View Poll Results: Cine a fost mai bun in lupta din Arena?

Voters
47. You may not vote on this poll
  • Ulysses

    27 57.45%
  • Balaci

    20 42.55%
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 138

Thread: Votati: Ulysses vs Balaci

  1. #22
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Hai sictir vagabontule...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  2. #23
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Tu nu ai cum sa-ti dai seama, pt ca, ti-am spus, esti un gunoi...
    O sa-ti dovedesc acum de ce am dreptate cand spun ca esti un toparlan.
    Am spus mai demult ca Ulysses a gresit destul de mult, dar n-am specificat cu ce.
    Acum voi spune: e un user aici, Cristi Galati( cu care chiar eu am mai avut conflicte) care la un moment dat a declarat ca a lucrat ca sofer la o firma de distributie de materiale de constructii si Ulysses l-a atacat non stop vreo sapt pe chestia asta...asta a fost un atac mizerabil(cum a fost si al tau azi cu secretarele), nu te legi de munca omului, indiferent care ar fi ea...
    Balaci a puricat toate mesajele lui Ulsysses, a gasit toate tampenile, dar zecile de posturi in care-l umilea degeaba pe Cristi, nu...
    De ce? pt ca lui Balaci asta nu i se parea o greseala, pt ca el e un toparlan, pe el il deranjeaza ca ULysses se injura cu un rapidist pe marginea unui meci, nu ca il jigneste aiurea pe unul care munceste...


    Rahat pe paine. Nu i-am puricat toate post-urile doar cele pentru care a fost sanctionat. Ori pentru alea nu a fost sanctionat. Vrei sa stii tu ce e aia toparlaneala? O sa afli in Arena cu ce ai fost tu toparlan de-a lungul timpului...crede-ma ca stiu prea bine> avtine-te de la lectii de morala, nu esti cel in masura a le da

  3. #24
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Mizerile alea i-ar fi sarit oricui in ochi...eu nu am fost toparlan, eu am fost al dracu, e o mare diferenta, tu nu ai cum s-o sesizezi, ti-am mai spus, e vorba de lucruri pe care nu ai cum sa le inveti, astea se mostenesc...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  4. #25
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Pastrati-va pentru duel, nu va omorati inainte.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  5. #26
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Mizerile alea i-ar fi sarit oricui in ochi...eu nu am fost toparlan, eu am fost al dracu, e o mare diferenta, tu nu ai cum s-o sesizezi, ti-am mai spus, e vorba de lucruri pe care nu ai cum sa le inveti, astea se mostenesc...
    Zisa contele de Buckingham

  6. #27
    MVP !
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    9,787
    Reputatie
    1
    calmati-va pokemonilor.

  7. #28
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Pe langa un gunoi ca tine oricine pare asa...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  8. #29
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Hai sictir vagabontule...
    in general nu ma bag in conflictul vostru.. stau doar pe margine, citesc si ma amuz.. asta a fost insa de departe cel mai amuzant si mai cuprinzator mesaj din conflictul vostru.. parca si aud ecoul lui Vadim Tudor

    argumentare vot: am votat balaci pentru ca vreau sa urmaresc un duel balaci - bumbescu care ar avea loc doar daca balaci ar fi castigator in lupta cu ulysses.. duelul balaci vs bumbescu este un derby si el oricum se deruleaza peste tot in forum de foarte mult timp.. m-ar interesa sa vad si varianta oficiala, in ring

  9. #30
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    eu sunt calm, Bumbescu are unele accese de furie

  10. #31
    Die Hard Hard's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Posts
    20,911
    Reputatie
    1
    Votez Ulysses ca e stelist .

    Sincer,niciunul nu merita sa castige,dar nu l-am votat pe balaci pt ca el a deschis aceasta lupta inutila.
    Am niste principii de fier . Daca nu iti convin, mai am si altele ...

  11. #32
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,273
    Reputatie
    0
    greu de zis ...parca Ulysses a avut totusi replicile mai bune ..raspunzand exact si la subiect atacurilor dure ale lui balaci
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  12. #33
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    in general nu ma bag in conflictul vostru.. stau doar pe margine, citesc si ma amuz.. asta a fost insa de departe cel mai amuzant si mai cuprinzator mesaj din conflictul vostru.. parca si aud ecoul lui Vadim Tudor

    argumentare vot: am votat balaci pentru ca vreau sa urmaresc un duel balaci - bumbescu care ar avea loc doar daca balaci ar fi castigator in lupta cu ulysses.. duelul nalaci vs bumbescu este un derby si el oricum se deruleaza peste tot in forum de foarte mult timp.. m-ar interesa sa vad si varianta oficiala, in ring
    Misto argumentare...daca si tu Tchibos.....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  13. #34
    sport legend Gica Chioru's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2,257
    Reputatie
    1
    Am citit si eu, aproximativ, discutia dintre cei doi.

    Balaci si-a provocat adversarul fara vreun motiv anume ceea ce i-a dat posibilitatea sa o lalaie aiurea, indiferent la ce scrie atat timp cat poate sa-l injurieze pe Ulyses. Tot ce a scis acesta poate intra lejer intr-o antologie a penibilului nonnecesar. Nimic din ceea ce scrie Balaci nu este relevant, absolut nimic.
    Ulyses intra in acest joc si uita ca nu el a fost cel ce l-a provocat pe Balaci incercand sa-i raspunda cu aceeasi masura. O greseala ce a dat posibilitatea tuturor celor cu care s-a duelat pe forum sa-si "motiveze" votul. Ulyses, oricum nu aveai nicio sansa, forumistii OLS, nu mai vorbesc de moderatori/administratori, sunt incapabili de obiectivitate, ma refer la 90% dintre ei (daca romanii, in general, sunt subiectivi, cei mai buni dintre ei, oltenii, sunt demential de subiectivi).

    Dupa parerea mea Balaci a pierdut aceasta disputa pentru ca nu a fost in stare sa aduca nici macar un singur argument palpabil la acuza principala, ceva de genul: "am sa-ti dovedesc ca nu meriti sa scrii pe acest forum", cel putin trei sferturi din OLS-isti ar trebui s-o-ntinda de aici, in frunte cu Balaci.

    ps.Bumbescule, cred ca dupa ce se va termina votarea vom avea o lista a rusinii...
    [B][COLOR="Red"]CFR Rapid Bucuresti=primul club bolsevic din Romania
    1923. Conform directivei KOMINTERN apare bolsevismul in sportul romanesc.[/COLOR][/B]

  14. #35
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tchibos View Post
    in general nu ma bag in conflictul vostru.. stau doar pe margine, citesc si ma amuz.. asta a fost insa de departe cel mai amuzant si mai cuprinzator mesaj din conflictul vostru.. parca si aud ecoul lui Vadim Tudor

    argumentare vot: am votat balaci pentru ca vreau sa urmaresc un duel balaci - bumbescu care ar avea loc doar daca balaci ar fi castigator in lupta cu ulysses.. duelul balaci vs bumbescu este un derby si el oricum se deruleaza peste tot in forum de foarte mult timp.. m-ar interesa sa vad si varianta oficiala, in ring
    Mi-l si inchipui pe Bumbescu cum sta acuma in spatele monitorului si-i curg balele de furie Intr-adevar are ceva din tribun
    daca si Gica zice ca Ulysses e castigator, e clara treaba

  15. #36
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Bale ti-au tot curs tie zilele astea, cand vedeai ca toti te pun la punct si te considera un nimic.....mizerabil fiind insa, ti-ai sters flegmele de pe fata, ai apelat la consateni si ai trecut la contraatac...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  16. #37
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Tu chiar nu ai vreun pic de bun simt Bumbescule? Te rog sa te opresti din jingiri, te faci de ras, pari toparlan deja...

  17. #38
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Balaci, tu esti chintesenta tiganiei si a lipsei de bun simt, tu nu poti sa-i spui cuiva asa ceva...tu faci parte din tagma mizerabililor fara coloana vertebrala gata sa faca orice pt o farama de glorie iluzorie...
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  18. #39
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Supermoderatorii de ce se uita cum sunt jignit fara sa faca nimic? Sunt 7 jigniri consecutive

  19. #40
    SOLO FARUL tchibos's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Constanta
    Posts
    10,057
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bumbescu View Post
    Misto argumentare...daca si tu Tchibos.....
    nu fi suparat ca in duelul contra lui balaci te votez pe tine

    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Mi-l si inchipui pe Bumbescu cum sta acuma in spatele monitorului si-i curg balele de furie Intr-adevar are ceva din tribun
    nu mai da atat din coada ca nici nu vreau sa ma gandesc ce ecou aud cand citesc mesajele tale.. las-o cum a picat

  20. #41
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    @Tchibos: e clar, daca de pe acuma se impart voturile

  21. #42
    sashi-duo Kainsashiki's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    13,596
    Reputatie
    1
    balaci, stii unde ai pierdut tu ? in primul post ai spus "vreau sa demonstrez ca respectivul nu are ce cauta pe un forum respectabil ca acesta".

    o fi ols cel mai mare forum de sport din romania, dar pana la urma e si o oglindire a celor care merg pe stadioane si daca acolo se injura, e normal ca si aici limbajul sa fie de multe ori la limita.

    nici mie nu mi`e simpatic ulysses, dar nu poti spune despre cineva care face caterinca si care e ironic (asa cum poate el) ca nu are ce cauta pe un forum de sport. doar nu suntem pe forumul cenaclului flacara.

    ps: sfatul meu pt tine e sa lasi luptele in arena si sa te intorci la moderare, acolo unde iti este locul pe forum.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •