Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 119

Thread: "Se rugau de noi sã-i lãsãm sã batã!"

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1

    "Se rugau de noi sã-i lãsãm sã batã!"

    "Se rugau de noi sã-i lãsãm sã batã!"
    Un fotbalist buzoian a povestit asearã, sub protecþia anonimatului, cã mai mulþi jucãtori ai Stelei i-au implorat pe adversarii lor de vineri sã le cedeze punctele fãrã luptã! "Mai ales în repriza a doua, mai mulþi steliºti efectiv se rugau de noi sã-i lãsãm sã cîºtige! Hai, frate, cã ºtiþi ºi voi cã trebuie sã batem, ce naiba jucaþi aºa?!, se milogeau ei. Nu i-am ascultat ºi bine cã a egalat Bunicã, altfel toatã lumea ar fi spus cã ne-am predat, mai ales dacã ne uitãm la faza din care ei au deschis scorul", a mãrturisit jucãtorul Gloriei. "Sã nu-mi daþi numele în ziar, cã dacã faceþi asta, pot sã mã las de fotbal! Dar vã asigur cã este real tot ce v-am povestit", a mai spus sursa Gazetei.

    Vai doamne ce milogi
    Daca eram in Italia, steaua era retrogradata , dar suntem in liga lui mitica si aici nu se poate intampla nimic

  2. #2
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by *Coco* View Post
    Vai doamne ce milogi
    Daca eram in Italia, steaua era retrogradata , dar suntem in liga lui mitica si aici nu se poate intampla nimic
    sincer eu nush sigur de spusele acelui jucator anonim...de ce nu isi da numele...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  3. #3
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    exact....trebuia sa isi dea numele, CNP-ul, adresa s numarul de mobil....
    oricum, nu o sa se intample nimic cu becali....e incredibil ce s-a intamplat si e incredibil dupa partida,cum naiba un patron se plange unei tari intregi ca adversarii si-au aparat corect sansele...chiar aici am ajuns.....
    Last edited by BAK; 2nd December 2007 at 10:20.
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  4. #4
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Saracii suporteri stelisti. Sincer nu stiu cum as reactiona dupa asa ceva. Probabil ca se va intampla ca atunci cand Ceausescu le-a dat cupa, si cand foarte multi stelisti s-au lasat sau au trecut in barca adversarului.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  5. #5
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    voi spuneti ca presa minte,tot voi credeti ce spune presa...si la urma urmei ,daca s-a intamplat asa ,ce ? buzoienii au aratat ca sunt cinstiti,iar cu cinstea lor vor ajunge in liga 2 la cate manevre se fac .
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  6. #6
    anti-nesimtiti starsteel's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Galati
    Posts
    7,987
    Reputatie
    1
    Asta e un articol scris pt. cineva care e capabil sa creada asa ceva....e din serialul "Ziaristii destepti (zic ei) scriu pt. plavanii fraieri care sa creada asa ceva".
    P.S. "ce naiba jucati asa" e de o penibilitate extrema, sa fim seriosi Buzaul nu a jucat nimic, ca si-a dat Steaua cu stangul in dreptul asta e deja o arhicunoscuta meteahna a mizeriilor care pangaresc astazi tricoul ros-albastru.
    [B][COLOR="Blue"][SIZE="3"]CSU METAL GALATI[/COLOR][/B] - campioana si castigatoarea cupei la volei feminin [/SIZE]....[SIZE="3"]din nou![/SIZE]

  7. #7
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    arhicunoscuta meteahna a mizeriilor care pangaresc astazi tricoul ros-albastru.
    Foarte tare asta! Mai rar ca tine bobocule...
    FCSB este acronimul Puºcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum ºi cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certaþi cu legea, infractori de drept comun. Cei care susþin aceastã echipã par ºi ei alcãtuiþi din aceeaºi plãmadã.

  8. #8
    Galatean mandru megastar's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Orasul cu parfum de tei
    Posts
    2,967
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Asta e un articol scris pt. cineva care e capabil sa creada asa ceva....e din serialul "Ziaristii destepti (zic ei) scriu pt. plavanii fraieri care sa creada asa ceva".
    P.S. "ce naiba jucati asa" e de o penibilitate extrema, sa fim seriosi Buzaul nu a jucat nimic, ca si-a dat Steaua cu stangul in dreptul asta e deja o arhicunoscuta meteahna a mizeriilor care pangaresc astazi tricoul ros-albastru.
    Saracii de voi.... nici voi nu mai credeti ce spuneti.
    Facem ce facem si iar suntem deasupra tuturor. Dunarea Galati campioana la hochei.

  9. #9
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by starsteel View Post
    Asta e un articol scris pt. cineva care e capabil sa creada asa ceva....e din serialul "Ziaristii destepti (zic ei) scriu pt. plavanii fraieri care sa creada asa ceva".
    Cand apare vreun articol in care Rapid, CFR sau Dinamo sunt acuzate de ceva, voi sunteti primii care citeaza si comenteaza. Atunci e buna presa...acum nu mai e
    Iar daca nu crezi ce scrie presa
    ce scrie presa, declaratiile lui Becali sunt oricum suficiente...nu mai e nevoie de marturia acelui jucator de la Buzau care exista sau nu exista.

    Edit: si cine vorbeste...Diablo, cel care preia toate aberatiile din ziare

    Quote Originally Posted by Kainsashiki View Post
    bun, ati gasit sursa credibila, gsp
    Last edited by tataleone; 2nd December 2007 at 14:52.

  10. #10
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Edit: si cine vorbeste...Diablo, cel care preia toate aberatiile din ziare
    mailate, arata-mi tu cand am preluat eu ultima data vreun articol din gsp

  11. #11
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Kainsashiki View Post
    mailate, arata-mi tu cand am preluat eu ultima data vreun articol din gsp
    Nu ma intereseaza mai-ingustule (la minte) din ce ziar...important era ca citezi toate mizeriile...

  12. #12
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Nu ma intereseaza mai-ingustule (la minte) din ce ziar...important era ca citezi toate mizeriile...
    conteaza ma desteptule, pentru ca una e sa citezi din cancan, cel mai bun cotidian de acest gen, in care 99% din informatii sunt adevarate, si alta e sa citezi din gsp, care nu stie ce sa mai inventeze.

  13. #13
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    pffff ce interesant

    presupun ca i-au implorat cu lacrimi sa cedeze meciul, iar ei, hapsanii i-au nimicit

  14. #14
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    numai suporter stelist sa nu fii in perioada asta.. cred ca daca situatia va fi la fel vreo doua trei sezoane, cred ca si Farul va avea mai multi suporteri decat Steaua

  15. #15
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    numai suporter stelist sa nu fii in perioada asta.. cred ca daca situatia va fi la fel vreo doua trei sezoane, cred ca si Farul va avea mai multi suporteri decat Steaua
    asta e parerea ta...steaua e steaua...farul e farul...voi la anu o sa jucati in liga secunda...noi la anu intr-o cupa europeana...orice s-ar intampla noi vom fi langa echipa din respect pt culori...ar fi mai bn sa-ti masori cuvintele...si sa gandesti innainte se postezi aici...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  16. #16
    curajos tataleone's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,645
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    asta e parerea ta...steaua e steaua...farul e farul...voi la anu o sa jucati in liga secunda...noi la anu intr-o cupa europeana...orice s-ar intampla noi vom fi langa echipa din respect pt culori...ar fi mai bn sa-ti masori cuvintele...si sa gandesti innainte se postezi aici...
    Eu cred ca deja Farul are mai multi suporteri...adevarati

  17. #17
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Eu cred ca deja Farul are mai multi suporteri...adevarati
    mailat exact la asta ma gandeam si yo...pacat k ala de la avatarul meu nu mi traieste...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  18. #18
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    mailat exact la asta ma gandeam si yo...pacat k ala de la avatarul meu nu mi traieste...
    mai emailatule, daca traia ala din avatarul tau, Stelutza ta draga nu se mai infiinta.
    FCSB este acronimul Puºcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum ºi cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certaþi cu legea, infractori de drept comun. Cei care susþin aceastã echipã par ºi ei alcãtuiþi din aceeaºi plãmadã.

  19. #19
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    numai suporter stelist sa nu fii in perioada asta.. cred ca daca situatia va fi la fel vreo doua trei sezoane, cred ca si Farul va avea mai multi suporteri decat Steaua
    Un stelist din Arad si-a vopsit gainile in rosu-albastru si si-a botezat cocosul Radoi .
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  20. #20
    sport legend Rossi's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    9,938
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by toraxa View Post
    Un stelist din Arad si-a vopsit gainile in rosu-albastru si si-a botezat cocosul Radoi .
    un stelist adevarat care le este
    [url=http://www.martiriromani.com][B][COLOR="Red"][SIZE="4"]www.MartiriRomani.com[/SIZE][/COLOR][/B][/url]

  21. #21
    ^ Black_Mamba's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    3,429
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by toraxa View Post
    Un stelist din Arad si-a vopsit gainile in rosu-albastru si si-a botezat cocosul Radoi .
    ...toraxa,atat l-a dus capu' pe respectivu' ! Sunt sigur ca nu ai vrea ca ãla sã reprezinte steaua!
    Sã ºtii cã sunt mulþi da'...
    “Eu mi-am [U][COLOR="Red"]riscat libertatea[/COLOR][/U] pentru Steaua, dar acum dacã o fac, [I]nu mã mai prind ei în viaþa lor[/I], fac totul ca la serviciul de spionaj.[B]Suporterii nu ºtiu câþi bani m-a costat pe mine, [U][COLOR="Blue"]m-a costat mulþi bani ca sã fie Steaua campioanã, milioane![/COLOR][/U] [/B]" ...autodenunþul [B]stelistului suprem [/B] din 04.03.2009

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •