Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 43 to 63 of 117

Thread: "Se rugau de noi sã-i lãsãm sã batã!"

  1. #43
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    parca si matinelu visa la cl, nu?

  2. #44
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tataleone View Post
    Eu cred ca deja Farul are mai multi suporteri...adevarati
    mailat exact la asta ma gandeam si yo...pacat k ala de la avatarul meu nu mi traieste...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  3. #45
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    SI nu are lumea de ce sa lase steua a inpace, pentru ca, chiar daca e vorba de o problema interna intre ei si satelit, priveste pe toata lumea. SUnt in aceiasi liga. daca steaua era in B, nu mai aveam discutiile astea.
    ai gasit scuza ca sunt in aceiasi liga...

    daca ar fi fost vorba de o alta echipa, nimeni nu mai zicea nimic... dar cum Steaua e Steaua, toti isi dau cu parerea despre ce se intampla pe acolo
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  4. #46
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    pai daca de echipa lor nu au ce sa scrie...

  5. #47
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by moty View Post
    viseaza in continuare, dle puric
    Nu visez, am zis daca.
    Cat despre B, e chestiune de caracter. Un sezon in liga a 2 a care sa spele mizeria si sa-l fugareasca pe cioban?
    Si constiinta impacata. Insa e vorba de caracter - care lipseste peste tot-patroni, fotbalisti, antrenori-nimeni nu mai stie ce e ala.

  6. #48
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    1. Ce a fost in urma cu 20 de ani e irelevant pentru steaua lui becali de acum

    2.Care sunt performantele de acum? Semifinala, participari? sunt le jocurile paralimpice cumva, sa punem la socoteala si intentiile de participare?
    Daca vorbesc doar dew ultimele 2 sezoane, iesirile stelei in europa au avut la baza blaturi si arbitri cumparati. Intelegi?

    E plin fotbalul de caricaturi de echipe, iar steaua lui becali se bate din greu pentru un loc de frunte printre ele.
    1 de ce ma e irelevant,pe bunica-ta nu o cheama tot ca acum 20 de ani si nu o iubesti la fel de mult?
    2daca semifinala e intentie de participare , atunci eliminarea din turul1 ce e?

    ai ascultat tu telefoane sau ai participat la bagarea banilor in contul echipelor blatiste? sau faci doar supozitii asa , din lipsa de ocupatie ?puricule , vezi ca te lupti la primul loc pentru decernarea trofeului de maestru al trollingului pe ols! stai calm , respira adanc si comenteaza la obiect , lumea cred ca s-a cam saturat de aberatii, supozitii si "caricaturi". succes!
    Last edited by Ulysses; 2nd December 2007 at 17:13.
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  7. #49
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    mailat exact la asta ma gandeam si yo...pacat k ala de la avatarul meu nu mi traieste...
    mai emailatule, daca traia ala din avatarul tau, Stelutza ta draga nu se mai infiinta.
    FCSB este acronimul Puºcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum ºi cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certaþi cu legea, infractori de drept comun. Cei care susþin aceastã echipã par ºi ei alcãtuiþi din aceeaºi plãmadã.

  8. #50
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    mai emailatule, daca traia ala din avatarul tau, Stelutza ta draga nu se mai infiinta.
    si tu , tyler?
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  9. #51
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    duminica devin Brutus.
    FCSB este acronimul Puºcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum ºi cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certaþi cu legea, infractori de drept comun. Cei care susþin aceastã echipã par ºi ei alcãtuiþi din aceeaºi plãmadã.

  10. #52
    Mereu Campioni dede's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    14,166
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danpuric78 View Post
    2.Care sunt performantele de acum? Semifinala, participari? sunt le jocurile paralimpice cumva, sa punem la socoteala si intentiile de participare?
    Daca vorbesc doar dew ultimele 2 sezoane, iesirile stelei in europa au avut la baza blaturi si arbitri cumparati. Intelegi?
    dinamo ce a facut in timpul asta?
    ce a facut Steaua in ultimii ani in Europa voi nici macar nu visati sa realizati si tot tu vii si iti dai aere pe aici
    Increderea absoluta in victorie este insasi cheia victoriei.

  11. #53
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    mai emailatule, daca traia ala din avatarul tau, Stelutza ta draga nu se mai infiinta.
    sa mori u ca nu mai exista...poi voi erati curatati de pe fata pamantului daca traia el...pacat...chiar imi pare rau de el...facea un mare bine omenirii...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  12. #54
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by d3d3 View Post
    dinamo ce a facut in timpul asta?
    ce a facut Steaua in ultimi ani in Europa voi nici macar nu visati sa realizati si tot tu vii si iti dai aere pe aici
    aerele scoase prin anumite orificii se numesc altfel.

  13. #55
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    foarte interesante discutii pe aici

    Dane, nu mai incerca sa ma convingi. Deja ai reusit sa ma faci sa cred ca ai probleme in pod

  14. #56
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    are probleme mari de tot. parerea mea!

  15. #57
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    sa mori u ca nu mai exista...poi voi erati curatati de pe fata pamantului daca traia el...pacat...chiar imi pare rau de el...facea un mare bine omenirii...
    care voi mah ,,arianule"? nu Rapid este echipa tiganilor stai linistit...chiar, crezi ca idolul vostru Marius Lacatus trebuia sa sfarseasca la Birkenau?
    FCSB este acronimul Puºcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum ºi cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certaþi cu legea, infractori de drept comun. Cei care susþin aceastã echipã par ºi ei alcãtuiþi din aceeaºi plãmadã.

  16. #58
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    clar ! ori o face special de dragul scandalului!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  17. 2nd December 2007, 17:17
    Reason
    tyler , hai sa plecam de aici !

  18. #59
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    care voi mah ,,arianule"? nu Rapid este echipa tiganilor stai linistit...chiar, crezi ca idolul vostru Marius Lacatus trebuia sa sfarseasca la Birkenau?
    Oare cum se simt alde p.marin;banel;cristocea sau m.l. cand "suporterii" s.-isti fac asemenea afirmatii ?!

  19. #60
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    1 de ce ma e irelevant,pe bunica-ta nu o cheama tot ca acum 20 de ani si nu o iubesti la fel de mult?
    2daca semifinala e intentie de participare , atunci eliminarea din turul1 ce e?

    ai ascultat tu telefoane sau ai participat la bagarea banilor in contul echipelor blatiste? sau faci doar supozitii asa , din lipsa de ocupatie ?puricule , vezi ca te lupti la primul loc pentru decernarea trofeului de maestru al trollingului pe ols! stai calm , respira adanc si comenteaza la obiect , lumea cred ca s-a cam saturat de aberatii, supozitii si "caricaturi". succes!
    Ce , ti-am zis eu sa nu-ti sustii echipa? Sustine-o cat vrei e dreptul tau.
    Ce treba au cupele eurpene cu relatia dintre becali si buzau. Ce treaba au microfoanele si informatiile confidentiale, cand noi discutam ce-a declarat ciobanul?
    TU chiar nu intelegi ca steaua are un patron care nu intelege nici macar esenta sportului in sine? MAi mult ca sigur ca sunt si altii care fac blaturi. Insa aia inteleg ca ce fac nu e bine si nu se revolta in gura mare cand altii nu se dau la o parte.
    Ce dreaq, nu merge ca echipa cu ce e de vina, ciobanul e cauza tuturor relelor. Ce face boul afecteaza si echipa.
    Ar trebui sa luati si voi un pic de atitudine.

  20. #61
    sport legend Radu's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    7,619
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    care voi mah ,,arianule"? nu Rapid este echipa tiganilor stai linistit...chiar, crezi ca idolul vostru Marius Lacatus trebuia sa sfarseasca la Birkenau?
    dar oare cum se simt aia de la maniacs b921 radicals ultras grant ultras unione cand sunt amenintati cu moarte si batuti de tiganii vostrii din galerie???cum e sa te astepte la scara blocului si sa te ameninte ca iti taie capu...aaaa...ia zi cum e ???lasa-l pe lacatus...ala macar are caracter...voi ce caracter aveti...
    [B][SIZE="6"]Mi-e dor de Steaua...[/SIZE][/B]

  21. #62
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Polar Bear View Post
    dar oare cum se simt aia de la maniacs b921 radicals ultras grant ultras unione cand sunt amenintati cu moarte si batuti de tiganii vostrii din galerie???cum e sa te astepte la scara blocului si sa te ameninte ca iti taie capu...aaaa...ia zi cum e ???lasa-l pe lacatus...ala macar are caracter...voi ce caracter aveti...
    pai John, tu reusesti sa te cam contrazici rau. pe de-o parte vorbesti despre rapidisti ca despre tigani asa in general...pe de alta parte vorbesti despre anumite brigazi (rapidiste) care sunt amenintate de tigani. pai cum vine asta, ori suntem toti tigani ori numai unii?

    asta e tare, sa-l las pe Lacatus ca are caracter...eu il las, stai linistit, insa cei care s-ar ocupa eventual cu exterminarea tiganilor n-ar face distinctii d'astea nuantate: asta e tigan fara caracter ii facem un dush, asta e tigan cu caracter ii dam o medalie...

    P.S. Ulysses, asta e ultimul post pe threadul asta.
    FCSB este acronimul Puºcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum ºi cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certaþi cu legea, infractori de drept comun. Cei care susþin aceastã echipã par ºi ei alcãtuiþi din aceeaºi plãmadã.

  22. #63
    sport legend Duba's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    6,731
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Banatean View Post
    Oare cum se simt alde p.marin;banel;cristocea sau m.l. cand "suporterii" s.-isti fac asemenea afirmatii ?!
    Acele afirmatii au fost facute de multi altii inaintea noastra. Primul fiind prefectul Bucurestiului de la sfarsitul anilor '30, Gabriel Marinescu.
    Afirmatiile respective nu fac referire la etnie, ci la compoetamentul tiganesc al conducatorilor, jucatorilor si nu in ultimul rand al suporterilor de sub pod.
    "Eu nu am avut niciodata probleme cu Steaua. Cel mai corect om din fotbal a fost Valentin Ceausescu. In acea perioada, dinamo facea cele mai mari mizerii, nu Steaua, cu toate povestile care se aud". Adrian Porumboiu, fost arbitru.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •