Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 37

Thread: Obiectivitate

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    45
    Reputatie
    1

    Obiectivitate

    Gata, nu mai intru pe onlinesport degraba!! Nu e prima data cand observ subiectivitate in articolele ce apar la voi pe site. In ultimul timp ati cam intrecut masura.

    La revedere!
    [COLOR="Purple"]CFR Cluj-Napoca[/COLOR] / [COLOR="Red"]Barc[/COLOR][COLOR="Blue"]elona[/COLOR] / Juve

  2. #2
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Detaliaza.

  3. 27th November 2007, 12:09
    Reason
    prelansat

  4. #3
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    ce au sarit baietii

  5. #4
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    normal

  6. #5
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    e ceva normal sa ne spuna omul ce-l deranjeaza ... daca aruncam cu "m`am saturat, bla bla bla" nu ajunge nicaieri ... vrem detalii, injuraturi, eventual, insotite bineinteles si de motive ... te asteptam maleficule

  7. #6
    incepator
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    31
    Reputatie
    1
    despre site ... destul de bun!
    Dar mai sunt scapari...
    ex: "golul lui trica a fost valabil"... linia aia de pe captura (poza) e facuta de cineva obiectiv?... ma-ndoiesc. adevarul e ca decizia e foarte greu de luat. de fapt e aproape imposibil sa dai un verdict. am trasat pe imagine linii mult mai corect plasate si nu se poate spune exact... pacat ca nu va pot transmite imaginile.dar articolul este clar neobiectiv!

  8. #7
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Hahahahahahaa
    Daca nu zicea mocofanul nici ca ma gandeam sa trag vreo privire pe site. Aia e linie? Mai era putin si ajungea la corner capatul ei
    .

  9. #8
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Daca linia respectiva este dovada valabilitatii golului lui Trica, atunci ne putem apuca de popice, acolo traiectorile bilei sunt clare.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  10. #9
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Cuiva de la onlinesport nu i-a placut desenul tehnic ... s-a luat dupa linia de 16 in loc sa se ia dupa gazon....
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #10
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    @Hard, recunosc am fost corigent la GD, a se citi geometrie descriptiva, desi desenu` nu`mi apartine
    Am vazut si revazut faza golului de cel putin 50 de ori, e gol valabil si cu asta basta, va place sau nu io am incercat sa pastrez obiectivitatea ziarului care, nu mai departe de saptamana trecuta, amintea in mai toate stirile de penalty-ul gratuit dat CFR-ului. Poate nu se observa, insa aici se incearca sa se mentina o balanta si sa nu i se induca omului ca ardelenii sunt favorizati, vezi penalty la Zapata in duel cu Tilinca. Ca nu va place voua stelistilor, sa fiti sanatosi si numai bine, io am facut articolul si raspund pentru el in totalitate, chiar si pentru printu` in speta

  12. #11
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by relansat View Post
    vezi penalty la Zapata in duel cu Tilinca.
    asta s-o crezi tu

  13. #12
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    @yoyo mai in gluma, mai in serios, la ce viteza avea Tilinca, un pic de l`o atins (sa nu`mi zici ca Zapata a jucat mingea) si se da penalty oricand.

  14. #13
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    am vrut sa spun si eu, liniuta aia era penibila

    data viitoare uita-te la toate liniile de pe gazon cand trasezi o linie 'paralela'

  15. 5th December 2007, 10:34
    Reason
    ...

  16. #14
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    n-a facut zaharel desenu' bre, dar si-l asuma

  17. #15
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    cand e vorba de responsabilitate,toti fug ,noroc ca e relansat prin preajma
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  18. #16
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    el e ca un sac de box, incaseaza toate loviturile

  19. #17
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    tre sa raspunda, daca a fost cumparat de bozgori

  20. #18
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Kawasaki profiti de pauza dintre sezone si dai in colegi?

    Io am spus ce am avut de spus, datzi in sac ca asta`i IMUN, INTANGIBIL, INCORUPTIBIL, etc...!!

    Hai ca m`am laudat prea mult pe ziua de azi si am ore de la 15:00, pa

  21. #19
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    Domn Relansat, la comentariul Unirea- Steaua -optimi de finala, numai obiectiv n-ai fost....


    rusinica

  22. #20
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    Cum am mai zis, raspund de tot ce fac pe site, consider c`a fost un comentariu mai piperat si`mi cer scuze fata de tine domnule daca ti`am jignit cumva echipa, trebuia sa folosesc fraze de genu`: "Zaharia este bruscat de un jucator al Unirii, penalty clar. Bicfalvi a intrat regulamentar, nici nu stiu de ce s-a dat galben. Simplu fault la mijlocul terenului, nici vorba de rosu, cum a cerut Bursucu de pe margine, etc" ... stii ceva, te rog sa ma scutesti, am vazut de doua ori mai multe meciuri de fotbal decat tine, cel putin Liga 1, chiar in acest sezon si tot ce am zis acolo, e acoperit. Vin in ajutorul meu si reluarile, desi nici n`ar trebui sa te bag in seama pe tine, un naiv in toata puterea cuvantului. Ma repet, stii ce`i aia lipsa de obiectivitate? Atunci cand ma vei vedea ca la Rapid, CFR sau Poli Tim o sa bag fraze preamaritoare cand ei joaca precum o ciubota...

  23. #21
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    hahaha...mai uni buni, ce naibii e subiectiv la acel articol? Doar faptul ca Steaua nu joaca nimic...te intreb, joaca ceva?
    .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •