Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 28 of 28

Thread: DECLARATII SOC DINEL STAICU !!!

  1. #22
    omu` cu prazu` MATRIX98's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, pe o plaja in Groenlanda
    Posts
    317
    Reputatie
    1
    stii ce`s curios?? Cat o sa stea becali la rapid, avand in vedere ca e dinamovist convins, si deocamdata face asta doar ca sa se razbune ca nu a fost ales presedinte la dinamo. Posibil ca sa se impace cu trupa din groapa si atunci.... ramane de vazut
    Amor de lejos, felices los quatro....

  2. #23
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti, Romania
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    La cata anarhie e acolo la Craiova de ani de zile eu nu stiu cum va puneti problema daca totusi va iesi bine pentru Craiova. N-are cum!! Nu e climatul necesar acolo. CRAIOVA NU VA FACE PERFORMANTA CEL PUTIN 20 DE ANI DE-AICI INCOLO. ASTA E SITUATIA INDIFERENT CA VA CONVINE SAU NU. Voi chiar nu v-ati saturat sa sperati la inceputul fiecarui campionat ca veti fi campioni, iar la sfarsitul campionatului sa fiti multumiti ca n-ati intrat in B???? Treziti-va!

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Crezi ca daca scrii cu majuscule esti mai convingator!? Chestia asta o fac de obicei cei care nu au argumente si vor sa fie luati in seama! Vrei sa-ti spun ceva? Abia asteptam sa vii tu sa ne trezesti....Pana una alta suntem in divizia A de 40 de ani si nu am retrogradat niciodata , cate echipe mai stii in situatia asta? Mor de drag cand vad bucuresteni ofticati..tu esti unul dintre ei ,nici nu-mi pasa cu ce echipa tii... acum ca te-ai simtit si tu luat in seama navigheaza pe ape mai linistite....

  4. #25
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by laur3
    La cata anarhie e acolo la Craiova de ani de zile eu nu stiu cum va puneti problema daca totusi va iesi bine pentru Craiova. N-are cum!! Nu e climatul necesar acolo. CRAIOVA NU VA FACE PERFORMANTA CEL PUTIN 20 DE ANI DE-AICI INCOLO. ASTA E SITUATIA INDIFERENT CA VA CONVINE SAU NU. Voi chiar nu v-ati saturat sa sperati la inceputul fiecarui campionat ca veti fi campioni, iar la sfarsitul campionatului sa fiti multumiti ca n-ati intrat in B???? Treziti-va!
    Stai linistit laurel ca facem fata, nu avem nevoie de sugestiile tare pline de pesimism :p
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    " Stiinta nu mai este vaca de muls a acestor samsari "

    Patronul Universitatii a atacat ieri in termeni foarte duri politica firmei ISM fata de Universitatea in cazul Plesan.
    " Firma de impresariat a incercat sa-l fure pe Plesan de sub nasul nostru si asta intrece orice masura..... Sa nu incerce pe usa din dos , si , daca vor sa-l dea in alta parte sa o faca prin intermediul clubului. .... Daca pleca Pleasn , noi primeam un milion de dolari si pierdeam orice drept asupra jucatorului, iar impresarii luau cel putin doua milioane "...

  6. #27
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca Staicu a invatat ceva dupa cazul Rada-Stancu!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  7. #28
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    sa mai bine zis, sa speram ca a invatzat ceva si nu sint declaratzii la sto

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •