Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Juniori - turneul de la Blanc-Mesnil Franta 2007

  1. #22
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multumim Vlad
    Imi place de Larisa, e un talent adevarat, nu-mi vine sa cred ca face asemenea elemente la 11 ani
    www.fangymnastics.com

  2. #23
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    super filmulete imi place la nebunie sa le vad si pe "aste mici" la lucru...
    sunt de aceeasi varsta? madalina mi se pare mult mai tematoare decat larisa...dar la cat de bandajata e poate ca s-a accidentat mai mult si de aceea ii e teama...
    si am o intrebare: la junioare nu e limita de timp la barna? am vazut-o pe madalina asteptand destul de mult intre elemente...

  3. #24
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    ce mi-a placut mie mult la ele a fost cum stateau pe marginea covorului si se uitau atente una la cealalta,incurajindu-se reciproc!
    bandajele acelea de la piciorusele Madalinei ma cam ingrijoreaza,sper sa fie doar din precautie...

  4. #25
    suporter vlad001's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Madalina e cu un an mai mare ca Larisa.
    Atata timp cat nu se specifica ca se foloseste un alt sistem de punctaj pentru anume concursuri, codul e acelasi ca pentru senioare. Au voie 2 secunde intre elemente, mai mult se depuncteaza. Si chiar cand nu au depasit 2 secunde, se poate depuncta impresia generala de nesiguranta.

    Si mie mi-a placut cum se incurajau una pe alta. Oare se antreneaza impreuna ori s-au imprietenit la concursuri?
    --[B]Blaise Pascal:[/B]
    It is the fight alone that pleases us, not the victory.

  5. #26
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Amandoua sunt de la lotul de junioare de la Onesti.

  6. #27
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Super, Vald!!!Multumesc mult!!!Chiar imi doream sa o vad pe Madalina Neagu, pentru ca anul acesta a facut furori la sol la Nationalele pentru junioare, cica mai ales prin coregrafrie

  7. #28
    sport legend Diana Filoti's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Belgium
    Posts
    589
    Reputatie
    1

    Multumesc

    Va multumesc tuturor pentru urarile de bun venit. Lumea gimnasticii e deosebita si la fel si fanii ei.
    Draga Vlad, multumesc pentru link-uri si va multumesc anticipat tuturor celor care imi puteti sugera /trimite link-uri cu junioare din Romania.
    Va salut pe toti. Eu sunt fan Aurelia Dobre/Dana Silivas...Bine, e si chestie de varsta. Vad ca multi dintre voi sunteti foarte tineri si ma bucur ca gimnastica e un sport pe placul generatiei voastre.
    Pe curand,
    Diana

  8. #29
    incepator
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    ai dreptate Diana
    este o lume deosebita

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •