Results 1 to 5 of 5

Thread: Against all odds_sfaturi utile pentru ca toata natia parioristica sa prospere

  1. #1
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1

    Against all odds_sfaturi utile pentru ca toata natia parioristica sa prospere

    Salutare.....m-am gindit sa intru si eu in rindul lumii asa ca ma grabesc sa-mi fac un topic numai al meu....joc la pronosport inca de pe vremea cind completam cu pixul biletele alea verzi oribile .... puneam la Cremonese_Foggia si Cosenza_Bologna 1x si iesea mereu 2 dar inca n-am aflat de ce mi se intimpla numai mie fenomenul acesta straniu....deci se poate spune ca am ceva experienta in domeniu....in ''predictiile'' (ce nasol suna,cred c-o sa renunt la cuvintul asta) mele voi folosi clasamente,statistici..etc (nimic nou,nu?) dar si metode empirice (pe care nu le voi dezvalui nici mort) care din cind in cind functioneaza...o sa incep cu 100 de unitati...recunosc,nu sunt banii mei...doar i-am imprumutat de la Bancorex contribuind astfel si eu la volatilizarea fondurilor respective....promit solemn insa ca voi returna din cistig tot,tot..pina la ultimul banut....probabil vor fi persoane care vor strimba din nas (celebrul rapper?) insa ce incerc eu sa fac aici va fi o treaba foarte serioasa.....sigur,va fi greu sa ajung la un procentaj de reusita de peste 70% cum ne-a obisnuit prietenul nostru Jesus_superstar dar eu incerc si cu asta basta......booooooon....am uitat sa spun..voi folosi cote Pariloto sau de la agentia verde (fara spamuri si reclame,da?).....in rest urez succes la toata lumea..ma retrag sa savurez o cafea,sa studiez oferta si ...sa-i dam bataie.....

  2. #2
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    ...mda...o zi numai buna de skiat,nicidecum de pariat...meciuri de cupa ca la balamuc...cel mai bun sfat e sa ne abtinem...un sfat si mai bun ar fi sa nu mai primiti sfaturi de oriunde.....ca sa nu-mi treaca mina,totusi.....

    ....Nice-Le Havre x.....(3.2)..... 3/10

    Bristol-Middlesborough x ....(3.2).....3/10

    Charlton-West Brom x....(3.2)....... 3/10

    West Ham-Manchester City x...(3.2).....3/10

    Chelsea-QPR....2-0 scor corect....(6.25).....3/10


    ...gata,ajunge.....presimt o zi infecta pentru pariori....

  3. #3
    junior
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    Multa bafta!Sa le iei cat mai multi bani celor de la Pariloto!

  4. #4
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    ....suntem dupa citeva minute de la terminarea meciurilor din Cupa Angliei si impresia este ca se putea mult mai bine....ca sa nu zic de mai rau...asadar avem...


    1.Bristol-M'borough 1-2....LOST

    2.Chelsea-QPR 1-0....LOST

    3.West Ham-Manchester City 1-1

    4.Charlton-West Brom. 1-1

    ...o fi bine..o fi rau....o-m trai si-om vedea......balanta dupa meciul din Cupa Frantei.....

  5. #5
    alter ego Dogville's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,661
    Reputatie
    1
    ...si-nca una de final...Nice-Le Havre 1-1 ....iata o zi bunicica in care placerea jocului si un cistig modic m-au dus spre un bilant de +13.8 unitati...

    ..s-avem inspiratie,un pic de noroc si multa minte....noapte buna!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •