Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 224

Thread: Antrenorul Mircea Lucescu

  1. #64
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Ricky spui ca "in ORICE domeniu, cind rezultatele sint dezastroase, incepem sa ne lamentam jalnic ". Nu toti. Iata ce scriam eu dupa Copenhaga:

    " Psihopatie romaneasca.
    Intotdeauna altcineva este vinovat pentru esecurile noastre.

    Acum, Urs Maier, UEFA, UE, si mai stiu eu cine este vinovat ca Bratu sau Cernat sau Mutu au ratat inadmisibil. Da! arbitrul a fost un escroc, Da! a inventat un penalty, Da! s-a facut ca nu vede ceasul 40 de sec lasandu-i pe danezi sa atace, pentru ca atacau!!! Dar sa ne vedem slabiciunile, aceleasi din totdeauna: ECHIPA NATIONALA A FACUT DUPA PAREREA MEA CEL MAI BUN MECI DIN ISTORIA EI. Si totusi a pierdut! De ce? pentru ca meciul a durat doar 80 de minute pentru noi. Pentru ca dupa 80 de minute ne-am speriat! Ne-am speriat ca am jucat asa bine, ne-am speriat ca vom invainge, ne-am speriat de victorie. Si atunci ce am facut? Nu am mai respectat nici o tactica, am jucat la intamplare i-am lasat pe danezi sa atace, am eliberat culoare, am plecat la vanatoare SI AM RATAT!!!!!!!! In locul nostru danezi ne-ar fi dat 5 adica CINCI GOLURI!!!!! Da parca ne-au mai dat.........
    Regret din tot sufletul aceasta infrangere, jucatorii nostri au fost admirabili dar marile carente psihologice ale neamului nu pot fi asa usor vindecate."

    Mi-ar placea sa vad ce ati scris voi pe forumul asta.

    ps. Sau ce a scris Vadim, "taietorul de mesaje antioltenesti" (inchipuite)

  2. #65
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Deja lui Lucescu i se cer explicatii. Miroase a debarcare din ce in ce mai tare.

  3. #66
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Numai sa nu se pripeasca cei de la Besiktas si sa-l dea in somaj!

  4. #67
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Neaparat tre sa castige azi cu valencia,pentru moralul echipei cel mai mult.
    Daca-l ajuta pancu, ilie & co,lucescu va iesi cu bine din pasa proasta.
    BAFTA BESIKTAS!!!
    [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Yellow]HAI ROMANIA!!!
    [/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Blue]HAI [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Red]STE[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Blue]AUA[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Red]!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

  5. #68
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Pana la urma nu-i atat de greu: 1:0 si merg mai departe!

  6. #69
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Corect:d
    [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Yellow]HAI ROMANIA!!!
    [/COLOR][/SIZE][/FONT]
    [FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Blue]HAI [/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Red]STE[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Blue]AUA[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial Black][SIZE=2][COLOR=Red]!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

  7. #70
    Barca dassler's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    de ceva plangeti pentru lucescu este bine acolo unde este noi tre sa ne gandim la iordanescu si becali care nu fac decat sa strice pe deoparte imaginea nationalei si pe de alta parte imaginea stelei (cateodata ma intreb daca sunt cu adevarat stelist sau daca ma face mandru ca sunt stelist acest scandal) rugativa ca steaua si nationala sa se impace bossi lor sa se impace si atunci o sa ne fie bine si noua siporterilor sunt sigur de asta

  8. #71
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    GICA, n-am facut referire la tine !
    Te cunosc prea bine ! Normal, dupa mesaje !
    Ne invirtim insa intr-un cerc vicios "alimentat" de asa-zisa noastra...presa sportiva !

  9. #72
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Unii se bucura ca strica imaginea stelei!

    Dar sa stii ca, daca le e bine lor, asta nu inseamna ca ne e bine si noua, suporterilor, dassler.

  10. #73
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    "S-a terminat cu Lucescu la Besiktas!"-cred ca e mai actual ca niciodata. Echipa se afla intr-o criza de rezulatate,turcii inca nu s-au enervat pe Lucescu?ca la Galata....

  11. #74
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alejandro
    "S-a terminat cu Lucescu la Besiktas!"-cred ca e mai actual ca niciodata. Echipa se afla intr-o criza de rezulatate,turcii inca nu s-au enervat pe Lucescu?ca la Galata....
    poate asteapta sa ia campionbatul ca sa-l demita, ca la Galata :p

  12. #75
    junior mory's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    Lucescu nu o sa fie demis.. Fara el, Besiktas ar fi fost aceiasi echipa din ultimul deceniu : în umbra Galatei si a lui Fener..
    [color=green]învatati sa pariati pe internet[/color]

  13. #76
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Nu cred!

    Quote Originally Posted by mory
    Lucescu nu o sa fie demis.. Fara el, Besiktas ar fi fost aceiasi echipa din ultimul deceniu : în umbra Galatei si a lui Fener..
    Cred ca te inseli, doar au si ei obiectivele lor, si oricum echipa ii deja formata (cum era si Galata acum un an cand a plecat Lucescu) deci eu zic un pa si pusi pentru Lucescu !!!
    Eu zic inca o etapa maxim si Lucescu a plecat !!! Poate vine la nationala Romaniei
    Eu zic ca avem mare nevoie de el cu atatia tineri talentati plecati peste hotare
    Da cine sunt eu sa-mi dau cu parerea unde nu ma priveste , hai scuze de intreventie.
    Forza Steaua! Hai Oradea!!!

  14. #77
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    cine stie pleaca lucescu,de la besiktas, si se duce la alta echipa din turcia, sa-i aduca si ei titlul trabzonspor, sau gaziantep.

  15. #78
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Poate se duce inapoi la Galatasaray.

  16. #79
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    cred ca ar iesi un scandal destul de mare in turcia daca s-ar realiza trecerea lui lucescu, de la besiktas la galata

  17. #80
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    DA!si sa-i bata apoi pe cei de la besiktas si in final sa ia campionatul!!!!

  18. #81
    sport legend Swordlord's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    855
    Reputatie
    1
    Lucescu a avut rezultate bune la Galata, si mie tot de Galata imi place (), asa ca mi-ar placea sa-l vad iar acolo. Si cu Pancu, si cu ceilalti romani.

  19. #82
    sport legend maryuss_mau's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Piatra Neamt- Bucuresti
    Posts
    417
    Reputatie
    1
    nu prea cred ca cei de la besiktas s-ar desparti asa de usor de pancu, jucatorul care in ciuda evolutiilor slabe ale echipei tot a mai miscat prin teren in comparatie cu altii.

  20. #83
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Dar dac' vine altul in locul lui Lucescu poate nu-l mai vrea pe Pancu si atunci...

  21. #84
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Clubul Besiktas a fost amendat cu 80.000 de franci elvetieni din cauza ca suporterii turci au avut un comportament inadecvat la meicul din Liga Campionilor, impotriva lui Chelsea Comisia de Disciplina UEFA a mai hotarat suspendarea trei etape a lui Afanou de la Bordeaux, eliminat in partida cu Groclin

    hehe
    Free Sevilla!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •