Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 25 of 25

Thread: Jucatori in/out iarna 2007-2008

  1. #22
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Intamplarea face sa locuiesc la 35km de Metz si cand joaca cu echipe bine cotate in clasament ,gen PSG,OLM sau Lyon ,sunt prezent pe stadion si l-am vazut la treaba ,deci daca tu de acolo spui ca merita banii ,atunci te cred pe tine !

  2. #23
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Nu te ambala. Nu l-am vazut jucand, dar cifrele arata bine.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  3. #24
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    VASCO MATOS A SEMNAT PE CINCI ANI!

    * Sursa: www.fanatik.ro

    Conducerea “alb-visiniilor” a rezolvat transferul mijlocasului de la Beira Mar, Vasco Matos, jucatorul semnind un contract valabil pe cinci sezoane cu echipa antrenata de Mircea Rednic.
    In virsta de 28 de ani, Vasco Matos a evoluat pentru Beira Mar in 14 meciuri in turul campionatului si a inscris doua goluri. In cariera, virful portughez a mai trecut pe la Olhanense, FC Felgueiras, Vitoria Setubal, SC Campomaiorense si Sporting CP.
    Pina cel tirziu luni, se va oficializa si transferul lui Ibrahim Salou, atacantul urmind a semna cu Rapid un contract pe patru sezoane.


    In prima fraza e mijlocas, in ultima e varf. Minunata fituica...
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  4. #25
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Matos, Salou... Scandalul Szekely (ma rog, acolo a fost mai mult Stan de vina)... Ideea e ca aceasta conducere continua sa se faca de cacao si sa afecteze imaginea clubului, iar intaririle intarzie sa apara. Aveam nevoie de un mijlocas dreapta si un fundas central care nu cred ca mai vin. Pot sa aduca si 100 de atacanti, problemele grave in lot acolo sunt.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •