Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 374

Thread: Patinoare: programe, preturi

  1. #85
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    Pey da k Floreasca acum e doar de public....cum nu e vreun program de patinaj/hochei Federatia nu se baga fiindk n-are nimik de castigat...
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

  2. #86
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Am inteles ca se va construi un nou patinoar, mai modern...dupa ce il darama pe cel de la Floreasca. Acum, ramane de vazut.

  3. #87
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    Dap ideea de a se construi alt pationar mai modern ramnea chiar dak se darama Floreasca sau nu....
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

  4. #88
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    Astazi se pare k este ultima zi de gheatza pe Flamaropol !!! Se deschide pe la sfarsitul lui august inceputul lui spetembrie
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

  5. #89
    Ovechkin#8 mistress of ice's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    pe gheatza
    Posts
    771
    Reputatie
    1
    Da... a fost azi ultima zi pt public si s-ar putea sa mai fie 2-3 zile pt antrenamente!! Ne vedem in septembrie gheatza!! (((
    "Totul este o competitie...trebuie sa visezi sa fii campion...."

  6. 10th April 2006, 00:47
    Reason
    dublura

  7. #90
    senior simonika's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    in umbra visului
    Posts
    223
    Reputatie
    1
    Este inadmisibil..cum sa darame un patinuar. ..si nimeni nu face nimic?....dar ce putem face noi astia mici..poate doar sa protestam...mie una imi vine sa ma duc in fata lui si sa ma tin de zidurile lui . Nu pot sa cred cata cretinatate in capul unora...tampitii ...nu se gandesc decat la buzunarele lor!!!!!

  8. #91
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Stie cineva daca s-a deschis patinoarul Flamaropol? Sau daca nu s-a deschis cand se va deschide si ce program are/va avea? Multumesc anticipat

  9. #92
    incepator
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Exclamation pt cei din gl

    hello !!! unde se fac in galati cursuri de patinaj artistic??? ok..la patinuar...dar nujti kt e?? knd se fac inscrieri ?? etc...
    plzzz...dak stiti spuneti si mie...pt k de cateva zile tot caut pe net si nu gasesc nimic ...
    nu vreau ceva de performanta...ci doar sa fac un sport...sa am o preocuparea...
    plz help !
    thx

  10. #93
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Salut,Iulia.La asta nu ma pricep.Da' daca esti din Galati de ce nu intrebi pe la informatiii sau asa ceva si poate vor stii mai bine.Sau daca ai rude,cunostinte care se pot interesa de asta.
    Oricum eu iti urez bun venit aici si sper sa ne mai vizitezi .

    Pt SCViper-Stiam ca a jucat echipa de hochei a Stelei acolo weekend-ul trecut acolo,da' nu stiu daca e deschis si pentru public.
    Last edited by whisper; 28th September 2006 at 07:30.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  11. #94
    senior ATI's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    UK
    Posts
    171
    Reputatie
    1
    Se deschide Flamaropol luna asta?
    Stiti ceva despre evenimentul din februarie cand vor veni olimpicii de la Torino si Edvin Marton?

  12. #95
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Bun venit ATI ! Sper sa mai treci pe aici.Daca iti place patinajul sunt thread-uri dedicate acestiu sport.Am auzit de eveniment .Da' cum am mai zis si subiectul acesta e dezbatut mai larg pe thread-ul Patinaj Artistic.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  13. #96
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Stiti ceva de programul la patinoarul Mihai Flamaropol?Ca nu degeaba ma mut eu in Bucuresti Ala din Drumul Taberei s-o mai reface?Daca nici acum nu reusesc sa patinez inseamna ca niciodata n-o sa mai patinez Sper ca nu e cazul

  14. #97
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Nu stiu. Si in Dr. Taberei inca nu s-a inceput amenajarea...

  15. #98
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Te muti in Bucuresti ?Bravo! Imi pare bine pentru tine.
    P.S.:stiu ca sunt off topic
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  16. #99
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Ma bucur ca ma primiti
    Adelina,noi ne desfasuram pe toate thread-urile cu patinaj,nu e o noutate ca suntem off-topic

  17. #100
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Wink 23 august

    Eu mereu merg la 23 August sa patinez, dar acum nuj cum e programu,dak s-au mai schimbat preturiile...
    Vreau sa merg sambata acum...
    Help?

  18. #101
    incepator
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    hei sa pare k pe 1 Decembrie au de gand sa deschida nu stiu cate patinuare in BUc mie una imi place cel de la Moghioros abia astept...

  19. #102
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    stie kareva dk flamaropol e deschis aku si pt public? dk da care ar fi programul?
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  20. #103
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Nu stiu. Stiu doar ca Dr. Taberei se amenajeaza.

  21. #104
    Moderator irinaidu's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    12,291
    Reputatie
    0
    pana la urma s-a deschis vre un patinoar in buc??? sa pot sa ma fac si eu de ras pe acolo ( ca nu ma cunoaste nimeni ) !!!!
    "Nobody objects to a woman being a good writer or sculptor or geneticist if at the same time she manages to be a good wife, good mother, good looking, good tempered, well groomed and unaggressive."

  22. #105
    incepator
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Aveti idee cand se deschide patinoarul Floreasca? Anul trecut pe cat l-au deschis?
    Dar 23 August, este deschis? Si care este programul?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •