View Poll Results: Pronostic

Voters
32. You may not vote on this poll
  • 1

    10 31.25%
  • X

    7 21.88%
  • 2

    15 46.88%
Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 184 of 184

Thread: Etapa 16: FC BRASOV - STEAUA

  1. #169
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Va fi greu ca un arbitru sa ia o decizie, corecta sau nu impotriva Stelei. Gigi a amenintzat si cred ca dupa scandalul cu Balaj nimeni nu se risca sa aiba de-a face cu patronul. Din pacate o echipa tre' sa dea gol clar, alte solutzii pentru a marca sunt excluse. Va facem chisalitza apararea aia beton, peste numai 2 etape...
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  2. #170
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    alpopa vezi daca nu te uiti la meci. Primul penalti a fost cand Curt a pus mana pe minge in careu. Al doilea este cand Baicu a fost secerat de Radoi in careu iar eliminarea zic eu ca e clara pentru ca este clar ca daca Curt nu il dezechilibra pe ala atunci scapa singur spre poarta pentru ca el atinsese primul mingea. Insa nu ma asteptam la mai multe de la tine. In loc sa recunosti ce e pe fata o tii pe a ta. Nici o problema daca ai fi citit mai atent am spus ca ati meritat victoria pentru ca aia nu joaca nimic. Dar asta-i viata tu nu vezi decat ca Steaua a fost atacata, insa nu este niciodata de arbitrii.

  3. #171
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Recunosc ca nu am vazut meciul, insa din ce scrie presa si din rezumatul dat la stiri se pare ca Steaua chiar a beneficiat de greseli (intentionate sau nu chiar nu conteaza) de arbitraj sau de ... clementa. In rest cred ca s-a miscat destul de bine, si dupa ratarile imense pe care le-a avut Brasovul trebuie sa spuna multumesc ca a scapat doar cu un gol. Dar cu toate ca acesta a fost marcat de Dica raman la parerea ca nu e cine stie ce jucator, mai ales daca ma gandesc la ratarea aceea singur cu portarul.

    Daca ne luam dupa jocul echipelor lupta pt titlu se va duce in 2 (Dinamo si Steaua) nu in 3, pt ca Rapidul nu joaca mare lucru. Daca ne luam insa dupa ce se intampla in culise Steaua, dintr-o pozitie avantajoasa in care se afla, acum este exact la polul opus, iar lupta pt. titlu se va duce intre Dinamo si Rapid.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  4. #172
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by oaspetele
    danemarca-romania
    am zis APROAPE niciodata

  5. #173
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Baietzi eu nu mai am ce comenta. Daca fazele alea sunt atat de clare, de limpezi, cum sustzine Ieppy, inseamna ca eu unul am vazut alt meci. Sau poate (cum zice Ieppy) nici macar nu m-am uitat la el...........
    ex-alpopa

  6. #174
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Se prea poate. Vez ce urat e cand nu vrei sa recunosti un lucru clar?

  7. #175
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Se prea poate. Vez ce urat e cand nu vrei sa recunosti un lucru clar?
    ionut , daca de astfel de meciuri te legi ... !!!!!!!!!!
    atunci raul marincau si Niculescu sunt maici de la manastirea Putna ...
    hahahahahahahahahahaha
    Leaga-te de jocul lui Dinamo , ca ai de ce !
    Last edited by ieppy; 17th March 2004 at 13:33.
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  8. #176
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Recunosc ca nu am vazut meciul, insa din ce scrie presa si din rezumatul dat la stiri se pare ca Steaua chiar a beneficiat de greseli (intentionate sau nu chiar nu conteaza) de arbitraj sau de ... clementa. In rest cred ca s-a miscat destul de bine, si dupa ratarile imense pe care le-a avut Brasovul trebuie sa spuna multumesc ca a scapat doar cu un gol. Dar cu toate ca acesta a fost marcat de Dica raman la parerea ca nu e cine stie ce jucator, mai ales daca ma gandesc la ratarea aceea singur cu portarul.

    Daca ne luam dupa jocul echipelor lupta pt titlu se va duce in 2 (Dinamo si Steaua) nu in 3, pt ca Rapidul nu joaca mare lucru. Daca ne luam insa dupa ce se intampla in culise Steaua, dintr-o pozitie avantajoasa in care se afla, acum este exact la polul opus, iar lupta pt. titlu se va duce intre Dinamo si Rapid.
    Rezulta ca Dinamo va lua titlul !
    Ce logica !
    Dinamo a marcat dintr-un off-side mare cit CHINA, a inceput sa miste dupa ce dinamovistul raul marincau si-a facut datoria , si asta in conditiile in care "Comisarul" Moldovan isi acuza citiva jucatori de non - combat !!!!!!!!!!!!
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  9. #177
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Daca tie asta iti spune logica dupa ceea ce am scris eu inseamna ca rationamentul tau este destul de ....... ilogic.
    Ar rezulta mai repede ca oricum ai intoarce-o Dinamo se lupta pentru titlu, nicidecum ca o sa castige campionatul.
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  10. #178
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Mariuse, las-o moarta. Ai vazut unul din cele 2 meciuri? Ma refer la cele ale lui Dinamo si Steaua? daca nu atunci ciocu' mic ca ti-am mai spus cum e cand iti dai cu parerea dupa ce vezi 30 de secunde dintr-un meci. Golul 2 a fost din off-side insa celalate au fost pe bune. Restul din ce spui sunt din povestile de adormit stelisti. Noapte buna.

  11. #179
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    bucuresti
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    o intrebare?

    am si eu o intrebare, si chiar nu stiu pe cine sa intreb
    vreau doar sa stiu si eu cand se pun in vanzare biletele de la meciul steaua-fcm.brasov astept un replay plss!
    merci mult,
    brandusa

  12. #180
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Brandushiko........Steaua joaca cu Rapidu. Cu Brashovu a jucat deja........in deplasare.
    ex-alpopa

  13. #181
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Asa-s stelistii, am mai spus-o, habar n-au de echipa Steaua, dar sunt stelisti pana la moarte. De acord, nu totzi, dar majoritatea... M-am suparat pe Rapid si Poli ca ne-au lasat singuri in cupa. Iar o sa jucam finala cupei pe un stadion numai cu dinamovisti.
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  14. #182
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Sabin
    Asa-s stelistii, am mai spus-o, habar n-au de echipa Steaua, dar sunt stelisti pana la moarte. De acord, nu totzi, dar majoritatea... M-am suparat pe Rapid si Poli ca ne-au lasat singuri in cupa. Iar o sa jucam finala cupei pe un stadion numai cu dinamovisti.
    Sabine , Ieppy - nu- i frumos sa te exprimi de cioc , ca pasari nu suntem !
    De habar , Ionut ti-am mai explicat si alta data , am avut impresia ca ai priceput .
    Singurul meci intreg pe care l-am vazut a fost : Rapid - FC Oradea 2-1
    dar...
    Off-side-ul la Niculescu - a fost cam mare ... Idioteniile comise de Marincau -fara rost si inexplicabile logic ( pentru echipa sa ) ... Jocul lui Dinamo subtire rau de tot pina la eliminarea boului ... iar despre non-combatul a trei jucatori vorbeste Moldovan - mare dinamovist !
    Q.E.D
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  15. #183
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Tu esti obsedat. Da a fost off-side la Niculescu. Da Marincau a luat rosu, dar din cate stiu se mai iau ´cartonase in meciuri de fotbal, despre jocul lui Dinamo nu iti da cu parerea ca nu ai vazut meciul si nu ma intereseaza ce ziare citesti, iar despre non-combatul celor 3 afla ca Moldovan a spus in direct la proces sau recurs ca nu a spus niciodata asa ceva. Tu intelegi sau esti pasare?

  16. #184
    Forza Noi!!! Sabin's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Europe
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mariusmadmax
    Off-side-ul la Niculescu - a fost cam mare ... Idioteniile comise de Marincau -fara rost si inexplicabile logic ( pentru echipa sa ) ... Jocul lui Dinamo subtire rau de tot pina la eliminarea boului ... iar despre non-combatul a trei jucatori vorbeste Moldovan - mare dinamovist !
    Q.E.D
    NOAPTE BUNA...
    [COLOR=Red]FORZA DINAMO!![/COLOR]

  17. 18th April 2004, 02:55
    Reason
    Limbaj obscen

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •