View Poll Results: Credeti ca va reusi Hagi sa castige titlul cu Galata in acest an?

Voters
29. You may not vote on this poll
  • Da

    23 79.31%
  • Nu

    6 20.69%
Page 4 of 98 FirstFirst ... 234561454 ... LastLast
Results 64 to 84 of 2049

Thread: ªtiri - ce mai fac românii prin EUROPA

  1. #64
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Se opereaza abia marti. Inca nu se stie cat va lipsi.

  2. #65
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    dar oricum va lipsi asta este problema si va lipsi o luna sau mai mult cred

  3. #66
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Desi parea complet refacut dupa accidentarea suferita in timpului turneului din Mexic si incepuse sa se antreneze in mod normal, alaturi de colegii sai de la Atletico Madrid, fotbalistul roman Cosmin Contra a avut parte joi de o surpriza neplacuta din partea staff-ului medical al echipei sale, care l-a anuntat ca nu va debuta prea curand in actuala editie din Primera Division, urmand sa fie supus marti unei noi inventii chirurgicale, informeaza cotidianul spaniol "El Mundo Deportivo".
    Internationalul roman, devenit indisponibil dupa lovitura care i-a aplicat-o brazilianul Emerson in cursul meciului amical cu formatia italiana AS Roma, disputat la inceputul lunii august la Moterrey (Mexic), va fi din nou operat la ligamentele gleznei piciorului drept si va sta de gazon inca cel putin o luna, adauga sursa citata.
    FORZA CEAHLÃUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  4. #67
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1

    2.11.03 BURSA lui HAGI : 6-0 cu ADANA !!

    Se culeg "roadele" rabdarii ?!

  5. #68
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Ganea - hattrick.

  6. #69
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Ma bucur pt Hagi, Ganea, Miu, Frasineanu si Vintila(in special Ganea)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #70
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,059
    Reputatie
    1
    parerea mea este ca Bursa se va afla pe drumul cel bun daca aceasta victorie va fi urmata de cel putin 3 in urmatoarele 4 etape
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  8. #71
    Spin Doctor ieppy's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mafia
    Posts
    10,766
    Reputatie
    1

    Demisie Hagi

    Hagi si-a dat demisia de la Bursa. Ce viitor credeti ca va avea antrenorul Hagi?

  9. #72
    sport legend Adrian's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    New York
    Posts
    1,160
    Reputatie
    1

    Nici unul

    In Turcia s-a bucurat de o imensa apreciere si de multa rabdare din parte conducerii clubului, lucruri pe care nu le poate gasi in Romania. Se vaita ca nu i-au cumparat jucatori, dar a venit cu 4 romani dupa el, alesi "pe spranceana". Pe spranceana lui, pentru ca pentru mine doar Ganea a dezamagit, restul asta le e valoarea.
    Desi in divizia A la noi sunt cel putin 2-3 echipe care cauta antrenori, nu cred ca se baga nimeni. Iar daca vine acum, sa zicem, nu-l prinde returul in Romania /nope/
    Hac, parerea mea!
    "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu."

  10. #73
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Demisie Hagi

    Abia in etapa 12 Hagi a plecat de la Bursa. Iata ca piciorul lui de aur nu compenseaza creierul de antrenor. Sunt curios ce o sa faca mai departe. nu il vad rapid angajat, decat poate in Romania. Vi se pare just ca a plecat? Trebuie sa plece mai demult? Avea ce sa caute in campioantul turc?

  11. #74
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1

    Re: Demisie Hagi

    Mie unul imi pare rau ptr el si din pacate a esuat inca o data in a face treaba buna acolo unde profeseaza.
    Eu insa cred ca orgoliul lui de a incepe cu echipe puternice si "junioratul" in ale antrenoratului au dat roade negative. Un exemplu bun este cel al lui Dan Petrescu care pleaca de undeva de jos si are mult timp sa cunoasca din tainele meseriei.
    Hagi a stat pe banca 12 etape mai mult datorita numelui, sa fim seriosi, nu datorita clasei sale de antrenor.

  12. #75
    Banned nemuritor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    215
    Reputatie
    0
    Cat timp Hagi va fi legat de becali nu are nici o sansa sa devina antrenor bun.
    A fost 4 luni antrenor la nationala, impins de interesele lui becali si nepregatit.Nu antrenase nicaieri si deodata arde toate etapele si ajunge antrenor la nationala
    Tot 4 luni a stat si la Bursa , si a pierdut tot pe mana lui becali care i-a bagat pe gat jucatorii lui .Cu Miu, Vintila si Frasineanu orice antrenor isi rupe gatul

  13. #76
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Hagi din pacate este un 0 ca antrenor , mintea nu-l prea ajuta pt acest job.
    Nu stiu daca mai poate sa practice alta munca in afara de jucator , poate mai bine s-ar axa pe hotelurile lui.
    Totusi sa nu uitam ca este cel mai bun fotbalist al Romaniei , declarat.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #77
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    Parerea mea e ca va urma si a treia incercare nereusita dupa care isi va incheia "glorios" cariera de antrenor...E mult prea orgolios si nu asculta de nimeni(...adica de cei care il sfatuiesc bine, nu ma refer la fecali)...

    Ce e cel mai rau e ca nu vrea sa INVETE!!!Voi credeti ca citeste ceva literatura de specialitate?Credeti ca l-a sunat vreodata pe Terim sau pe Lucescu sau pe Iordanescu sa le ceara un sfat???

  15. #78
    incepator
    Join Date
    Nov 2003
    Posts
    2
    Reputatie
    1

    MUTEANU CONSTRANS DE ...HAGI ...sa se retraga

    Tinand cont ca vom mai juca cel putin 3 amicale pana la toamna viitoare cand debuteaza noua campanie .

    Hagi plange si il forteaza Iordanescu si Becali sa faca tot pozibilul sa il dea afara pe Munteanu .


    HAGI are 25 de selectii ..........Munteanu are 120 ,
    117 ca titular chiar .



    HAGI Vrea sa ramana in mintea romanilor naivi ca Dumnezeul nostru in fotbal . Nu mi-a placut individul niciodata , a fost intodeaua prea sfidator , a primit din partea Romaniei mai mult decat a facut . A avut si noroc ,nu a fost chiar genial , toata echipa juca pt el , aveam un joc mizerabil , pana la urma ii iesea o faza , 2 pe meci din 100 incercate .

    "
    Tot n-ai spus: te retragi sau nu?
    Stiti, nu sint convins ca povestea asta cu retragerea n-a fost lansata de cineva, premeditat! E ceva timp de cind mi se tot sugereaza retragerea! Ma credeti ca au fost nopti cind n-am dormit, siciit de chestia asta
    "

  16. #79
    sport legend Pacala's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    3,056
    Reputatie
    0
    Dorinel merita sa-l depaseasca pe Hagi la selectii.Dar mai important este criteriul celor mai multe goluri marcate. Amandoi mi-au placut mult ca fotbalisti.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  17. #80
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1

    Ne pare rau

    A fost o data ...
    Ca jucator !
    O Legenda...
    Impresaru' l-a folosit si de aceasta data ( si-a mai plasat 4 jucatori la Bursa ) . Ce i-ai mai facut-o tu lui Piturca, ehe , roata tot roata merge .
    Ma doare sufletul pentru el , dar eu zic ca Gica nu are creierul si caracterul pentru a fi un mare antrenor .
    Il Luce , este ca un parinte pentru fotbalisti - si este MARE .
    Puteti sa faceti comparatie ?
    Crede ca le stie pe toate !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  18. #81
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Treaba e simpla, Hagi a devenit sluga lui fecali,care i-a bagat pe gat niste pseudofotbalisti(poate cu exceptzia lui Ganea) , l-a impus la natzionala cand era clar ca n-are pregatirea necesara, a fost ca un loz de lotto. Erau mult mai multe sanse sa nu fie castigator .
    Daca va vrea vreodata sa fie antrenor cu adevarat, trebuie sa inceapa sa antreneze o echipa de club din tzara.Dar cat timp e sluga lui fecali , ca si GP deatfel ....n-are nici o sansa sa devina un antrenor respectat

  19. #82
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    daca nemuritor are dreptate de ceea ce zice de hagi si becali inseamna ka hagi nu e deloc ceea ce imi imaginasem eu pina acuma! un om corect si puternic care sa conduc echipa la care este antrenor doar dupa cum gindeste el, nu dupa cum ii indica alti... in cazul de fata becali! si daca becali i-a bagat pe git, hagi de ce a jucat cu ei mereu titular?? pentru ka este un caracater slab si nu va niciodata un antrenor mare
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  20. #83
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    hagi nu se poate compara cu muntenau, a fost mult peste el ... dar hagi pe zi ce trece tot mai mult imi pierd increderea in el, la inceput nu mi-a placut ca din cauza unui jucator(hagi) sa fie dat afara antrenorul acelei echipe(piturca) , in al doilea rind povestea cu becali si jucatorii lui de la bursa si acum povestea cu munteanu ... daca e adevarat hagi o sa aiba numa de pierdut! vreau sa va spun ca am avut ocazia sa dau mina cu hagi care a fost o zi de neuitat pentru mine insa ... acum cu toate povestile astea, hagi scade mult in ochii mei si nu numai .... din pacate numele pe care si l-a facut el pe teren si-l pierde acum, de pe marginea terenului
    [COLOR="YellowGreen"][/COLOR][FONT="Courier New"][COLOR="Magenta"][/COLOR][/FONT]
    Spain: Atletico Madrid England: Liverpool
    Italy: Internazionale MIlano France: PSG
    Germany: Borusia Dortumd Portugal: Benfica Lisabona
    Turkey: Galatasaray Romania: Gloria Bistrita

  21. #84
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    eu sint de acord cu nemuritor. Nu stiu daca aia cu 4 luni , 4 luni chiar e adevarata si precisa, dar e clar ca lui Hagi i-au fost bagatzi pe gat niste jucatori. Pacat de uriasul fotbalist de ieri.Idem GP

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •