Page 7 of 82 FirstFirst ... 567891757 ... LastLast
Results 127 to 147 of 1721

Thread: Aparitii TV

  1. #127
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Am inteles dintr-un promo ca in jur de ora 16,00 va fi emisiunea duminica,voi fi atenta cind mai aud.

  2. #128
    DecanDeVârsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Nu cred ca pot sa o vad duminica. Poate o inregistreaza cineva!?
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  3. #129
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    La 16.10 pana la 17.25 se pare, apoi, din nou, de la 17.30 la 18.45 http://www.tvr.ro/emisiune.php?ed=45218

  4. #130
    manager violetta76's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Galati
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    A vazut cineva pe Telesport emisiunea cu Marian Dragulescu? Eu am vazut doar finalul si discuta de acum cu cealalta invitata, Camelia Potec.

  5. #131
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    sa ma trageti de urechi daca a mai fost pus...

    http://www.tvr.ro/articol.php?id=44286
    [I]"Oamenii vor accepta cu mai multă ușurință ideea ta dacă le spui că primul care a avut-o a fost Benjamin Franklin."

    "Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina..."[/I]

  6. #132
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Din pacate eu nu am sa pot inregistra astazi emisiunea, nu imi merge programul de tv online cu care inregistram de obicei... o sa o poata inregistra cineva? Mary, Anca, e cineva disponibil? AR fi bine sa o avem si pe asta inregistrata, cred ca va fi o emisiune frumoasa! Multumim!

  7. #133
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    http://www.tvr.ro/articol.php?id=45375&c= Marian Dragulescu despre Beijing
    http://www.tvr.ro/articol.php?id=45275 Sandra Izbasa despre Beijing

  8. #134
    sport legend busumary's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Galati
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cineva_cineva View Post
    Din pacate eu nu am sa pot inregistra astazi emisiunea, nu imi merge programul de tv online cu care inregistram de obicei... o sa o poata inregistra cineva? Mary, Anca, e cineva disponibil? AR fi bine sa o avem si pe asta inregistrata, cred ca va fi o emisiune frumoasa! Multumim!
    Da Amalia,inregistrez eu.
    Daca unii oameni nu vor ajunge niciodata in Paradis, dragostea noastra sa fi fost singurul Paradis pe care ei l-au gustat!

  9. #135
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multumim Mary.....si eu am pierdut o mica parte din emisiune, si la fel ca Amaliei nu mi-a mers acel program.
    www.fangymnastics.com

  10. #136
    sport legend busumary's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Galati
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Am vorbit cu Lucian si i.a dat el drumul la inregistrare(eu nefiind acasa in momentul ala)am prins o parte din emisiune.O sa punem mai tarziu inregistrarea.

    O emisiune frumoasa cu momente frumoase.Pacat ca nu s.a transmis in direct.O retrospectiva a sportivilor nostri la Jocurile Olimpice cu momente muzicale dedicate lor si antrenorilor lor.Miau placut cum au vorbit Nicolaie Forminte,Camelia Potec si Cristian Topescu care i.a mentionat( cum spunea dumnealui:"ma inclin in fata lor" )pe sportivii care n.au castigat medalii in special pe cei care au avut probleme de sanatate.
    Atat ca fetele noastre erau f.serioase,aproape ca nici nu zambeau...
    Last edited by busumary; 31st August 2008 at 17:40. Reason: completare
    Daca unii oameni nu vor ajunge niciodata in Paradis, dragostea noastra sa fi fost singurul Paradis pe care ei l-au gustat!

  11. #137
    sport legend busumary's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Galati
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    --==Legende Olimpice==--
    prima parte
    partea a doua
    Daca unii oameni nu vor ajunge niciodata in Paradis, dragostea noastra sa fi fost singurul Paradis pe care ei l-au gustat!

  12. #138
    DecanDeVârsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,222
    Reputatie
    1
    Am vazut emisiunea si mi-a facut placere sa revad momentele frumoase ale olimpiadei. Ideea tvr a fost buna, insa intr-adevarar fi fost mai bine sa fie in direct.Imi place muzica pe care au folosit-o si care insotea fiecare clip cu victoria medaliatilor din filmul "Piratii din Caraibe, dar la Sandra mi-ar fi placut sa dea tot exercitiul ei de la sol cu muzica cu tot. Cristian Topescu a vorbit frumos, a gasit tonul si cuvintele cele mai potrivite, ca de obicei si mni-a mai placut ca i-au dat lui Marian Dragulescu toata consideratia pe care o merita. Acum 4 ani emisiunea parca a fost mai vesela.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  13. #139
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    244
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by busumary View Post
    --==Legende Olimpice==--
    prima parte
    partea a doua
    ok...nu pot sa il vad nici cu winamp, njici cu media player si nici cu bsplayer.
    cu ce il deschid?

  14. #140
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Eu inca nu am downloadat filmuletele...dar eu zic sa incerci cu VLC player ( merge de obicei la orice tip de filmulet). Daca nici cu asta nu iti merge, inseamna ca e o problema cu codec-urile. Incearca!
    www.fangymnastics.com

  15. #141
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Robbert_ro View Post
    ok...nu pot sa il vad nici cu winamp, njici cu media player si nici cu bsplayer.
    cu ce il deschid?
    mie imi merge cu Windows Media Player...la tine or fi codecurile de vina
    eu le descurc cu K-lite codec pack 2.89

  16. #142
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Hmmm...eu am alta problema...cand deschid pagina, nu vad niciun download, nimic, iar mouse-ul nu reactioneaza la nimic ce are legatura cu filmul Interesant..si am incercat s ail deschid si cu Mozilla, si cu Internet explorer

  17. #143
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Exact la fel si la mine, Cris, tocmai ma pregateam sa scriu! Ma gandeam ca sunt singura...efectiv nu gasesc nici un fel de buton sau link de download

    Pentru cei care mai au probleme cu vizualizarea filmuletelor: va recomand VLC Player [dupa cum a zis si Mihai] sau KM Player. Amandoua sunt gratis si le puteti gasi usor cu o cautare pe google. Au avantajul ca nu au nevoie de nici un fel de codec-uri, au intregrat tot ce le trebuie, eu n-am gasit inca nici un format video pe care sa nu il pot deschide [si am vazut destule, credeti-ma ]. Codec-urile mai au o problema, pe langa cea ca se poate sa nu fie la zi, poti sa ai ghinionul sa incerci sa instalezi altele doar-doar o sa citeasca un filmulet si sa obtii fara sa vrei un conflict urat intre programele respective.

    Revenind...cum ati downloadat emisiunea?
    Si multumim Mary!!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  18. #144
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    244
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Hmmm...eu am alta problema...cand deschid pagina, nu vad niciun download, nimic, iar mouse-ul nu reactioneaza la nimic ce are legatura cu filmul Interesant..si am incercat s ail deschid si cu Mozilla, si cu Internet explorer
    tre sa astepti unpic)vre-o 2 min)...si o sa iti apara acolo save to computer.
    acolo unde scrie loading data...

    am rezolvat, intradevat am instalat codecul care mi l-ati recomandat(ms ioana), si acuma merge

  19. #145
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by yanna View Post
    Revenind...cum ati downloadat emisiunea?
    Si multumim Mary!!
    Eu nu am downloadat-o inca...de dimineata intentionez. Dar am intrat de proba si imi apare butonul de download...nu stiu care ar putea fi cauza ca nu iti merge tie si Cristinei
    www.fangymnastics.com

  20. #146
    sport legend busumary's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Galati
    Posts
    350
    Reputatie
    1
    Eu acum nu stiu cu ce sa va ajut.Filmuletele sunt convertite in acelasi format,Flv(pt ca face imaginea cat de cat buna la cat il compreseaza,de la 2G la 1suta si ceva de mb...)la fel ca si inregistrarile de la JO.Eu le deschid cu Windows media player.
    Daca unii oameni nu vor ajunge niciodata in Paradis, dragostea noastra sa fi fost singurul Paradis pe care ei l-au gustat!

  21. #147
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Am reusit...intr-adevar, trebuia sa mai astept cam un minut pana sa apara optiunea de download

    Edit: ca prima impresie...cred ca era foarte cald acolo! Multe din fete / doamne erau fara sacou si toata lumea incerca sa isi faca un pic de racoare. Si mai stateau si foarte inghesuiti
    Last edited by Cata_RB; 1st September 2008 at 14:18.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •