Page 13 of 82 FirstFirst ... 311121314152363 ... LastLast
Results 253 to 273 of 1721

Thread: Aparitii TV

  1. #253
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Multumim frumos, Mia, ca ne-ai anuntat Si multumim, Oana, pentru link

  2. #254
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    Simona Amanar la secret talent Antena1. acum in reluare

  3. #255
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Si cred ca aici este linkul cu emisiunea http://www.antena1.ro/index.php?page...=show&item=177

  4. #256
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cineva_cineva View Post
    Si cred ca aici este linkul cu emisiunea http://www.antena1.ro/index.php?page...=show&item=177
    multumesc mult

  5. #257
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Acum pe TVR 1 e o emisiune: premiile TVR International si am inteles ca vor fi si fetele de la gimnastica, daca nu au fost... nu stiu exact... Da, nu au fost fetele pana acum, dar vor aparea... Voi inregistra momentul cu fetele, ca vad ca nu sunt multi pe aici pe forum, asaca poate nu veti fi pe pozitie, si poate va fi frumos si veti dori sa vedeti, sa ma anuntati daca os a vreti...
    Last edited by cineva_cineva; 8th December 2008 at 21:38.

  6. #258
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    eu vreau, cum sa nu multumesc mult ca esti atat de draguta mereu si inregistrezi (aproape) tot, Amalia

  7. #259
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Merci de info dar n-am vazut dacat tarziu. Eu n-am reusit sa vad decat o tanti cu o rochie cu funda cantand imnul Romaniei. Au luat fetele vre-un premiu?

  8. #260
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Fetele au fost pe scena... si eu am pierdut momentul, dar pusesem pe inregistrare si.. abia acum am vazut.. au fost fetele pe scena, cred ca u afost toate, din cate mi s-a parut mie. Dar nici macar nu a aratat toti sportivii de aproape, pe fiecare, doar pe Sandra am vazut-o mai mult... si cred ca si Stela era, dar doar cateva fractiuni de secunda, au mai fost si alti sportivi, dar le-am remarcat pe fetele de la gimnastica pentru ca erau cele mai micute de inaltime. NU le-a prezentat pe fiecare, nici numele nu le-a spus, domnul care i-a insotit pe sportivi era tare emotionat, cum a zis el si a uitat sa ii si prezinte pe cei care erau cu el pe scena, el a primit o statueta, sau nu stiu ce era aia... Eu credeam ca Sandra a plecat deja la Madrid, dar se pare ca nu. Sper ca am vazut bine ca era Stela, si ma bucur ca a fost si ea acolo cu fetele, si parca erau toate 6, ca erau 6 fete mai micute, cum am zis... as putea taia doar bucatica aia daca va intereseaza, dar... eu m-am suparat destul de tare, ca nu le-am vazut bine, nu stiu daca merita, dar daca vreti, incerc!

  9. #261
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cineva_cineva View Post
    Fetele au fost pe scena... si eu am pierdut momentul, dar pusesem pe inregistrare si.. abia acum am vazut.. au fost fetele pe scena, cred ca u afost toate, din cate mi s-a parut mie. Dar nici macar nu a aratat toti sportivii de aproape, pe fiecare, doar pe Sandra am vazut-o mai mult... si cred ca si Stela era, dar doar cateva fractiuni de secunda, au mai fost si alti sportivi, dar le-am remarcat pe fetele de la gimnastica pentru ca erau cele mai micute de inaltime. NU le-a prezentat pe fiecare, nici numele nu le-a spus, domnul care i-a insotit pe sportivi era tare emotionat, cum a zis el si a uitat sa ii si prezinte pe cei care erau cu el pe scena, el a primit o statueta, sau nu stiu ce era aia... Eu credeam ca Sandra a plecat deja la Madrid, dar se pare ca nu. Sper ca am vazut bine ca era Stela, si ma bucur ca a fost si ea acolo cu fetele, si parca erau toate 6, ca erau 6 fete mai micute, cum am zis... as putea taia doar bucatica aia daca va intereseaza, dar... eu m-am suparat destul de tare, ca nu le-am vazut bine, nu stiu daca merita, dar daca vreti, incerc!
    Da, te rog daca poti taie particica aia in care premiaza sportivii olimpici, chiar daca reprezentantul lor a fost asa de zapacit si a uitat sa-i prezinte, ca poate ne dam seama exact ce fete au fost. Am vazut si eu aseara dar nu am putut sa-mi dau bine seama cine a fost pe scena. Am vazut-o pe Sandra si Andreea Acatrinei si mi s-a parut si mie ca Stela si Gabitza au fost acolo, insa vreau sa mai vad o data inregistrarea. Multu' :*

  10. #262
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Au fost aseara invitati, pe TVR 1, la emisiunea "O data-n viata" a Iulianei Tudor, Ilie Nastase si Nadia Comaneci, care sustineau pe trei copii: un baietel de la tenis, unul de la fotbal si o fetita de 11 ani de la gimnastica, de la clubul din Deva (nu-i stiu exact denumirea completa, parca CSS), Miriam (nu mai retin numele de familie). Eu nu gasesc acest nume pe nicio lista a FRG...ce-i drept, neactualizate; insa nu mi-l amintesc nici de pe la nationalele junioarelor. Oricum, emisiunea a fost pe gustul meu, poate si pentru ca au fost destul de multe momente de cantece si dansuri po****re, al caror fan sunt in general. Nadia a cantat si a dansat pe muzica po****ra, alaturi de Sofia Vicoveanca si Ion Dolanescu, si a facut-o destul de bine; mai ales la dans a jucat o invartita moldoveneasca...si se vedea ca o prinde bine Iar Ilie Nastase, desi mai stangaci in ale dansului sau cantecului, a facut haz de necaz de fiecare data si a fost tare simpatic. Apoi i s-a adus un fel de barna joasa tare si mai lata decat ceanormala si tot sarea el pe ea, bineinteles, dupa ce facea cateva giumbuslucuri...a incercat chiar si o pirueta. Nadia, in schimb, a trebuit sa tina o minge pe o racheta de tenis, sa o faca sa sara si sa o prinda tot pe racheta...s-a descurcat bine

    A fost, zic eu, o experienta placuta pentru ambii, iar cei trei copii au primit fiecare cate 5000 de Euro din partea BRD ( a caror imagine sunt cei doi).

  11. #263
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Au fost aseara invitati, pe TVR 1, la emisiunea "O data-n viata" a Iulianei Tudor, Ilie Nastase si Nadia Comaneci, care sustineau pe trei copii: un baietel de la tenis, unul de la fotbal si o fetita de 11 ani de la gimnastica, de la clubul din Deva (nu-i stiu exact denumirea completa, parca CSS), Miriam (nu mai retin numele de familie). Eu nu gasesc acest nume pe nicio lista a FRG...ce-i drept, neactualizate; insa nu mi-l amintesc nici de pe la nationalele junioarelor.
    Miriam Aribasoiu?

  12. #264
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Am vazut emisiunea. Mi-a placut mult, mai putin "botinele" Nadiei, dar nu cred ca si-a ales singura costumatia. Nu stiu de ce mi-a placut, probabil ca fost Nadia.

  13. #265
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    La retrospectiva sportiva de la TVR de care aminteam ieri a fost si astazi Euro 2008...ceea ce inseamna ca maine vor face rasol Olimpiada, repede-repede, in mai putin de-o ora Nici nu mai spun de alte evenimente sportive care au fost in acest an, eu - cata naivitate - speram ca o sa treaca prin cat mai multe!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  14. #266
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Eu nu am reusit sa ma uit...deci doar fotbal? Nu-mi vine sa cred....de parca fotbalul a adus vreun rezultat notabil in 2008!
    www.fangymnastics.com

  15. #267
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Da, doar secvente de la Euro...
    Eu eram in vizita la niste rude si am facut cum am facut de am reusit sa ma uit Ieri au fost rezumatele meciurilor noastre si atat, si am fost ferm convinsa ca azi si maine vor fi JO, ma gandeam ca vor da detaliat, din cat mai multe sporturi, nu doar medaliile... Ca doar fusesera 3 meciuri intr-o ora, pe larg. Si cand colo, azi tot numai Euro! Restul echipelor, un "film" al intregului campionat.
    Si eu sunt microbista, mi-a placut sa revad secventele alea, dar daca pentru Euro s-au alocat aproape 2 ore, am vaga impresie ca Olimpiada ar fi meritat macar dublu - doar ca mai e o singura editie, de o ora, maine. Rusine TVR-ului!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  16. #268
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    si maine poate dau tot secvente de la euro
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  17. #269
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Parca vad ca maine dau doar Formula1 si poate amintesc pt cateva secunde medaliatii olimpici si gata
    www.fangymnastics.com

  18. #270
    sport legend LuisaGym's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    3,273
    Reputatie
    1
    Este Marian Dragulescu pe Euforia la o emisiune Fa-mi un copil. Eu nu m-am putut uita pentru ca sunt funduri de barbati dezgolite, par si poze cu sex aburite. Macar Dragulescu a avut bunul simt a apara imbracat si fara piept dezgolit. Am vazut unii cu pieptul dezgolit pana la pubis. Nu inteleg scopul emisiunii dar e o tanti blonda si cam chilotara care cauta material genetic bun pt un copil. Asa ca a trecut la PRO TV film cu Al Pacino.

  19. #271
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Mda...urat cu fotbalul. Nu aduce nici o performanta si e bagat in seama incontinuu. Nici nu mai urmaresc, de gimnastica si alte sporturi care aduc performante nimic, de personajele din fotbal tot timpul...

  20. #272
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Astazi a fost rezumatul sezonului de Formula 1 si atat. Cand imi erau nervii mai mari, am zis sa ma uit totusi si pe programul pe saptamana viitoare, ca nu se poate sa nu fie tocmai Olimpiada [desi am vazut de 2 ori reclama zilele astea si emisiunea aparea doar in aceste 3 zile care au trecut]. Si surpriza, vinerea, sambata si duminica viitoare seria continua, pe vineri si sambata deja apare "planificarea" si sunt JO la rand. De fapt pe duminica nu e inca actualizat programul. Asa ca...o sa avem ce vedea! Sper sa prind si eu cat mai mult, una din zile sigur o pierd, ca o sa fiu pe drum inapoi spre Cluj.
    Oricum, proasta idee a avut TVR-ul, sa nu spuna clar cand si cate editii vor fi. Chiar daca e o saptamana la mijloc intre ele, macar sa stie omul...
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  21. #273
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Sa nu uitati maine de la 15:30 pe TVR1 retrospectiva de la JO!
    www.fangymnastics.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •