Results 1 to 12 of 12

Thread: Marele Premiu al Australiei

  1. #1
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1

    Marele Premiu al Australiei

    Ce impresie v-a lasat cursa?Personal mi s-a parut destul de palpitanta ...adevarul ca am vazut-o in direct dimineata cu Tvu'mut, doar sfarsitul cursei...cand am revazut reluarea adormeam la comentariile stupide si subiective ale bravilor comentatori ai TVR! :shit:
    AFC Red member

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Api inca nu teai obishnuit cu, comentatorii de la noi ? Asta este altzii nus, tre sanvetzi sa nui mai auzi sau sa pui ceva muzica buna ca mare lucru nu pierzi, de mult eori parca comenteaza in reluare, deshi i ala ce de multe ori i prezent la fatza locului.
    Dar ce conteaza i ca o fost o cursa faina, palpitanta shi am vazut in sfarshit shi depashiri shi dueluri klumea . Ce mai o cursa super , io nu ma ashteptam sa fie chiar asha spectaculoasa. Shi sper ca shi cursele viitoare sa fie la nivelul asteia.

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    heh...
    ma bucur sincer ca ferrari a luat-o pe coaja...
    cu toate ca barichello imi place (placea)...dar a intrat in jocul echipei si nu are ce face
    oricum...nu imi fac iluzii ca schumacher & co. nu vor castiga si anul acesta, atat la piloti cat si la constructori
    sper doar ca vor intampina o rezistenta mai puternica din partea celor de la williams (in speta montoya, preferatul meu) si mclaren

    ...cu toate astea, F1 in romania ar fi mai placuta fara dan (michi hahahaha) alexandrescu...bleah...

    Hai Poli!

  4. #4
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Eu tin cu orice grupare mai putin cu Ferrari,in primul rand pt ca e M.Schumaher acolo!Adevarul ca stie el treaba,dar la capitolul marlanie e si mai si ...si de asta a dat dovada in mai multe curse...
    De la <b>Michi</b> am ramas cu trauma cand a comentat o cursa ceva de genul<i> "Schumaher a abandonat evident nu vom mai vedea in aceasta cursa nimic spectaculos" </i>
    Chiar mi-e dor de comentatorii de la Pro Tv...in rest Mc Laren si Williams &amp; co sa le faca viata grea!
    AFC Red member

  5. #5
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kutzu
    Api inca nu teai obishnuit cu, comentatorii de la noi ? Asta este altzii nus, tre sanvetzi sa nui mai auzi sau sa pui ceva muzica buna ca mare lucru nu pierzi, de mult eori parca comenteaza in reluare, deshi i ala ce de multe ori i prezent la fatza locului.
    Dar ce conteaza i ca o fost o cursa faina, palpitanta shi am vazut in sfarshit shi depashiri shi dueluri klumea . Ce mai o cursa super , io nu ma ashteptam sa fie chiar asha spectaculoasa. Shi sper ca shi cursele viitoare sa fie la nivelul asteia.
    Kutzu mama scuza-ma daca te intreb dar tu nu esti din Romania,nu vreau sa fac pe inteligentul,dar macar da si tu o dovada de respect si scrie corect o singura data sau mIRCu' te-a imbolnavit rau tare?
    AFC Red member

  6. #6
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    Nici eu nu vreau sa fac pe inteligentul dar, dupa virgula se lasa spatiu, ceea ce vad ca tu inca nu ai aflat. Si se spune Irc nu mirc, mirc-ul este doar un program, cum sunt multe altele. Asta asa ca sa-ti arat ca nici tu nu prea le ai cu limba romana sau cu alte lucruri legate de internet.

  7. #7
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    parca discutam despre marele premiu al australiei...
    si voi va luati de virgulite, cratimioare si alte diminutive...bleah...

    cu respect
    Forza Poli!

  8. #8
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by kutzu
    Nici eu nu vreau sa fac pe inteligentul dar, dupa virgula se lasa spatiu, ceea ce vad ca tu inca nu ai aflat. Si se spune Irc nu mirc, mirc-ul este doar un program, cum sunt multe altele. Asta asa ca sa-ti arat ca nici tu nu prea le ai cu limba romana sau cu alte lucruri legate de internet.
    Ah ironia si detaliul!!!!
    In fine...nu am sa-ti mai detaliez aici de ce am zis mIrc,si te las pe tine sa ma inveti despre internet....accepta-ma o MAESTRE!
    Ce parere aveti despre disputa dintre Villeneuve si Jenson Butt?
    AFC Red member

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    41
    Reputatie
    1
    Villeneuve e un pilot pe care niciodata nu l-am inghitit. mi se pare prea infumurat. iar la conflictul asta recent.... ce sa mai, mai e ceva de adaugat ? tipic....

  10. #10
    incepator
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    villeneuve si button...
    sunt amandoi piloti bestiali! si cand am vazut ca a venit si jensen (si nu 'jason', cum ma omoara weekend de weekend comentatorii tvr) button la b.a.r., am zis: 'coooool! doi piloti care imi plac - coechipieri'
    sper doar sa nu ai dreptate baubau si sa nu inceapa sa se manance intre ei pt intaietate in echipa...asa cum stim ca fac altii...pt ca e pacat...
    villeneuve s-a cam ofilit pt ca nu avea masina buna, dar mai are ani destui de petrecut in F1, si se pare ca echipa si-a mai imbunatatit tehnologia...button e tanar si ffff talentat
    sper sa se ridice si b.a.r. honda in primele 4-5 echipe in sezonul asta

    cu respect,
    Forza Poli!

  11. #11
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by cheloo
    Villeneuve e un pilot pe care niciodata nu l-am inghitit. mi se pare prea infumurat. iar la conflictul asta recent.... ce sa mai, mai e ceva de adaugat ? tipic....
    ai dreptate , Villeneuve e un tip mai infumurat decat Schumi !!
    Schumi? the only one!

  12. #12
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1

    Villeneuve vs Button

    eu cred ca Villeneuve este un foarte bun pilot lucru dovedit si de titllul mondial pe care il are castigat, dar totusi este cam infumurat si ii cam subestimeaza pe ceilalti cum este cazul acum a lui Button, adrsa nu uitam in spacial de atitudinea pe care a avut-o la adresa lui Raikkonen at cand acesta debuta in 2001 in F1 ironizandul de mai mult ori, dar cred ca Raikkonen a aratat ca are "fata" de F1 si are tot timpul sa devine un mare campion ca si compatriotul sau Hakkinen, care de altfel se pare ca era singurul care-i punea probleme lui Shumi. Totusi eu cred ca Villeneuve se va lamuri cine este Button datorita tineretii, tehnicii de pilotaj si dorintei de afirmare ale acestuia.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •