Results 1 to 5 of 5

Thread: Klaus vs. EDMOND

  1. #1
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1

    Angry Klaus vs. EDMOND

    Desi amandoi suporteri ai Universitatii Craiova ...mister Edmond mi-a sters de pe topicul Suporter-U.Craiova-Declaratii soc Dinel Staicu fara ca mesajul sa se abata de la Regulamentul Forumului Onlinesport deci fara a avea vreun caracter discriminator , fara a folosi cuvinte injurioase pe forum sau a aduce injurii moderatorilor sau membrilor acestui forum! Era un mesaj in care nu eram deacord cu Dinel Staicu la Craiova si nu-i vad nici un merit acestui om la Craiova, parere pe care Mister Edmond nu o impartasa !
    Consider un abuz din partea "moderatorului" Edmond si il acuz ca incalca prevederile regulamentului acestui forum si solicit retragere dreptului de a modera!
    Astept explicatiile Mister Edmond!

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    "Cel care deschide threadul trebuie sa gaseasca scopul luptei. Cel care deschide provocarea trebuie sa spuna clar scopul luptei"

    Am extras din regulamentul Arenei! Poate ti-as fi raspuns daca provocarea ta ar fi avut un subiect bine determinat! Moderatorii au dreptul sa stearga anumite mesaje fara sa dea explicatii. daca fiecare moderator care sterge un mesaj ar fi chemat in arena pentru asta probabil aceasta sectiune ar fi cea mai activa de pe forum si noi am renunta sa mai moderam. Stergerea unui mesaj nu poate fi "scopul" unei lupte in Arena!

    Imi cer scuze pentru faptul ca nu am stiut ca esti suporterul Universitatii ,dar nu ai postat mesaje decat pe intern unde eu intru destul de rar si doar pe anumite subiecte.
    Pe forumul unde sunt moderator am mai sters mesaje sau parti de mesaje ale suporterilor craioveni (care contineau cuvinte de genul tigani , aurolaci , javre , dracu' sau diverse injuraturi )>
    Cererea de retragere a dreptului meu de a modera trebuie sa o faci direct administratorului acestui forum! Iti doresc o zi buna!

  3. #3
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Mister Edmond, daca nu ai inteles inca iti mai explic odata Scopul luptei: stergerea unui mesaj ,de pe forumul Craiovei desi sunt suporter al acestei echipe, care nu continea cuvinte obscene sau injurioase ci pur si simplu nu erai tu de acord cu el! Ar eu ti-am cerut o explicatie pt ca astfel tu nu faci decat sa-i alungi pe cei care sunt pe forum si au ceva de spus si implicit sa-i alungi de pe site ca asa vrea muschiu' tau ! Ei bine ,Mister Edmond, te acuz de cenzura, de cel mai elementar bun simt iar un moderator trebuie sa fie un tip(tipa) cu putina responsabilitate nu sa se poarte ca un dictator frustrat de viata reala in care e (probabil) luat la ciocane de sefi, colegi, prieteni si care-si afla refularea infantila pe un forum de sport! Deci ,Mister Edmond, te-am provocat pe arena pt ca tu mai jignit prin felul de a te "comporta" si pt a afla si daca ceilalti moderatori de pe forum (iti vine greu sa crezi ca nu esti singurul moderator...stiu) sunt de acord cu parerea mea! Nu am cunoscut vreun precedent pana acum ,Mister Edmond, in care vreun moderator sa fie iresponsabil ! Tu esti primul si...singurul! You are the ONE !

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    OK , multumesc pentru aprecieri! Succes in continuare!

  5. #5
    Tennis Pro DJ Klaus's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    NCAA
    Posts
    2,092
    Reputatie
    1
    Multumesc si tie la fel si sper ca intr-o zi vei realiza ca si aici , intr-o lume virtuala(forum), exista tot oameni care au dreptul la liberatea expresiei si ca de aceea exista acest "forum meeting" pt a-ti face prieteni si nu pt a pune catuse gandirii unora sau altora!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •