Page 6 of 82 FirstFirst ... 456781656 ... LastLast
Results 106 to 126 of 1721

Thread: Aparitii TV

  1. #106
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Probabil ca le-a luat in calcul si pe junioarele care sunt la Deva...presupun..
    Da, va fi un film gen documentar de 45 de minute. Nici mie nu mi-a venit sa cred Felicitari pt cine a avut ideea!!!
    www.fangymnastics.com

  2. #107
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yanna View Post
    Wow, vor fi 45 de minute despre fete! Multumesc si eu Mihai pentru inregistrare. Ma intreb totusi la ce se referea exact doamna cand a spus ca ne-am ales lotul din 22 de gimnaste...nu sunt 11 senioare? Cele 6, Dana, Cera, Madalina Gutu, Alluisa si Alina [daca ultimele 2 se mai antreneaza]

    alina iti zic sigur ca se antreneaza..la club..
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  3. #108
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Vineri de la ora 23:10 pe Antena3 va fi o emisiune despre gimnastica in cadrul "Reporter special"
    Nu uitati de emisiune! Cred ca va fi foarte interesanta!

  4. #109
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cata10 View Post
    Nu uitati de emisiune! Cred ca va fi foarte interesanta!
    din pacate nu o pot vedea, va rog sa ma tineti si pe mine la curent si poate poti mikey sa o inregistrezi
    Last edited by 21mai; 8th August 2008 at 22:08.
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  5. #110
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Poate reusesc eu sa inregistrez....dar nu promit nimic, caci inca nu stiu sigur daca voi putea
    www.fangymnastics.com

  6. #111
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Poate reusesc eu sa inregistrez....dar nu promit nimic, caci inca nu stiu sigur daca voi putea
    scuza ma, acum 10 minute am vazut ca pot sa urmaresc in direct de pe net ce se intampla la antena 3 yupii, oricum multumesc pentru amabilitate
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  7. #112
    suporter vlad001's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    --[B]Blaise Pascal:[/B]
    It is the fight alone that pleases us, not the victory.

  8. #113
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    244
    Reputatie
    1
    are 2 parti? sau l-ai pus de 2 ori?

  9. #114
    suporter vlad001's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    A avut ceva reclama la mijloc, l-am taiat in 2 parti ca sa scot reclama
    --[B]Blaise Pascal:[/B]
    It is the fight alone that pleases us, not the victory.

  10. #115
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    244
    Reputatie
    1
    aham...ok ms mult

  11. #116
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Multumesc Vlad! Ce surpriza placuta!
    Sa continue Olimpiada aceasta tot asa, cu surprize placute!

  12. #117
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Multumesc si eu, Vlad, acum am vazut filmuletul.
    Mi-a placut ca au vorbit mult cu fetele, desi mi-ar fi placut sa vorbeasca putin cu toate. Andreea Grigore pare sa fie "rebela" grupului As avea o intrebare pentru cei care l-au vazut: in partea a 2-a, unde Stela vorbeste cu cineva in bazin, despre cum umbla araboaicele cu batic pe cap, cine este cea cu care discuta? Madalina Gutu cumva? Imi e cunoscuta doar din cateva poze din pacate si nu imi dau seama sigur cine e.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  13. #118
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Acum pe Antena 3 sunt imagini de la sosirea sportivilor!!! Si pe Realitatea!

  14. #119
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Multam Irina

  15. #120
    sport legend myrab3la_19's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,232
    Reputatie
    1
    Mda...cum ma asteptam...intrebari stupide din partea reporterilor,am crezut ca Forminte ii trage una tipului care intervieva pt Antena 3.Sandra sper ca nu pleaca fix pe ideea imi lipseste titlul mondial,il iau si ma retrag (ca si Ponor)...

  16. #121
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by myrab3la_19 View Post
    Mda...cum ma asteptam...intrebari stupide din partea reporterilor,am crezut ca Forminte ii trage una tipului care intervieva pt Antena 3.Sandra sper ca nu pleaca fix pe ideea imi lipseste titlul mondial,il iau si ma retrag (ca si Ponor)...
    Ma uitam chiar la Antena 3,in studio domnul Topescu chiar spusese ca e bine ca nu se mai pun obisnuitele intrebari:cum te simti?ai avut emotii? si imediat reporterul lor da cu batul in balta...domnul Forminte s-a uitat lung la el si la sigla de pe microfon si-apoi i-a raspuns.
    Cristian Topescu a zis ca Nicolae Forminte are replica pentru orice intrebare si ca a gresit o singura data,atunci cind,raspunzindu-i lui Karoly, a afirmat ca Nadia ajungea campioana olimpica si antrenata de femeia de serviciu(eu credeam ca a zis portar,dar tot aia e).Apoi Domnul Topescu a amintit mai multe declaratii rauvoitoare ale lui Bela.

  17. #122
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    244
    Reputatie
    1
    am gasit mai demult pe youtube un filmulet, ii f fain...sa mai radem si noi un pic. niste faze cu octavian bellu
    http://www.youtube.com/watch?v=9bbisbLzToY

  18. #123
    junior ioana20's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    138
    Reputatie
    1
    Poate ati vazut primirea la Cotroceni si la Guvern a delegatiei Romaniei la Beijing. Erau si baietii de la gimnastica, nu stiu daca si fetele de handbal. Gabita nu a mai suportat tocurile si si-a dat pantofii jos. Dincolo de aspectul acesta, atat Tariceanu cat si Basescu si-au facut din nou publicitate pe spatele unor oameni si copii deosebiti. Au oferit intr-adevar unele premii, au promis ca vor sprijini mai mult sportul si sportivii romani, dar ramane de vazut cate vor realiza.
    "Luptam, ajutam , alergam punem in teren tot ce avem in minte, in suflet, in picioare"
    "Baieti sa aveti incredere in voi pentru ca sinteti o echipa fantastica"

  19. #124
    dazed&amp;amp;confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Robbert_ro View Post
    am gasit mai demult pe youtube un filmulet, ii f fain...sa mai radem si noi un pic. niste faze cu octavian bellu
    http://www.youtube.com/watch?v=9bbisbLzToY
    ce tare !!!
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  20. #125
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Vlad, multumim frumos pentru cele doua parti, chiar imi doream s ale am pe calculator, nu de alta, dar exista posibilitatea sa nu mai vedem asa ceva prea curand. Ramona, multumim si pentru scenele amuzante cu Bellu, chiar era simpatic in ele. Primirea la Cotroceni nu am vazut-o.

  21. #126
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Au zis la TVR ca pe 31 august, vva fi o emisiune maraton despre olimpicii nostri, sper sa aflam si la ce ora... au aratat la stiri cateva secvente, ca emisiunea s-a inregistrat azi

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •