Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 31 of 31

Thread: Lebronn James noul Michael Jordan????

  1. #22
    sport legend mishu's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Central Europe
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    am citit si eu articolul... era in chicago tribune parca... dintr-un link pe site-ul nba... ar fi un transfer spectaculos. Dacă al treilea jucător nu era Eddie Curry (nici eu nu mai țin minte) atunci s-a putea construi o echipa în jurul lui Garnett, Curry și Jamal Crawford... spuneam eu că există niște asemănări între Jordan și Garnett la stil... dar nu credea că s-ar putea să joace chiar la Chicago... poate înseamnă revenirea orașului...

    partea misto a articolului mi s-a parut povestea lui Bowen de la SA, care merge la o Universitate din San Antonio... iar una dintre profesoare i-a cerut motivare scrisă de la antrenor pentru a putea lipsi de la cursuri. Profa nu știa de vreo echipa semipro în SA, și nu credea că Bowen joacă chiar la Spurs... până când nu s-a dus la un meci, și a văzut că era starter... De atunci Bowen poate lipsi de la cursuri, profa îi trimite pe mail cursurile, iar jucătorul are obligația să își trimită lucrările, tot pe mail, în același termen cu ceilalți colegi
    "Unii oameni vor. Altii isi doresc. [B]Altii fac.[/B]" - Michael Jordan

  2. #23
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Nike si James Lebron au semnat un contract de ceva mai mult de 90 milioane de dolari... la concurenta cu Reebok si Adidas!

    Oare ce se va intampla daca James Lebron nu va confirma niciodata in NBA???

    Si cel de-al doilea jucator(probabil) ales in draft Carmelo Anthony a semnat tot cu Nike!

  3. #24
    sport legend mishu's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Central Europe
    Posts
    1,429
    Reputatie
    1
    io stiu ca al doilea e Mirko Milicici...
    "Unii oameni vor. Altii isi doresc. [B]Altii fac.[/B]" - Michael Jordan

  4. #25
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Inca nu au fost draftati jucatorii, ci doar s-a stabilit ordinea pick-urilor. Draftul propriu-zis o sa fie mai incolo! De asta am spus ca ramane de vazut cine e al doilea in draft: Carmelo Anthony, Darko Milicic, sau chiar altcineva!

  5. #26
    sport legend Azur89's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    652
    Reputatie
    1
    Darko va fi al doilea (Detroit are nevoie de inaltime in mijloc) iar Carmelo, de departe cel mai valoros jucator din draft de abia al 3-lea. Ma risc cu un pronostic ptr. la anul, Carmelo rookie of the year.
    Smile, its good for you!

  6. #27
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Ca urmare a contractului de 90 de mil. de $ firma NIKE va scoate in luna decembrie o linie de produse, cel mai probabil numita KING JAMES, pentru a isi promova superstarul James Lebron...

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    Uite ca LeBron a confirmat.

  8. #29
    sport legend thekobe's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Newport Beach, CA
    Posts
    1,865
    Reputatie
    1
    nu mai dezgropa topicuri

  9. #30
    sport legend
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    1,927
    Reputatie
    1
    Ok.

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    May 2005
    Location
    Dincolo de stele.
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    da nu inchide nimeni threaduri, nici la 10 mii de ani dupa ce nu se mai posteaza pe ele ??? si nici macar atunci cand au titluri atat de aberante ca asta??? retorice, nu va chinuiti sa raspundeti !!!
    Last edited by Raptor; 7th May 2005 at 18:22.
    "Sometimes when you win, you actually lose and when you lose, you win." - ce mai inseamna si asta ?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •