Page 15 of 18 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 295 to 315 of 374

Thread: Patinoare: programe, preturi

  1. #295
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    imi pare rau, dar nu stim. fetele care locuiesc in bucuresti cred ca nu prea au fost la patinoar. din pacate , de noi mai mult e vb decat fapta :p. ne place sa ne uitam la cei ce patineaza mai mult decat sa cadem noi in nas. si multe alte persoane de pe forum nu sunt din bucuresti .

    sorry!!!
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  2. #296
    Brillant... Rafaela_1987's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Looool,eu nici nu stiam k e patinoar la Herastrau... Am totusi o scuza...abia am revenit din vacanta,poate l-or fi deskis cat am fost eu plecata...
    [COLOR="Blue"]Opreste,Doamne,ceasul cu care ne masori destramarea...[/COLOR]

  3. #297
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Este, este, nu da gratis, dar e placut si se spune ca are cea mai buna gheata. Abia maine ma duc, deci luati-o ca info, nu ca marturie. Daca stii locul, baza de tenis din Herastrau, sunt chiar terenurile din fata cladirii cu restaurantul, administratia. Anul trecut era foarte po****t.

  4. #298
    incepator
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Cum mai e in herastrau?
    Am fost inainte de sarbatori acolo si aveau muzica romaneasca oribila, nu stiam ce e asa neplacut initial ) In rest, gheata ok, lume bunicica, putina, stalpii aia de iluminat din ring nu mi se par plantati aiurea, ba chiar separau cumva valul de persoane care dau ture neobosite (nu stiu cum) de centru, unde mai poti sa tzopai si sa te invarti ca titirezul si sa iti inchipui ca faci axeluri si altele

    In cismigiu in ultima vreme am vazut aceeasi gasca de adolescenti cam galagiosi care dispar dupa program intr-o dugheana de lemn de acolo, semn ca sunt cumva de a-i casei ca prea apar mereu Nu prea mai e atmosfera aia ca de sarbatori, iarna, gheata...

    PS Hello world...ca tot e primul post

  5. #299
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Bine ai venit k2sk8!!
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  6. #300
    incepator
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Fara boton de edit al propriilor greseli datorate grabei nu amneziei gramaticale?

    Mersi de primire :dance:

    In urma scormonelilor sumare pe forum observ ca nu prea va urniti pe gheata, de aia vad eu rar tehnica pe patine
    Acum a inceput sesiunea si ma gandeam sa indes obligatoriul cu placutul, colile a4 cu patinele in acelasi rucsac incapator , desi parca nu m-as duce singura, plus ca iarna asta am debutat pe patine - vin de pe role - si vreau sa invat misculatiuni de la cunoscatori. Nu mai e cineva cu good teaching skills coruptibil la un program 4-6 pm cismigiu asa tam nisam in miezul saptamanii? Hmm?http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/...ticons7/65.gif

  7. #301
    Brillant... Rafaela_1987's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Hello,k2sk8 ! Bine ai venit!
    As merge eu,dar am zis sa termin cu sesiunea si se pare k termina ea cu mine! Ufff !! Poate totusi reusim noi sa reunim o "gasca vesela" de pe forum si sa mergem inainte sa se inchida toate patinoarele!!
    [COLOR="Blue"]Opreste,Doamne,ceasul cu care ne masori destramarea...[/COLOR]

  8. #302
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    ULTIMATUM PENTRU FUNCTIONAREA PATINOARULUI FLAMAROPOL

    HOCHEI |n plina desfasurare a Superligii Nationale, patinoarul “Mihai Flamaropol” din Bucuresti poate ramane fara gheata. Firma care a livrat, vara trecuta, cele doua compresoare care fac gheata le-a setat sa se opreasca automat, astazi, daca Federatia de specialitate nu va achita in jur de 77.000 de euro, la cat se ridica contravaloarea aparatelor. “Avem promisiuni 100% facute ca in cateva zile se rezolva. Toate conditiile sunt indeplinite asa ca totul va fi bine. Termenul limita poate fi peste o zi sau peste doua. Firma a dat un ultimatum, nu este primul, ci al treilea. Probabil ca dumnealor vor intelege, asa cum au inteles si pana acum. Vreau sa ii rog sa ne sprijine si le multumesc pentru efortul acesta ca luni de zile sa ne astepte cu banii si prin asta sa ajute hocheiul romanesc si in special hocheiul bucurestean. Acum avem promisiuni din partea presedintelui ANS, Octavian Bellu ca ne va da banii in timp util si sper ca in cateva zile sa se rezolve” a explicat Janos Kurko, presedintele FRHG.
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  9. #303
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    mama ce nervi am. nu au 77.000 de euro . am eu niste nervi pe anumite proiecte din capitala care mananca bani pretiosi. s-ar putea sa imi pun lumea in cap cu ce o sa spun acum, dar catedrala neamului e o prostie pt a satisface orgoliul unor oameni ce ar trebui sa fie deasupra acestui sentiment. grrrr bani merg acolo ar face un patinoar si multe parcari. grrrrrrrr!!!!!
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  10. #304
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Iulya View Post
    ULTIMATUM PENTRU FUNCTIONAREA PATINOARULUI FLAMAROPOL

    HOCHEI |n plina desfasurare a Superligii Nationale, patinoarul “Mihai Flamaropol” din Bucuresti poate ramane fara gheata.

    Sa iertati micul interes, dar o mai fi azi program public, date fiind conditiile?

  11. #305
    junior Kanin's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Tórshavn, Insulele Feroe
    Posts
    116
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by irinaidu View Post
    mama ce nervi am. nu au 77.000 de euro . am eu niste nervi pe anumite proiecte din capitala care mananca bani pretiosi. s-ar putea sa imi pun lumea in cap cu ce o sa spun acum, dar catedrala neamului e o prostie pt a satisface orgoliul unor oameni ce ar trebui sa fie deasupra acestui sentiment. grrrr bani merg acolo ar face un patinoar si multe parcari. grrrrrrrr!!!!!

    O doamne, Irina, iti pui patriarhia in cap!! Ce se compara frivolitatile de genul patinajului cu sfintimea lor.... S-avem pardon, cum zise nenea Iancu, nu?!

  12. #306
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    incepe tristetea. Herastrau s-a inchis. Cismigiu se inchide duminica (14 februarie). Mi ramane Drumu Taberei ca ultima alternativa si Flamaropol; incep sa ma satur ultimele 2 saptamani am fost aproape zilnic in Cismea, de la 19.

  13. #307
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    9
    Reputatie
    1
    Duminică e 17 februarie, dar tristețea e aceeași...

  14. #308
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by roller View Post
    Duminică e 17 februarie, dar tristețea e aceeași...
    si azi ne-au facut o surpriza si probabil din cauza iernii care ne desfata cu -8grade la ora cand scriu randurile astea, 17 s-a transformat in 24, deci inca o saptamana de ice on cismea; ne vedem diseara de la 19

  15. #309
    sport legend andreeas's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,400
    Reputatie
    1
    daca sunteti fata si baiat anul viitor va puteti inscrie la proba de dans la CE

  16. #310
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by andreeas View Post
    daca sunteti fata si baiat anul viitor va puteti inscrie la proba de dans la CE

    din cate stiu sunt unisexuat

  17. #311
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    mai cred ca se gandea ca tu si cu roller pana la urma nici nu trebuie sa fiti fata si baiat, societatea se tot emancipeaza
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  18. #312
    junior
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    135
    Reputatie
    1
    lolex irina, cred ca ai ti-a placut prea mult comedia aia cu patinatorii aia 2 de concurau la cupluri.

  19. #313
    sport legend andreeas's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,400
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by christig View Post
    din cate stiu sunt unisexuat
    glumeam.
    ai transformat forumul in chat...

  20. #314
    junior
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    115
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by christig View Post
    si azi ne-au facut o surpriza si probabil din cauza iernii care ne desfata cu -8grade la ora cand scriu randurile astea, 17 s-a transformat in 24, deci inca o saptamana de ice on cismea; ne vedem diseara de la 19
    Deci sa inteleg ca mai tine Cismigiul o saptamana? Mie duminica mi-au spus ca e ultima zi. Mi-ati da o veste buna!

  21. #315
    junior Ivanna's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    50
    Reputatie
    1
    In Cluj :huhu: s-au inchis toate! (toate alea 2 amartae cate erau ) Si uite asa, cum jumate de decembrie si jumate de ianuarie am fost acasa + sesiunea pana in 11 februarie+ iar vacanta pana in 25 februarie, am ajuns ca anu asta sa merg de 4 ori la patinoar Bine ca le deschid prin 15 decembrie cand de fapt ar putea sa le deschida deja de la sf lu noiembrie

    Acum 2 zile am sunat la Iulius( ca celalat l-au inchis deja de la inceputu lu Feb.) si spuneau ca-l tin deschis si in martie . Azi, zic hai totusi sa sun iar sa nu merg degeaba si mi-au zis ca s-a inchis din cauza caldurii

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •