Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 22 to 42 of 54

Thread: Comentarii la Steel_Girl vs. angel_with_tail

  1. #22
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Care lupta, nu iti zise Hardliner ca nu e niciuna?

  2. #23
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Bine mai occidentalule
    Chiar sunt si eu curios cat de "spilcuit" esti tu, ca vad ca o tot dai inainte cu vestimentatia, mai Botezatule
    esti si prostut pe deasupra....ma refeream la ciobanas


    Hai ca are dreptate Cristi....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  3. #24
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Daca nu e nicio lupta atunci de aici rezulta slabiciunea (neindrazneala) uneia fata de cealalata, fara sa nominalizez.

    Quote Originally Posted by Hardliner View Post
    Cristian,cum e posibil baiatule sa ii spui lui Bogdy pe acelasi thread ca nu are voie sa posteze acolo ?
    Stii vorba : hotii striga hotii ?

    De cand e Arena asta in "spatiu" unde ar trebui sa se dueleze cele 2 fete nu trebuie sa intervina absolut nimeni.
    Last edited by Cristian; 20th November 2007 at 16:58.

  4. #25
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    Balaci si Bumbescu, am dat search in posturile voastre si de 5 ore si jumatate va "certati" continuu vreun record nou?

  5. #26
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Da. Timp de 5 ore juma s-a simtit si Bumbescu important

  6. #27
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Kainsashiki View Post
    Balaci si Bumbescu, am dat search in posturile voastre si de 5 ore si jumatate va "certati" continuu vreun record nou?
    Off....Diablo, cata dreptate ai...panarama asta lasa nici nu ar mai trebui bagata in seama....de fapt eu azi am spalat practic un cadavru, pe balaci, e smecher baiatul, dupa umilintele de saptamana trecuta a gasit o posibilitate sa iasa din nou la lupta(la incasat de fapt)...

    El vorbeste despre dorinta de a te simti important...incredibil....de fapt tipul e nebun....cred ca si-n viata de toate zilele e genul calcat de toti in picioare(pt cat de mizerabil e) dupa care se comporta de parca nimic nu s-ar fi intamplat
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  7. #28
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    chiar nu poate exista vreun topic unde bumbescu sa nu il atace si sa-l jigneasca pe balaci
    baiatule esti complexat de balaci de pui atata pasiune?

    tu chiar crezi ca esti funny? te inseli, refularile tale sunt jenante
    mi pare rau ca trebuie sa iti spun astfel de lucruri, dar nu intru pe online a vad ca peste tot te legi de balaci
    degeaba dai citate si folosesti cuvinte alese ca problema ta e de comportament nu de cultura
    lasa-ne si pe noi sa respiram
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  8. #29
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    pana la urma balaci isi schimba si numele si sexul?in cazul asta bumbule , sa nu-l mai atingi nici cu o floare !da' o flegma merita din plin pai bine ma lordule oltenesc , ce tupeu mai ai sa apari pe forum cu postari sforaitoare? chiar ma gandeam sa-mi sterg semnatura ca nu te voi mai auzi p-aci multa vreme dar se vede ca nesimtirea e cea dintai "virtute" a ta
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  9. #30
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ulysses View Post
    pana la urma balaci isi schimba si numele si sexul?in cazul asta bumbule , sa nu-l mai atingi nici cu o floare !da' o flegma merita din plin pai bine ma lordule oltenesc , ce tupeu mai ai sa apari pe forum cu postari sforaitoare? chiar ma gandeam sa-mi sterg semnatura ca nu te voi mai auzi p-aci multa vreme dar se vede ca nesimtirea e cea dintai "virtute" a ta

    acum inteleg
    iarta-i balaci, nu e vina ta ca tu esti "straight"
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  10. #31
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    ce-i ma nr 10 , vrei aer ozonat ? asa-i simtirea ta la ora asta , ca nu ti se oxigeneaza creierul?inseamna ca il ai si asta ar trebui sa te bucure l-as alinta si pe balaci dar in cel mai bun caz ar iesi ceva de genul: baloi , bale , balacareala sau dejectie
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  11. #32
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    chick fight?

    unde e AWT ?

  12. #33
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    nici nu ma asteptam la ceva inteligent
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  13. #34
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    chiar nu poate exista vreun topic unde bumbescu sa nu il atace si sa-l jigneasca pe balaci
    baiatule esti complexat de balaci de pui atata pasiune?

    tu chiar crezi ca esti funny? te inseli, refularile tale sunt jenante
    mi pare rau ca trebuie sa iti spun astfel de lucruri, dar nu intru pe online a vad ca peste tot te legi de balaci
    degeaba dai citate si folosesti cuvinte alese ca problema ta e de comportament nu de cultura
    lasa-ne si pe noi sa respiram
    Pe care noi ma? Vrei sa fii pus in aceeasi oala cu rusinea aia de balaci?
    In loc sa-ti fie rusine, ca oltean, de ceea ce face ala pe aici ii mai sari si in aparare...
    O sa-ti spun un secret acum, pe care creierul tau neoxigenat(cata dreptate are Ulysses) nu-l poate sesiza: complexatul e balaci, el este cel care i-a provocat pe toti in arena, facandu-se ulterior de ras, el este cel care vaneaza orice scandal, el este cel care posteaza tot timpul in urma mea.....mie dupa ultimele episoade cu arenele lui balaci chiar imi este sila de personaj...si chiar imi pare rau ca am pierdut azi timpul cu el, individul a ajuns deja la lada de gunoi a forumului....
    Un sfat acum: nu-ti sta bine in postura asta de individ sfatos, cel putin nu aici si nu cu mine, imi produci cam aceeasi senzatie pe care mi-o produce un militian ce imi explica ca trebuie sa port centura...

    p.s. as fi totusi curios ce inseamna pt tine/voi oltenii sa respirati?
    sa incalecati tot forumul? sa va aduceti prietenii sa va voteze in diverse confruntari? sa faceti orice tiganie numai ca sa iesiti "castigatori"? sa aveti intotdeauna dreptate deoarece sunteti "cei mai buni dintre romani"?
    nu merge....o sa va sufocati...

    In ceea ce il priveste pe balaci, nu zic ca ar fi mai bine sa-l renegati, dar macar o vreme ar trebui trimis sa doarma in curte cu gainile....
    Last edited by Bumbescu; 20th November 2007 at 19:44.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  14. #35
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    daca ti-as raspunde as fi la fel ca tine si nu ma desconsider
    un lucru iti scot in evidenta
    mai uita-te odata cine s-a bagat primul in seama cu jigniri si imbecilitati de png
    si nu te uita doar pe topicul asta
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  15. #36
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Te-ai desconsiderat deja in momentul in care i-ai luat apararea lui balaci...
    Nu-mi mai scoate tu in evidenta nimic, mai ales ca o faci cu subtilitatea unui racan din Pielesti....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #37
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    preferai subtiliate de "sheepyard of pipera"
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  17. #38
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    preferai subtiliate de "sheepyard of pipera"
    eu cred ca "nr zece" vine de la zece clase seral sau fara frecvanta....

    Intr-un fel te-ai straduit si tu, ai combinat cuvinte...dar nu e chiar asa simplu....uite si in romana, tu de exemplu esti "oltean', nu esti "taran din olt"
    Last edited by Bumbescu; 20th November 2007 at 20:26.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  18. #39
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    mda, nu m-am inselat
    esti
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  19. #40
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Acum m-am prins, tu si cu Balaci sunteti de fapt un fel de personaje dintr-un "My fair Lady" varianta Olt.
    Balaci e Eliza Doolitle(tanara de conditie f proasta, analfabeta) iar tu esti profesorul Higgins, cel care o transforma intr-o mare doamna oferindu-i lectii de dictie si comportament in societate...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  20. #41
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    de fapt tu esti eliza, dar pana si higgins cedeaza.........
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  21. #42
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Bumbescule, tu chiar nu ai viata mai, mai las-o dracu de treaba. Ai batut toate recordurile, m-ai muscat de cur vreo 9 ore fara oprire, mai lasa mai frustrarile si mai iesi si in oras, viata e frumoasa, nu ti-o pierde toata pe forumuri.
    Ma bucur intr-un fel ca am pus cap luptei din Arena cu tine. Tot calcand in rahat pe acolo exista posibilitatea sa imi mai si ramana putin pe pantofi. Fa-ti dracului un control la cap, ca esti dus rau de tot.
    Vrei sa plec de pe forum? Zi asta si gata, te las daca vrei stapan virtual absolut pe aici. daca nu, ignora-ma. Vad ca tu te ocupi numai cu scandal pe aici. Eu cred ca ai mari frustrari in viata reala din moment ce deversi pe aici galeata dupa galeata de rahat.
    Te rog deci de acum incolo, cand vorbesti cu mine, sa lasi taraneala acasa si sa te stergi la gura intai.
    Nu stiu cat am fost de coerent (sunt putin ametit) dar stiu sigur ca s-a inteles mesajul.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •