Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 358 to 374 of 374

Thread: Patinoare: programe, preturi

  1. #358
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    de la ce ora?

  2. #359
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    am fost azi; gheatza nefacuta, dar na, pentru prima zi e bine.

    postez programul pentru saptamana 6-12 octombrie 2008, "program public":

    marti, miercuri, joi 18.30-20.30
    sambata 11.30-13.30
    duminica 17-19

  3. #360
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    stiti cumva ce patinatori au fost prezenti la deschiderea pationoarului din Piata Sfatului?zicea la tv ca numai campioni
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  4. #361
    incepator
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Crangasi
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    Cel mai tare patinoar e cel din parcul Cismigiu este cel mai mare patinoar din Europa

  5. #362
    incepator
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    ma ajuta si pe mine cineva va rog???!!!

    trebuie sa ajung vineri in buc.,si sa ma intorc acasa tot vneri si nu mi permit sa pierd prea mult timp.daca imi poate spune cineva un traseu sigur eventual cu metroul ca sa evit imbulzeala.de la gara de nord trebuie sa ajung la plazza mall.de la plazza mall trebuie sa ajung in centru pe lipscani sau in zona teatrului(cred ca e aproape nu?) si apoi din centru la arenele romane. ma puteti ajuta?ms frumos o zi buna

  6. #363
    incepator
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    ma ajuta si p mn cineva pls?trebuie s ajung vineri in buc si sa ma intorc tot vineri si nu mi permit sa pierd f mult timp.imi poate spune si mie cineva un traseu sigur eventual cu metroul ca sa evit aglomeratia.de la gara de nord trebuie sa ajung la plazza mall.apoi d la mall in centru p lipscani si apoi din centru la piata romana... m puteti ajuta pls?ms frumos o zi buna

  7. #364
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    nu stiu sigur cati useri sunt din buc. dar scrie si tu la diverse ca acolo citeste mai multa lume.
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  8. #365
    incepator
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    vreau sa-mi iau patine, ce sfat imi dati?
    am gasit pe google un magazin in romania, 2sportrecord.ro
    baietii au destule, am si vorbit cu ei la telefon, par ok insa nu sunt decis, ei aduc doar cateva marci si tipul de acolo incerca sa ma "abureasca" cu patine de gheata recreationale Jackson Skates Elite, cica sunt ok, canadiene, ca modelul face parte din divizia de patine recreational Jackson Softec, alea-alea .... voi ce ziceti? Merita banii?

    va pun in continuare si imaginea:
    http://www.google.ro/#hl=ro&q=2sport...6c1de6c08ce216
    Last edited by eddiecrazy; 2nd November 2009 at 01:29.

  9. #366
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Daca mergi mai des la patinoar atunci patinele isi merita banii (desi daca la inceput te jeneaza un pic e normal pana se ajusteaza gheata-patina pe piciorul tau).
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  10. #367
    incepator
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    salutare
    stie cineva care este programul cu publicul pe patinoarul Flamaropol (23 august) pentru saptamana asta?

  11. #368
    incepator
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Patinoar

    Da. Pationoarul FLOREASCA S-A DESCHIS. Programul este de la 10.00 la 24.00 10.00 lei inchiriatul patinelor, 10.00 lei accesul pe ghiata. Ceai, ciocolata calda, vin fiert la pret de 5.00 lei fiecare. M-am bucurat nespus cand am aflat!

  12. #369
    melancholy iris_for_daria's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    over the rainbow
    Posts
    655
    Reputatie
    1
    O veste buna, zic eu: Poate stiti, poate ati auzit, eu n-am vazut pe aici nicaieri precizat, dar auzind la radio am zis sa dau de veste mai departe celor interesati, caci e mare lucru intr-o tara unde totul e...nu e, sa se mai gandeasca cineva sa deschida un patinuar. Acesta totusi s-a deschis, este amplasat in Arieseni si cica o sa fie si vara si iarna deschis. Doamne, da la cat mai multe !
    Si un link pentru detalii:
    http://www.epochtimes-romania.com/ar...cle_63035.html

  13. #370
    Mrs Joubert emiii03's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    939
    Reputatie
    1
    in Bucuresti care patinoar este langa un spital? si care spital?
    Adevaratul erou nu este perfect. Adevaratul test al unui campion nu este daca poate triumfa, ci daca poate trece obstacolele - preferabil cele create chiar de el - pentru a triumfa...

  14. #371
    junior
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    115
    Reputatie
    1
    Flamaropol este in apropierea spitalului Victor Gomoiu si in apropierea spitalului judetean Ilfov.

  15. #372
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iris_for_daria View Post
    O veste buna, zic eu:
    in primu rand se scrie patinOar.

    al doi-lea e ca 100mp ca suprafata inseamna un patrat cu latura d 10m (infim); un patinoar standard are 1800mp deci de 18x mai mare; si tot n-ai loc sa te dai calumea

    al trei-lea, e artificial; asta e jale; dupa ce ca e mic mai e si artificial; o hidosenie care n-are nimic de a face cu un patinoar; ia un tocator (fund de bucatarie) de plastic si pune picioru incaltat cu patina, pe el; sa vezi porcarie

  16. #373
    junior
    Join Date
    Aug 2009
    Posts
    144
    Reputatie
    1
    Stie careva ce patinoare mai sunt deschise in bucuresti ? adica si saptamana aceasta.

  17. #374
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    drumul taberei si cam atat. cismigiu, herastrau, floreasca s-au inchis de vreo 2 saptamani.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •