ma plictisesc... Noroc ca am invatzat linkul ca e threadul 1516.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •