View Poll Results: Cine trece mai departe?

Voters
58. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    28 48.28%
  • AC Milan

    30 51.72%
Page 2 of 12 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 236

Thread: Last 16: Arsenal - AC Milan

  1. #22
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    BRING IT ON!!! ) am luat locul 2 .....am jucat cu rezervele ultimile 3 meciuri.
    Nu are rost sa ne tot contram ....asteptam meciurile si apoi vedem...

  2. #23
    Fighter Kooler's Avatar
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    7,872
    Reputatie
    1
    Milan va fi probabil obligata sa castige liga datorita proastei pozitii in clasament din campionatul intern, ce-mi place la ei, e ca nu dispera, sunt foarte calmi, si cum nu poti castiga tot timpul, se bazeaza doar pe finalele ligii campionilor, finale de campionat mondial al cluburilor, nimicuri de-astea.
    Real Madrid --- AC Milan --- Chelsea --- Farul Constanta--- Rafael Nadal --- Simona Halep --- Fernando Alonso --- Kimi Räikkönen --- Ronnie O'Sullivan --- John Cena

  3. #24
    Rossonero YoNuTzz's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    N/A
    Posts
    23,875
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    Arsenal va face instructie cu pensionarii ... 3-0 pe Emirates si 2-1 pe San Siro .
    ce gluma buna...

    aceasta dubla mansa este pe departe cea mai tare a optimilor...
    milan, castigatoarea UCL, a Supercupei Europei, si a Campionatului Cluburilor se bazeaza pe experienta, iar tinerii lui arsenal pe entuziasm si viteza...
    totusi cred k cei de la arsenal sunt prea mici ptr. o confruntare asha de mare

    si ink ceva...liverpool si barcelona au pierdut Campionatul Cluburilor, MILAN l-a castigat...
    liverpool si barca dupa ce au castigat UCL, au iesit anul urmator in optimi, noi vom trece

    Forza MILAN !
    AC Milan - 7 Uefa Champions Leagues ; 5 Uefa Super Cups ; 2 Uefa Cup Winners' Cups ; 3 Intercontinental Cups ; 1 Fifa Club World Cup

  4. #25
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Presimt ca topicul asta,va avea multe,multe pagini... Meci interesant:pirlo vs fabregas & Kaka vs rosicky. Bineinteles,AC MILAN se va califica

  5. #26
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Reiau ce am spus si la liverpool - inter...sper sa castige ennglezii...arsenal

  6. #27
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by M0rph View Post
    Reiau ce am spus si la liverpool - inter...sper sa castige ennglezii...arsenal
    Poate echipa din anglia..caci englezi..sunt sublimi,dar lipsesc cu desavarsire.
    Milan,marile meciuri le rateaza ff rar. Sper,ca,Kaka sa fie apt si sa avem un Pato de "zile mari".Apropo,puneti si voi ,data disputarii meciurilor 1/8.(la toate)

  7. #28
    ero-sennin jesus supremu's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    transcedental
    Posts
    1,719
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Presimt ca topicul asta,va avea multe,multe pagini... Meci interesant:pirlo vs fabregas & Kaka vs rosicky. Bineinteles,AC MILAN se va califica
    kaka vs rosicky !?
    mama ce ai nimerit-o! exact acolo e cheia partidei la ceh!!

  8. #29
    sport legend acmilan_nutu's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    585
    Reputatie
    1
    O confruntare de zile Ac Milan vs Arsenal. Tunarii au o echipa tanara plina de entuziasm cu jucatori tehnici.Proiectul " arsenal" imi place vanger facand miracole in ceea ce priveste randamentul unor jucatori tineri de 19 20 21 de ani.Insa acestei echipe ii lipseste experienta si sa intalnesti in optimi o echipa precum Ac Milan e o curata sinucidere.Jucatori precum Seedorf , kaka pirlo si vulpoiul inzaghi nu te iarta si asteapta doar o clipa de neatentie iar gattuso si ambrosini sunt ca un scut inaintea apararii.Imi pare rau de Arsenal deoarece este echipa " nebuna" insa vor pierde categoric ambele meciuri cu Marele Milan!!
    Pronostic Arsenal vs Milan 0-2
    Milan vs Arsenal 3-1
    Numi amintesc vreun meci pierdut de Milan pe San Siro in retur in Liga Campionilor!!
    San Siro este un adevarat infern!!!!
    Vom Asfalta Pustanii!!
    Forza Milan!! Sempre Superiori!!
    [COLOR="Red"] [SIZE="6"][SIZE="5"][FONT="Fixedsys"]Siamo forti , siamo fieri , siamo tutti rossoneri !!![/FONT][/SIZE] [/SIZE] [/COLOR][COLOR="Red"][/COLOR]

  9. #30
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Poate echipa din anglia..caci englezi..sunt sublimi,dar lipsesc cu desavarsire.
    Milan,marile meciuri le rateaza ff rar. Sper,ca,Kaka sa fie apt si sa avem un Pato de "zile mari".Apropo,puneti si voi ,data disputarii meciurilor 1/8.(la toate)
    Pai cam in kaka gattuso si seedorf sta milanu daca astia prind zi prosta vo cam incaltati de la arsenal

  10. #31
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Mai adauga-l si pe Pippo Inzaghi amice Morph....

  11. #32
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    meci interesant, eu pariez pe arsenal
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  12. #33
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Morph,cu "daca" si cu "parca",nu treci strada..vom vedea cine se califica.

  13. #34
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Geografu View Post
    Mai adauga-l si pe Pippo Inzaghi amice Morph....
    Da corect daca se mai loveste mingea de el de vreo 5 6 ori cat o mai juca prin liga campionilor nu il mai intrece nimeni in clasamentul golgheterilor...oricum eu sper sa treaca arsenal mai departe

  14. #35
    go spurs go milanezu's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    3,467
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by M0rph View Post
    Da corect daca se mai loveste mingea de el de vreo 5 6 ori cat o mai juca prin liga campionilor nu il mai intrece nimeni in clasamentul golgheterilor...oricum eu sper sa treaca arsenal mai departe
    du-te ma tu vorbesti.
    panarama de rooney da gol odata la 2 luni.
    renunti la un super-golgeter ca ruud pentru unu care nu stie sa dea mai mult de 10 goluri in toate competitiile.
    stelist

    novak djokovic nr.1 in Atp

    san antonio NBA champs 2014!!

  15. #36
    sport legend mArIuSeL's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Bistrita
    Posts
    740
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Geografu View Post
    Mai adauga-l si pe Pippo Inzaghi amice Morph....
    Un fotbalist mai norocos ca el nu am vazut ...Dupa Nesu mi-e cel mai antipatic fotbalist!!
    [COLOR="Blue"][B][/B][/COLOR]

    FoRzA GloriA
    [COLOR="Cyan"][/COLOR]Vreau doua vietii ca sa pot sa fac tot ce mi-am propus...caci numai daca visezi inveti sa zborii.

  16. #37
    Mancunian Iaco's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Kronstadt
    Posts
    4,542
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by milanezu View Post
    du-te ma tu vorbesti.
    panarama de rooney da gol odata la 2 luni.
    renunti la un super-golgeter ca ruud pentru unu care nu stie sa dea mai mult de 10 goluri in toate competitiile.
    Nu da multe goluri(a avut perioada in care a marcat in 7 meciuri consecutive) dar oricum macar se zbate pe teren...e si in aparare si in atac si la mijloc...de cate ori vine inzaghi in apare intr-un meci....stai sa ma gandesc...nu nu-mi vine nici un numar in minte mai mare de 0...oricum suntem offtopic...deci sa incheiem discutia asta

  17. #38
    fan Gica Chioru
    Join Date
    May 2006
    Posts
    2,990
    Reputatie
    1
    Scor destul de strans in poll.Toti cei care au votat acolo sunt cei care DORESC ca respectiva echipa sa se califice! De fapt asa e cam peste tot

  18. #39
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    pustii-minune a lui Arsene Wenger vor pensiona babalacii Milanului , Arsenal se va califica dupa 180 de minute de fotbal total
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  19. #40
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Spuse lordul "ve-ti"...in sezonul trecut,Milan vs 3 echipe engleze.Ghici cine a castigat CL...stim noi de ce suferi,Milan a scos pe man utd si dinamo s'a "antrenat pt CL"

  20. #41
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,641
    Reputatie
    0
    nu sufar , dar gandeste-te ca jucatori trecuti de 33 de ani nu vor putea tine pasul cu jucatori care au 20-21 de ani
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  21. #42
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Si sezonul trecut,Milan a castigat,CL,atc tot nu erau batrani?!
    Jucatorii lui arsenal,au limitele lor.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •