View Poll Results: Pronostic

Voters
32. You may not vote on this poll
  • 1

    19 59.38%
  • X

    7 21.88%
  • 2

    6 18.75%
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 113

Thread: Etapa 16: DINAMO - FC ARGES

  1. #43
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    Dinamo-Fc Arges=3-1!!

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tudose
    Nu cred ca Dica va urma traseul lui Neaga. Aceasta e parerea mea in momentul de fata, iar anul acesta ne vom putea convinge.
    Parerea mea Tudose (care cred k va fi atacata de vreo 99% din suporteri) este ca Neaga, daca va fi sustzinut de cei din jur, va putea reveni. Shi nu ma refer doar la nivelul pe care il avea la Argesh ci la ceva mai mult. Om trai shi om vedea, dar asta e impresia mea........daca Neaga va uimi microbishtii atunci il vom putea asemana cu Phoenix. Shi eu cred ca va reushi.
    ex-alpopa

  3. #45
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pai sa i se dea portia de nandrolon si sa vezi ce o sa zburde pe terenurile lui jiji. Si pe asta vrea sa il dea jiji gratis pe 6 luni la Real?

  4. #46
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    1 solist ...bate dinamo 100% .
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  5. #47
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    1-0 ...

  6. #48
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    da nu cred ca Argesu va pune probleme. meci in familie.

  7. #49
    sport legend
    Join Date
    Jan 2003
    Posts
    423
    Reputatie
    1
    2-0 ,Dinamo si Rapid au cele mai bune trupe .......nu au cum sa se impiedice cainii de FC Arges !
    Nascut si crescut anti steaua !

  8. #50
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    sigur, meci intre caini...

  9. #51
    la revedere ultravioletcanada's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    1-1

  10. #52
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polichampion
    sigur, meci intre caini...
    Ce spui tu de caini? Ce legatura are Argesul cu porecla asta? :O

  11. #53
    incepator
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    toate echipele sunt ambitionate cand e vorba sa joace contra echipelor bucurestene!
    DEPINDE numai de forta lor ca sa invinga echipe precum Rapid steaua sau dinamo

  12. #54
    junior
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    Argesu e tovarasie si cu Dinamo si cu Steaua, un fel de fata buna la toate…. Comisarul nu va face probleme ********ilor…

  13. #55
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Fata buna la toate? Nu mai departe de prima etapa a campionatului am invins Dinamo in Trivale. La fel in returul campionatului trecut.
    Cu Moldovan au fost eliminate din Cupa atat Steaua, cat si Dinamo. Nu mai vorbesc de alte ocazii, cu alti antrenori, am avut o serie de 6 victorii consecutive asupra stelistilor. Deci... de unde atata tovarasie?

  14. #56
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    tudose, lasa-i frate in pace ca sunt multi acum care cauta conspiratii peste tot. O parte din stelisti spun ca Dinamo are deja toate meciurile asigurate iar o parte din dinamovisti spun ca Steaua au meciurile deja castigate. Un lucru este clar, aceste teorii le poti spune unui copil de 5 ani(si nu e neaparat ca te crede). Campionatul se va castiga pe bune insa cei care vor pierde vor da vina pe blaturile echipei adverse. Asa e la noi, e mai usor sa-l acuzi pe adversar decat sa iti asumi responsabilitatea pentru greseli.

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ieppy
    Campionatul se va castiga pe bune insa cei care vor pierde vor da vina pe blaturile echipei adverse. Asa e la noi, e mai usor sa-l acuzi pe adversar decat sa iti asumi responsabilitatea pentru greseli.
    Abia ashtept Ieppy sa faci asta! Pentru ca sunt sigur ca la final tot n-o sa recunoshti ca Steaua e mai buna!
    ex-alpopa

  16. #58
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    Cica o sa se joace la 22:00...

    Hai ai nostrii! :p
    ...always look on the bright side of life...

  17. #59
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Abia ashtept Ieppy sa faci asta! Pentru ca sunt sigur ca la final tot n-o sa recunoshti ca Steaua e mai buna!
    bine, dar daca castiga Dinamo tu o sa recunosti? Nu mai fi asa sigur de lucruri pe care nu le poti controla. Tu nu esti de acord cu ce spun ci cauti sa gasesti lucruri care nu iti convin. Pai sa iti spun ceva, pana acum numai voi tipati ca Rapid si dinamo o sa aranjeze meciuri pe cand dinamovistii si rapidistii se iau de declaratia lui jiji cu banii dati la adversari. Dar in fine, voi sunteti aia care sunteti furati si daca pierdeti o sa pierdeti sigur pe mana arbitrilor si a blaturilor, nu? AAA, si daca tu imi spui ca Steaua a jucat mai bine decat Dinamo in turul asta de campionat eu nu mai postez pe forumul asta.

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Dca Dinamo va cashtiga voi recunoashte ca, ipotetic, suntetzi mai buni. Acum depinde shi de cum o sa cashtigatzi; daca vor fi Altmayeri pe la mijloc.........Oricum, eu cred k o sa se joace pe bune. Shi tocmai de-aia sunt asha sigur ca Steaua va cashtiga campionatul! Despre faza cu "eu nu mai postez pe forumul asta"....uite-te singur pe linia de clasament shi-ai sa vezi : STEAUA a jucat ceea ce trebuia sa joace, cu cateva exceptzii in deplasare. Pana una alta n-a pierdut in fatza nici unei rivale, iar pe DINAMO chiar i-a batut. Asha ca, cum am mai spus-o, daca s-ar trage linie acum Steaua ar lua titlul (conteaza rezultatele directe, nu golaverajul). Ramane de vazut ce va fi in Groapa. Eu zic ca nu vom pierde!
    ex-alpopa

  19. #61
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1
    Pai alpopa, tu nu ai raspuns la intrebare. Fa abstractie de echipele cu care tinem si spune-mi ca Steaua joaca mai bine decat Dinamo, ca are un joc mai bun. Si apropos, care exceptii in deplasare ca din cate am urmarit eu ati cam avut noroc ca ati plecat cu punste din cele mai multe deplasari. Fara sa fiu rautacios dar daca tu imi spui ca dupa felul in care ati jucat in tur voi meritati sa castigati campionatul atunci imi schimb parerea despre tine.

  20. #62
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Echipa me favorita este Apulum. Asa ca din cauza faptului ca Argesul ne-a tras-o rau de tot atat in campionat cat si in Cupa nu pot tine decat cu Dinamo. Ma gandesc la un scor de 3-1.

  21. #63
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    0-3 asa incep cainii returul ,vezi meciul din prima etapa a returlui trecut cu Astra !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •