Results 1 to 11 of 11

Thread: Reported Post by vlad1607

  1. #1
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1

    Reported Post by vlad1607

    vlad1607 has reported a post.

    Reason:
    asta da lectii de morala? o fi birjar? ca are limbajul potrivit..
    Post: Schimbari de nume
    Forum: Administrativ
    Assigned Moderators: Vadim

    Posted by: Bumbescu
    Original Content:
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    edmond san cristobal monte cristo las-o dreaq ca esti penibil de acum...GET A LIFE !


    Desi e ajunul Craciunului nu ma pot abtine: acest handicapat, permanent prezent(cu posturi la 5 dimineata) isi permite sa-i dea altuia astfel de sfaturi de viata.

    P.S. Vezi mai zoofilule ca jumatate din posturile mele sunt chat pe diverse si asta e primul post dupa vreo saptamana, asta in caz ca te apuci sa-mi numeri posturile.

    Sarbatori fericite

  2. #2
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    unde vezi tu lectii de morala ma? cine sa se apuce sa-ti tina tie lectii, tu esti un rebut, un irecuperabil, nu mai are nimeni sperante cu tine...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #3
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    multumesc LA FEL! sincer acuma de cand nu ai mai socializat? caci ai probele grave....iesi in lume.incearca sa-ti faci prieteni reali, nu virtuali...asta pana sa implinesti 50 de ani
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  4. #4
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    multumesc LA FEL! sincer acuma de cand nu ai mai socializat? caci ai probele grave....iesi in lume.incearca sa-ti faci prieteni reali, nu virtuali...asta pana sa implinesti 50 de ani
    Bineinteles ca sincer...altfel cum? se spune ca unii autisti isi dau imediat seama cand cineva e nesincer cu ei si tocmai de-asta am f mare grija cu tine, nu vreau sa-ti provoc o criza.
    Si ca sa-ti raspund la intrebare, cam de de cand te-ai masturbat tu ultima oara, adica de vreo ora doua
    Hai sa-ti vand si-un pont: maine e Craciunul(desi cateodata dai semne ca ai fi musulman), deci iesi de pe net, viziteaza-ti parintii(chiar daca se jeneaza cu tine sa stii ca sunt totusi parintii tai), du-te la non stopul ala de la scara blocului si ureaza-i ceva fetei care vinde acolo, ca cine stie, desi e probabil imposibil, poate ca in disperare de cauza o sa te bage in seama
    Hai pa, ne vedem la anu

    P.S. Si nu mai da report post imediat ca un fatalau
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  5. #5
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    dupa ce ca esti un fatalau trist ai mai scapat si anu asta de taiere....norocos...ai fi aratat bine si erai mai util sub forma de caltabos
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Terra del Fuego
    Posts
    578
    Reputatie
    0
    Mai Vlade , tu esti de meserie sofer ? ...Asa am inteles de la domnul Bumbescu ...Poti sa ma corectezi , daca consideri ca-ti aduc un afront ...

  7. #7
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    pai te corectez pt ca bumb e in eroare....o eroare voita ..da tu om batran si serios , intelept si experimentat crezi fiecare ineptie debitata de tristul ala? pacat....
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Terra del Fuego
    Posts
    578
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by vlad1607 View Post
    ...da tu om batran si serios , intelept si experimentat
    Esti intr-o mica confuzie ...Daca ai pile la Vadim & comp solicita informatii legate de Ip - uri ...Poa' sa fie chestii care te depasesc...Asa ca stai in banca ta...

  9. #9
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    In legatura cu Ip-uri ma poti intreba pe mine
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Terra del Fuego
    Posts
    578
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    In legatura cu Ip-uri ma poti intreba pe mine
    Prin natura ocupatiei tale de supermoderator e normal sa stii . Lumineaza-l si pe Vladut cum e cu Ip-urile de Dolj , Prahova , Bucuresti si Paris .

  11. #11
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by San Cristobal View Post
    Mai Vlade , tu esti de meserie sofer ? ...Asa am inteles de la domnul Bumbescu ...Poti sa ma corectezi , daca consideri ca-ti aduc un afront ...
    Nuu..cum sa spun eu ca e sofer,pai ca sa ajungi sofer profesionist tr sa treci niste teste psihologice...ti se pare ca vladut al nostru ar putea trece vreun astfel de test?

    Eu am spus ca visele cu masini i se trag probabil din spalatoria auto unde presteaza 12 ore pe zi
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •