Page 3 of 82 FirstFirst 123451353 ... LastLast
Results 43 to 63 of 1721

Thread: Aparitii TV

  1. #43
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Asadar, azi de la 13.20 si maine de la 13.30 pe TVR1 incepe emisiunea Andreei Raducan "Cum se face un campion". Emisiunea va avea mai multe episoade difuzate sambata si duminica pana la Olimpiada de la Beijing. Vad ca TVR1 mai are o emisiune incepind cu azi ora 17.00, emisiune intitulata "Beijing - gazda Jocurilor Olimpice 2008", de asemenea in mai multe episoade.
    Aseara, tot la TVR1, am vazut un reportaj tip pastila (5 minute) intitulat "Succes Romania!" in care este prezentat cate un sportiv roman olimpic (aseara era vorba despre atleta noastra Tarlea, sper ca nu gresesc numele). Vad ca in programul de la TVR1 si azi apare aceasta emisiune tip pastila, de la ora 22.25.

    Este vorba de 14.20 azi (sambata), maine este 13.30 pentru emisiunea Andreei.
    Last edited by Andraf; 5th July 2008 at 14:20.

  2. #44
    sport legend AuriB's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Baia Mare
    Posts
    1,272
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Andraf View Post
    Asadar, azi de la 13.20 si maine de la 13.30 pe TVR1 incepe emisiunea Andreei Raducan "Cum se face un campion". Emisiunea va avea mai multe episoade difuzate sambata si duminica pana la Olimpiada de la Beijing. Vad ca TVR1 mai are o emisiune incepind cu azi ora 17.00, emisiune intitulata "Beijing - gazda Jocurilor Olimpice 2008", de asemenea in mai multe episoade.
    Aseara, tot la TVR1, am vazut un reportaj tip pastila (5 minute) intitulat "Succes Romania!" in care este prezentat cate un sportiv roman olimpic (aseara era vorba despre atleta noastra Tarlea, sper ca nu gresesc numele). Vad ca in programul de la TVR1 si azi apare aceasta emisiune tip pastila, de la ora 22.25.
    Multumesc Andra!

  3. #45
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Daca afla cineva cand se va difuza emisiunea Andreei Raducan despre gimnastica, daca aflati, va rog mult de tot sa anuntati, poate inregistrez. Stie cineva despre ce a fost ieri?

  4. #46
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ieri a fost despre box si haltere
    www.fangymnastics.com

  5. #47
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Si azi?? Azi chiar nu am reusit sa vad.

  6. #48
    sport legend AuriB's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Baia Mare
    Posts
    1,272
    Reputatie
    1
    Azi a fost scrima .

  7. #49
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Mersi, Auri

  8. #50
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Da, ieri a fost despre scrima, ca am pus si eu sa inregistreze... mi-ar placea sa spuna dinainte despre ce va fi in emisiunile viitoare... ca sa stim si noi, dar asta e... Orixum, Andreea era tare scumpica, incerca saa invete scrima... e simpatica.. si oricum emisiunea e interesanta

  9. #51
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    cand este emisiunea andreei raducan ?
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  10. #52
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    Sambata 14:20
    Duminica 13:30
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  11. #53
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Acum la TVR 1 este Andreea Raducan la Deva!!!

  12. #54
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Ooooh, n-am fost pe faza Cum a fost emisiunea?

  13. #55
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Mie mi-a placut emisiunea mult,daca n-a inregistrat-o nimeni o sa incerc eu sa spun ce-mi amintesc,pentru cei care n-au vazut,cind voi avea vreme.

  14. #56
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Nici eu nu am vazut-o, din pacate, nu am fost acasa Dar poate a inregistrat cineva???

  15. #57
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,217
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by miafangina View Post
    Mie mi-a placut emisiunea mult,daca n-a inregistrat-o nimeni o sa incerc eu sa spun ce-mi amintesc,pentru cei care n-au vazut,cind voi avea vreme.
    Si mie mi-a placut emisiunea, conversatia Andreeei cu fetele de la lot si chiar si raspunsurile lui Forminte.
    Last edited by Tracoromana; 19th July 2008 at 16:53.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  16. #58
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Nici eu nu am vazut-o, din pacate, nu am fost acasa Dar poate a inregistrat cineva???
    Si eu sper sa fi inregistrat cineva

  17. #59
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Eu nu stiu cand s-a inregistrat emisiunea dar in filmare spunea ca Anamaria este una dintre componentele de baza a echipei si ca o sa participe la JO

  18. #60
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Nici eu nu eram acasa la ora aia... parca am avut o presimtire ca azi va fi gimnastica. Am incercat sa ajung cat mai repede acasa, insa n-am reusit. Poate a reusit careva sa inregistreze, totusi...
    I-au filmat si pe baieti?

  19. #61
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Au fost doar fetele azi...poate maine vor fi baietii.
    Si mie mi-a placut cum a vorbit Forminte...mai ales atunci cand a explicat diferentele dintre vechiul cod si cel actual.
    Ar fi interesant de aflat cand s-a inregistrat emisiunea ca printre fete se aflau si Aluissa si Alina Stanculescu. Oricum eu zic ca a fost filmata inainte de Nationale caci Steliana umbla cu niste carti dupa ea...deci era cam in perioada Bac-ului....imi dau si eu cu presupusul
    www.fangymnastics.com

  20. #62
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,217
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by monalexa View Post
    Eu nu stiu cand s-a inregistrat emisiunea dar in filmare spunea ca Anamaria este una dintre componentele de baza a echipei si ca o sa participe la JO
    Am remarcat si eu. Nu stiu cand s-a filmat, dar Stela spunea ca sunt in faza in care nu mai adauga nimic la exercitii, ca lucreaz doar pentru executia corecta a elementelor. Poate inainte de Nationale.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  21. #63
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Si eu am urmarit emisiunea. Multumesc mult de tot Miei ca m-a atentionat caci altfel o ratam si eu!
    A foat foarte interesanta si foarte emotionanta in acelasi timp! Mi-a placut!
    Mihai, de acord cu tine! M-a bucurat faptul ca Forminte a explicat foarte clar diferenta dintre actualul si fostul cod de punctaj! Si m-a uimit ceea ce a spus el la un moment dat despre ce inseamna antrenor coordonator; despre faptul ca el a intampinat dificultati de a se impune in fata celorlati (nu stiu daca in fata celorlalti antrenori de la lot sau si in fata celor din federatie) ca antrenor sef! A zis ca Tavi Belu a fost acceptat de ceilalti inca de la preluarea lotului pe cand el si-a castigat respectul celorlalti abia dupa europenele de anul acesta cand a venit cu rezultate bune!

    In schimb n-am reusit sa inregistrez. Imi pare tare rau! Si am inteles ca tvr-ul nu transmite in reluare! Pacat. Ar fi fost interesant de vazut/revazut aceasta emisiune!
    Si probabil ca a fost filmata inainte de nationale. Forminte spunea ca a fost impresionat de progresul realizat de Tamarjan si ca e un om de baza al echipei!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •