Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 54 of 54

Thread: Comentarii la Steel_Girl vs. angel_with_tail

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Tot nu ati terminat ? Husi de pe thread-ul asta husi husi...

  2. #44
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Eu ce sa fac daca Bumbescu vrea sa fie campion mondial la muscat cururi

  3. #45
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    bumbule ,asta cerseste niste hartie igienica in loc de batista pentru gura. singur spune ca-i beat, cred ca a vomat pe el si l-au dat afara din carciuma
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  4. #46
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Bumbescule, tu chiar nu ai viata mai, mai las-o dracu de treaba. Ai batut toate recordurile, m-ai muscat de cur vreo 9 ore fara oprire, mai lasa mai frustrarile si mai iesi si in oras, viata e frumoasa, nu ti-o pierde toata pe forumuri.
    Ma bucur intr-un fel ca am pus cap luptei din Arena cu tine. Tot calcand in rahat pe acolo exista posibilitatea sa imi mai si ramana putin pe pantofi. Fa-ti dracului un control la cap, ca esti dus rau de tot.
    Vrei sa plec de pe forum? Zi asta si gata, te las daca vrei stapan virtual absolut pe aici. daca nu, ignora-ma. Vad ca tu te ocupi numai cu scandal pe aici. Eu cred ca ai mari frustrari in viata reala din moment ce deversi pe aici galeata dupa galeata de rahat.
    Te rog deci de acum incolo, cand vorbesti cu mine, sa lasi taraneala acasa si sa te stergi la gura intai.
    Nu stiu cat am fost de coerent (sunt putin ametit) dar stiu sigur ca s-a inteles mesajul.

    De mai Balaci, nu toata lumea are parte de viata sociala spumoasa pe care o ai tu...
    Esti putin ametit...nu ne mai descrii si astazi ce ai mai facut?
    Nu ne mai delectezi cu "am facut niste traduceri si am castigat niste bani buni" sau "am fost si-am baut o carafa de vin"?
    Observ ca umilintele din ultima vreme te-au facut sa-ti pierzi si memoria si demnitatea...nu ti-e rusine ma trogloditule sa-mi vorbesti tu mie despre viata reala, cand de luni de zile te iau la misto pe tema asta si-ti arat ca esti un mameluc internetaut? Nu ai lipsit niciodata o zi de pe forum, eu am lipsit chiar si saptamani intregi.....
    Pana si glumele pe care incerci sa le faci sunt preluari de la mine sau de la altii...esti jalnic...
    Nu stiu cine e mai nebun, eu ca penalizez un veritabil dezaxat "pus pe fapte mari" sau creatorul de "recorduri" in Arena...
    Eu caut scandal sau "toapa" care "provoaca" trei dintr-o lovitura sau ameninta cu "dezvaluiri socante"?
    Si nu mai repeta ca un papagal ceea ce altii iti spun tie totdeauna referitor la taraneala....
    Ma doare-n cur daca pleci sau nu de pe forum, pt mine oricum nu prea mai existi pe aici, dar vreau sa-ti spun ca daca aveai cat de cat(la nivel minim) demnitate nu mai aveai tupeul sa apari pe aici...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  5. #47
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Bumbescule, mi-e mila de tine, rau de tot, esti bolnav, bolnav, bolnav. Trateaza-te cu o doza buna de realitate. Daca la 38 de ani asta e atitudinea ta...ce ar mai fi zis? Ia-te de mana cu Ulysses, celalalt distrus al forumului asta, batranii cu minte de copil
    Mie la 40 de ani mi-ar fi rusine sa pierd vremea pe aici. te rog un singur lucru: ignora-ma. Crezi ca poti face asta?

  6. #48
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Se pare ca n-ai citit postul de mai sus, ca sa vezi cine-i adevaratul bolnav, dar e clar, cu tine discutia nu e decat un fel de ping pong.
    De unde stii tu ma varsta mea? Pana acum vorbeai de 35, dintr-o data ai trecut la 38, 42...
    Nu am cum, dar as fi gata sa fac un pariu cu tine, tu la 40 de ani cam tot asta o sa faci, vei sta ca un mameluc in fata computerului, eventual cu vreo nevasta plictisita(blestemandu-si zilele ca te-a luat) langa tine....
    Asta cu batranii ti-am mai spus-o, mi-e groaza sa-mi imaginez cum vorbesti cu maica-ta, dar probabil ca in mahalaua olteneasca orice e posibil...

    Nu stiu daca pot sa te ignor, esti o toapa mult prea tipatoare....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  7. #49
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Clar Bumbescule, esti o tzoapa proasta. Nu poti daca nu te tzatzesti tu si nu ai ultimul cuvant. Ti-am spus un lucru: ignora-ma! Vad ca nu poti. Esti jenant. Hai pa, ca ma plictisesti.

  8. #50
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    balaci,la 23 tie nu ti-e rusine cat stai pe forum, zi ,noapte ,noapte-n cap,miez de noapte? mai iesi si tu cu cate o fata dar vezi nu te avanta ca pe aici ca bati recorduri fiindca iar iti dai drumu' inainte sa intri
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  9. #51
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Balaci, ti-ai dat drumul la gurita?
    Ce ti-ar mai placea tie acum o balacareala de-aia serioasa a la Caracal cu "ba pe-a *******"...pe moment te las, dar ai grija, nici nu vei stii cand ti se va intampla
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  10. #52
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Ce Bumbescule, nu te poti balacari sau ce? Dintr-o data ai devenit mai pudic ca o fata mare
    Cu mamele nu zic, mai ales ca in cazul unora, trecuti de o anumita varsta, s-ar putea sa fie moarte, si nu vreau sa fac gafe aiurea
    Au revoir, te las sa ai ultima replica a serii

  11. #53
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Ce Bumbescule, nu te poti balacari sau ce? Dintr-o data ai devenit mai pudic ca o fata mare
    Cu mamele nu zic, mai ales ca in cazul unora, trecuti de o anumita varsta, s-ar putea sa fie moarte, si nu vreau sa fac gafe aiurea
    Au revoir, te las sa ai ultima replica a serii
    Moarte idiotule pot fi la orice varsta, nu de asta nu tr sa injuri, nu e insa cazul meu..... imi pare rau dar nu m-am putut abtine vazand criteriile tale referitoare la injuratul mamelor.

    Hai ca te las si eu sa faci gafe neaiurea
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  12. #54
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    That's all for tonight, folks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •