View Poll Results: Credeti ca va reusi Hagi sa castige titlul cu Galata in acest an?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Da

    23 79.31%
  • Nu

    6 20.69%
Page 58 of 98 FirstFirst ... 848565758596068 ... LastLast
Results 1,198 to 1,218 of 2049

Thread: Știri - ce mai fac românii prin EUROPA

  1. #1198
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Bravo lui !

  2. #1199
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1

    Tamas copilul problema

    Vineri noapte, Gabriel Tamaş a mers în discoteca No Problem alături de un grup de prieteni. Spre dimineaţă, după mai multe pahare de alcool, între gaşca fotbalistului şi cîţiva petrecăreţi a avut loc o altercaţie, care a necesitat intervenţia bodyguarzilor şi a poliţiei.

    Martorii spun că scandalul ar fi izbucnit în momentul în care unul dintre prietenii lui Tamaş s-a luat la harţă cu un client al localului, iar jucătorul a sărit în ajutorul său. Intervenţia bodyguardului l-a scos din sărite pe Tamaş, care l-a îmbrîncit şi l-a înjurat.

    Sosiţi la discotecă pentru a calma spiritele, poliţiştii din patrulă au aplicat amenzi de fiecare parte. Deşi martorii spun că fotbalistul i-a înjurat pe poliţişti, Tamaş nu a fost sancţionat şi nimeni a făcut nici o plîngere. Fotbalistul este fiul şefului Poliţiei din Poiana Braşov şi a fost implicat de mai multe ori în scandaluri.


    "Intervenţii cu patrulele avem sute în fiecare zi, dar la noi nu apare nici un act care să ateste că s-ar fi petrecut vreun fapt de natură penală"
    Liviu Naghi, purtător de cuvînt al Poliţiei Municipiului Braşov
    http://gsp.ro/index.php?a=34583&shift=1
    Un astfel de bataus nu are ce cauta la nationala..daca vre sa se bata,sa mearga la K1 Europa,poate remy ii sparge nasul! Acest jucator al nationalei,isi bate joc de imaginea tricolorilor!Propun:1.sa nu mai fie convocat la nationala
    2.sa i se retraga cetatenia romana
    3.sa se pocaiasca,astfel se lasa de baut in consecinta si de batai...
    4.este recidivist!
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  3. #1200
    uiiii uiiiiiiii GruppoApparte's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    din senin
    Posts
    2,901
    Reputatie
    1
    face ce vrea in Brasov , isi permite doar tataso e mare sef pe la politie pe acolo ... e carierea lui e viata lui ... ce ne intereseaza ca oricum radoi i ia locul

  4. #1201
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    1. Martorii "spune" ca marti seara Radoi, Petre Marin si Van Basten beti morti au violat trei capre si un tap... Sa ii credem?
    2. Era la lot?
    3. John Terry rupe toate discotecile din Londra, dar in timpul lui liber.

  5. #1202
    incepator Baskerville's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    susrsa gsp
    Hm cu asa sursa...
    Competition is a painful thing, but it produces great results.

  6. #1203
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    nu pot sa spun daca e adevarat ce a scris gsp. dar in orice caz in Brasov se stie ca Tamas face scandal prin discoteci... pai dak tacsu e sef la politie, cum draq? face ce vrea baiatu...
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  7. #1204
    incepator Baskerville's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    38
    Reputatie
    1
    Atata timp cat isi face datoria poate sa umble si-n Congo...
    Aceeasi poveste a fost discutata si inaintea meciului de la Rotterdam si pana la urma a jucat mai bine decat astia mai ''cumintei''
    Competition is a painful thing, but it produces great results.

  8. #1205
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by tudoor
    nu pot sa spun daca e adevarat ce a scris gsp. dar in orice caz in Brasov se stie ca Tamas face scandal prin discoteci... pai dak tacsu e sef la politie, cum draq? face ce vrea baiatu...

    Pai, nu ai auzit ca aseara Mutu a tras un kg de prafuri pe nas? Poate ca e adevarat, doar a mai facut-o, nu?

  9. #1206
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    John Terry rupe toate discotecile din Londra, dar in timpul lui liber.
    Una e sa faci ce vrei in timpul liber , si alta e sa faci scandal si sa faci pe smecherul , ca tac`tu e sefu Politiei ...

    N`am nimic cu el , sa bea pana intra in coma alcoolica , dar pana aici !

  10. #1207
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    mah da pentru mine nu conteaza daca a facut scandal ieri sau acum 5 ore... ci ca a facut scandaluri de mai multe ori in trecut, si f probabil o sa faca si pe viitor. si nu sunt de acord cu "e in timpu liber...sa faca ce vrea"! daca vrea sa fie fotbalist, sa joace la nationala sau la echipe mari... sa lase draq shmecheria si bautele... nu de alta da' pana la urma se rateaza singur k jucator!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  11. #1208
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Terry le rupe la propriu si la figurat...
    Momentan sunt doar zvonuri, asa ca nu le bag in seama. Vezi ca acum te bag la capitolul "folclorism" ca sa iti termin cariera de arbitru in fasa

  12. #1209
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    @Ultras , oricum mi s-a spus ca nu am nici o sansa sa ajung arbitru din cauza simpatiei ros-albastre (asta mi`a zis`o un arbitru "visiniu")

  13. #1210
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Stai linistit ca si Steaua are nevoie de arbitrii "obiectivi" Daca nu o sa fii tu o sa fie altii... Daca vrei sa faci cariera de ce nu corespondezi cu Argaseala? Sa ii spui cum esti prigonit pentru simpatiile tale...

  14. #1211
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    hai sa revenim la Gabi Tamas , pardon : Sfantul Gabi Tamas

    E cel putin a 4-a betie de acest gen

    Acu ceva timp , cica dupa o betie l-a sunat pe Ando , ca nu poate ajunge la antrenament ... profesionist 100 %

  15. #1212
    EUROPEAN
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    In fata monitorului
    Posts
    3,065
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Terry le rupe la propriu si la figurat...
    Momentan sunt doar zvonuri, asa ca nu le bag in seama. Vezi ca acum te bag la capitolul "folclorism" ca sa iti termin cariera de arbitru in fasa
    Bun,si ?M-ai obosit cu terry..poti sa fi bun pe teren daca esti un 0 ca om..cum crezi ca PAOLO MALDINI reuseste sa joace la inalt nivel la 37 de ani?Umbland prin cluburi,batandu-se prin cluburi...
    Iti inteleg pct tau de vedere,doar sustii o echipa a carora jucatori isi fac veacu prin cluburile din Regie..bine,nu sunt unicii jucatori.
    "Rapidiști, steliști sau câini trebuie să fim cu toții oameni buni" G.Copos

  16. #1213
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    bine Sportul nu se bate nici la titlu , si are numa un jucator la Nationala (sau 3 daca ne gandim la Lazar si Tibi Balan)

    In rest sa faca ce vor , ca d`aia sunt gasca nebuna

  17. #1214
    RETRAS
    Join Date
    Jun 2005
    Posts
    24,445
    Reputatie
    1
    M`am convins ... daca gsp`ul e sursa , e clar

  18. #1215
    junior
    Join Date
    May 2005
    Location
    Chicago
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    hai sa revenim la Gabi Tamas , pardon : Sfantul Gabi Tamas

    E cel putin a 4-a betie de acest gen

    Acu ceva timp , cica dupa o betie l-a sunat pe Ando , ca nu poate ajunge la antrenament ... profesionist 100 %
    Si din cauza asta nu puteti sa dormiti noaptea .Vedeti sa nu aveti cosmaruri cu Tamas ,cum va bate prin baruri.Multe fenomene mai sunt pe forumul asta bai fratilor....

  19. #1216
    junior
    Join Date
    May 2005
    Location
    Chicago
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Paul
    Una e sa faci ce vrei in timpul liber , si alta e sa faci scandal si sa faci pe smecherul , ca tac`tu e sefu Politiei ...

    N`am nimic cu el , sa bea pana intra in coma alcoolica , dar pana aici !
    Paul tu postezi asa numai de dragul de a face un nr cit mai mare de posturi?Baiatule mai iesi din casa fa-ti prieteni,mai o gagica ceva ca masturbarea te nenoroceste mai copile.Get a life kid

  20. #1217
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0

    Exclamation

    Da, sa stii ca asa e, unii copii de aici lucreaza cu Dreapta, sora lui Stanga (MANUELA).
    Stiu ce vor unii, sa-l mai "curete" cu Dero pe Radoi, marele "sfant", aducand in discutie pe altii care au facut ceva pt. Nationala, nu s-au dat loviti sau sa spuna ca n-au nevoie de Nationala, ca ei vor banutii de la club (STEAUA).
    Dar degeaba, Radoi nu poate pierde titlul de cel mai marlan, mincinos si dur jucator din Romania.
    De ce altii de la Steaua chiar, nu sant chiar ca el, poate doar Dica, Paraschiv si Ghionea, ceva mai duri.
    Last edited by remy; 15th February 2006 at 06:22.

  21. #1218
    Banned remy's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,858
    Reputatie
    0
    Il asteptam in cativa ani la Dinamo, ca si pe Mutu, Lobont si Mitea !
    Sa jucam in Ch. League.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •