View Poll Results: Credeti ca va reusi Hagi sa castige titlul cu Galata in acest an?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Da

    23 79.31%
  • Nu

    6 20.69%
Page 5 of 98 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 85 to 105 of 2049

Thread: ªtiri - ce mai fac românii prin EUROPA

  1. #85
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    mda si mie imi place F mult Munteanu , cand mai juca si Hagi la nationala Dorinel facea munca grea si Hagi era cu spectacolul
    sa fiu sincer Hagi a fost jucator mai bun dar Dorinel m-i se pare mai cu caracter...
    Hagi pe zi ce trece tot mai enervand m-i se pare.....

    DORINEL HAI LA TIMISOARA CA NU TE VA DA NIMENI AFARA !!!!!!!!
    FORTZA POLI !!!!

  2. #86
    sport legend Timisoreanul's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Timisoara-Capitala Banatului
    Posts
    381
    Reputatie
    1
    Nu prea cred, aceasta idee este mai mult la nivel de circoteala. Orice echipa cred ca si-ar dori un Dorinel Munteanu.
    Roby, ar fi frumos ca unul din cei mai emblematici jucatori ai Banatului sa joace la cea mai iubita echipa din vestul tarii, din pacate Dorinel nu prea cred ca o sa se mai intoarca in Romania, dar mai sa joace.
    In orice caz Dorinel iti multumim pentru tot ce-ai facut pentru Nationala si poate o sa mai faci.
    [COLOR=Indigo][B]In Banat si-n toata tara
    Una-i Poli Timisoara[/B][/COLOR]

  3. #87
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Pe ambii ii respect ca fotbalisti ptr ceea ce au facut bun ptr nationala; cred totusi ca e putin exagerata aceasta afirmatie si daca e intr-adevar rostita de Hagi, atunci cred ca va avea mult de pierdut in ochii romanilor.
    Sper ca totusi Munteanu sa nu se retraga deoarece nu si-a spus ultimul cuvant.

  4. #88
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Nu stiu cit l-ati avut UNII dintre voi in vizir pe DORINEL ?!
    Poate unii dintre voi l-ati vazut doar la NATIONALA.

    Eu am devenit un simpatizan al echipei WOLFSBURG datorita lui DORINEL !
    MUNTEANU este un OM cu un caracter deosebit. Poate doar LUPESCU sa fie pe linia sa !
    Insa...

    De v'o doi ani incoace traiesc...DRAMA LUI DORINEL !
    Mai intii, i-a luat locul un polonez. Curind insa, polonezul, datorita unei boli pe baza nervoasa, a ajuns in carucior cu rotile !
    MUNTEANU a revenit dar WOLFSBURG, dorind mai mult (finantata de VW !), a facut citeva achizitii deosebite !
    Asa se face ca DORINEL a trebuit, din nou, sa ia loc pe banca de rezerve !
    Si asta, pe drept (din pacate ! ): D'ALESSANDRO cred ca este unul dintre cei mai talentati jucatori din lume !

    De mult am spus : poate ar fi fost bine ca DORINEL sa fi plecat, de acum 2 ani deja !
    Nu inteleg de ce n-a facut-o !?
    Vine o vreme cind trebuie sa-ti faci ginduri ca...povara e tot mai mare !

    Se vede si la NATIONALA : DORINEL isi da sufletul dar, din pacate, nu prea mai...rupe copaci !
    Daca ar fi lasat de la el ?!
    Cu siguranta sint echipe din LIGA a 2-a germana care l-ar dori daca...ar lasa si el din pret !
    Repet ! Nu stiu situatia exacta !

    Pe de alta parte...
    DORINEL are INCA o VESTA ALBA !
    Ginditi-va ca, atunci cind au jucat bine, si POPESCU, HAGI (stiu ! antrenorul...e de vina! ) etc au fost aclamati ! Ce a urmat...

    Asa ca, dupa parerea mea, DORINEL ar trebui sa se retraga de la NATIONALA !

    P.S. Ar mai fi multe de spus...

  5. #89
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    tot respectul din partea mea pt. DORINEL MUNTEANU
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  6. #90
    junior mory's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    91
    Reputatie
    1
    DORINEL MUNTEANU

    SIMBOLUL ECHIPEI NATIONALE !
    [color=green]învatati sa pariati pe internet[/color]

  7. #91
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    DOVADA !!!!

    HAGI STIAM CA ESTI IPOCRIT , NU MA ASTEPTAM LA ALTCEVA !!!!


    Din EV.ZILEI :


    “Cazul Munteanu”, regizat de impresarul Ioan Becali?
    Dedesubturile cazului Dorinel Munteanu, jucator asupra caruia s-au exercitat in ultimele luni presiuni tot mai mari pentru a se retrage de la nationala, sint mai complicate decit par la prima vedere. Fotbalistul in virsta de 35 de ani a ajuns deja la 119 selectii in nationala, iar amenintarea pe care o reprezinta pentru Gica Hagi, actualul detinator al recordului, cu 125 de meciuri, ar constitui principala cauza a scandalului, ne-au dezvaluit ieri persoane din conducerea federatiei. “Dorinel vrea sa continue. Antrenorul Iordanescu si presedintele Sandu considera si ei ca mai e nevoie de el, dar nu toata lumea gindeste la fel. Exista interese ca Munteanu sa se retraga in cel mai scurt timp pentru a nu dobori recordul de care-l mai despart doar citeva partide”, ne-a declarat sursa amintita.
    “Au fost nopti cind n-am putut sa dorm, vazind ca mi se pune mereu, obsedant, aceeasi intrebare. Unii vor sa renunt”, a marturisit “Munti”. Potrivit sursei, omul din umbra ar fi procuratorul Ioan Becali, prieten bun al lui Gica Hagi si personaj cu mare influenta la lot. “Aproape sigur, jucatorul va ramine la nationala. Are ambitie si nu va ceda asa usor”, a incheiat “federalul”.
    Dorinel Munteanu a reprezentat, de altfel, intotdeauna un ghimpe pentru Becali.
    Mijlocasul a refuzat constant propunerile de a semna cu impresarul. Mult timp, el a fost singurul jucator din prima echipa ale carui interese nu erau reprezentate de Becali. Aceasta independenta i-a atras, de-a lungul anilor, destule sicane. Una dintre acestea a fost pierderea banderolei de capitan - la care i-ar fi dat dreptul virsta, valoarea si experienta - dupa retragerea lui Hagi si a lui Gica Popescu. In acest moment, Dorinel ocupa locul doi in clasamentul “all time” al selectiilor la nationala si mai are nevoie de sapte meciuri pentru a deveni lider. Pe locul trei se situeaza un alt apropiat al lui Becali, Gica Popescu, retras din activitate, cu 115 selectii.


    NU TE LASA DORINELE !

  8. #92
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    EU IN LOCUL LUI DORINEL , NUMAI DIN AMBITZIE SI NU ASI RENUNTZA PANA NU BAT RECORDUL, ASTA CHIAR DACA TREBUIE SA INGHITA ANUMITE SICANE.
    SA BATA RECORDUL NU NUMAI PENTRU EL DAR SI CA SA MOARA DE OFTICA CEI CARE NU-L VOR.

  9. #93
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Lothar Matthäus...
    Avea, pe-atunci, 38 de ani.
    Inca se...descurca la Bayern.
    La NATIONALA insa...

    Mai avea 1 joc, unul singur, pina sa-l egaleze pe egipteanul cu cele mai multe selectii de pe TERRA.
    Si...a fost tinut pe tusa !
    Nici macar un minut n-a fost introdus in teren ! Pentru ca, in opinia antrenorului, nu mai putea ajuta echipa !

    Pentru DORINEL si pentru binele echipei NATIONALE, e momentul ca el sa se retraga !

    Imaginati-va ca echipa, care este in formare, va obtine calificarea la MONDIALE (ceea ce, momentan e de domeniul...absurdului !) . Si...DORINEL nu va mai face fata !
    Echipa, cladita dupa...caciula sa, trebuie schimbata TOCMAI in pre-ziua competitiei !
    Pe cine injuram ? Pe DORINEL, care, omeneste nu mai poate sau...pe antrenor ?

    Injuram pe cei de la FRF ca fac selectii dupa „grade de rudenie“ iar noi cerem acum...

    Daca va ramine la NATIONALA, DORINEL va ajunge HULIT ca si ceilalti care nu s-au retras la timp !

  10. #94
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    E absurd sa consideri ca Dorinel Munteanu trebuie sa fie convocat doar pt. a-l depasi pe Hagi. Avem nevoie de cei mai buni jucatori disponibili. Dorinel e inca mai bun decat multi altii pe postul de inchizator.

  11. #95
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    Jenant

    Jenant ,
    acesta este cuvintul care imi vine in minte la ceea ce fac cuplul iordanescu - becali .
    Amanuntul ca Dorinel nu este reprezentat de varu' impresaru' , nu-l stiam .
    Hagi ,SE STIE , sluga scrie pe tine ( a lui varu ' )
    Hagi si cumnatul au refuzat sa mai vina la Nationala , atit timp cit Piturca mai antreneaza . UNELTELE - MANI****TII !
    Credeti ca dupa un meci al nationalei , in care varu' i-ar spune sa bage pe cineva ca trebuie sa fie "vazut" , si iormilogescu nu "l-ar baga nici un minut (!) , varu' nu l-ar schimba ca pe Piturca ?
    Sau credeti varianta lui varu' , ca numai daca i se sugereaza lui ioraplecatescu sa bage pe cineva , acela sigur nu joaca .
    Tot mai cred ca o sa-i bata DUMNEZEU , cit de ipocriti pot sa fie !!!!!!!!!
    Munteanu , toata stima , o cariera admirabila !
    Cine va avea mai multe selectii , nu este important , dar parca "Munti" n-are inca inlocuitor ...
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  12. #96
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1

    Nicolae Mitea

    Cine imi poate da niste informatii despre Nicolae Mitea.....adica localitatea de unde s-a nascut....chiar un nr de telefon sau un e-mail de-al lui daca se poate.

    Nu mai cautati (nicolaemitea.com e deja luat)

  13. #97
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    ITI DAU EU O INFORMATIE DESPRE MITEA:
    Mitea+Mutu+Chivu+Radoi+Lobont= viitorul nationalei ROMANIEI
    FORZA CEAHLÃUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  14. #98
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Ramine de vazut...eu sper ca si Mitea sa confirme....caci as avea doar de cistigat

  15. #99
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    hmm....
    adrianmutu.com...e luat
    nicolaemitea.com ...luat
    cristianchivu.com...luat
    mirelradoi.com ...e disponibil dar nu il consider o investitie de viitor
    bogdanlobont.com..... luat......

    Vom vedea daca ei vor constitui viitorul nationalei...

  16. #100
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    By the way...are cineva ceva fotografii cu Nicolae Mitea......baiatul asta mai are de lucrat la frizura si la aspect ca nu prea are aspect comercial....

  17. #101
    Ajacied JOOD's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Amsterdam
    Posts
    167
    Reputatie
    1
    Vrei sa ii scrii lui mitea??

    adresa este:

    AFC AJAX
    t.a.v. Niculae Mitea
    Arena Boulevard 29
    1101 AX
    te Amsterdam
    Nederland (Olanda)
    Carpe diem? nu ma! "Carpe noctem"

  18. #102
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Asta banuiesc e adresa clubului.....nu a lui

  19. #103
    Ajacied JOOD's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Amsterdam
    Posts
    167
    Reputatie
    1
    mai, e intradevar ptr. club... dar trebui sa scrii si t.a.v. Niculae Mitea.... aia inseamna in olandeza>>pentru Niculae Mitea... si iti asigur ca va primii scrisoarea ta.... asa am primis si dela lobont, chivu si Heitinga raspunsuri...
    Carpe diem? nu ma! "Carpe noctem"

  20. #104
    incepator vince's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    39
    Reputatie
    1
    Ok, mersi o sa incerc....

  21. #105
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    mai vince... lumea zice ka esti mutu ... lamureste-ne ... esti or` ba mutu?
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •