Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 169 to 172 of 172

Thread: Comentarii la Balaci contra Ulysess

  1. #169
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    daca te sfortai putin, nu mult, si citeai postul de deasupra ta, aflai raspunsul la intrebarea pusa.
    bravos...ai mai reusit sa postezi ceva inutil fata de inutila mea intrebare...

  2. #170
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    esti spart acus, mai bine inutil decat futil.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #171
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Ce-ai făcut Balace? Acum când probabil era prima și ultima oară când te susțineam? Ziua nu mă puteam concentra la nimic și noaptea mă zvârcoleam în somn, așteptând să se termine odată lupta și să te votez.

    Na, și acum să-mi zic și io concluziile:
    1. Nu l-aș fi votat pe Balaci neapărat pentru coerența replicilor lui, dar măcar a venit cu ceva link-uri și și-a argumentat unele păreri, Ulyses în schimb, în afară de caterincă ieftină n-a arătat nimic.
    2. Are dreptate Balaci la faza cu obsesia lui Ulyses pentru greșelile de gramatică. În mod normal, aș fi de acord cu așa ceva (sunt pentru biciuirea celor care nu cunosc limba română măcar la un nivel mediu) dar ținând cont că observațiile vin de la un user care nu știe că după semnele de punctuație se lasă spațiu, și NU înaintea lor, mi se pare cam penibil ce face Ulyses.
    3. Bumbi, are dreptate Balaci cu obsesia respectivului pentru tine. Ai grijă.


    I rest my case.
    Am draci! Caut exorcist.

  4. #172
    vraciul spartacus's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    1,173
    Reputatie
    1
    tyler..se mai intampla.
    apreciez ca te-ai leagat doar de prima parte a pseudonimului meu..
    vezi ca totusi se voteaza....mai vorbim un pic aiurea sau ne exprimam parerea??

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •