Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 127 to 147 of 178

Thread: Andreea Raducan

  1. #127
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    are doar 162 de pagini. e micuta. am citit-o intr-un ceas.

  2. #128
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Hmmm...de abia astept...
    Gata, fug la somn sa visez ca citesc cartea Daca ar avea colegii mei norocul sa o gaseasca pana pe 18, ce bine ar fi!!!!

  3. #129
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    162 de pagini
    nu ai obosit sa citesti atat???
    si intr-o ora

  4. #130
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Mitz, eu citesc carti de 500-600 de pagini in maxim 2 zile. asta a fost asa.. o gustare. ceaiul de la ora 5.

  5. #131
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dracsor View Post
    aaa.. cartea se va gasi in lantul Diverta. asa ca sigur si in alte orase. sigur sigur.

    Diseara in emisiunea de la ora 22, pe B1 TV, Andreea va vorbi despre cartea sa. - sursa FB

    Mai sunt 10 minute. sper sa fie reala "stirea".

    imi cer scuze, dar timpul de editare este prea scurt. da, Andreea va fi acus pe B1. vor vorbi despre cartea ei.

    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._4826421_n.jpg - sursa FB. eu inca nu am rezolvat pozele facute de mine.
    si eu am fost azi!!! yupiii!

    cei de la TV i-au dat o hartiuta pe care andreea a aruncat o privire si apoi a inceput sa dea interviu, e foarte micuta de statura dar foart4e dragalasa, eu m-am intimidat toata cand i am urat felicitari si i-am zis ca sper ca ana sa-i urmeze traseul la londra 2012, mi-a multumit, mi s-a parut totusi timida, dar amabila, erau multe persoane dar din pacate din cei 50, cred ca 30 erau cunoscuti si asta ma intristeaza ca speram ca acest sport sa aiba mai multi sustinatori, in rest cei de la diverta au dat intr-adevar chitanta, era si prietena lui marian acolo care mi s-a parut mult mai inalta decat el si cred ca fratele andreei.
    Last edited by 21mai; 12th December 2010 at 23:45.
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  6. #132
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Am vazut si eu emisiunea cu Andreea de pe B1 si stirea de la Realitatea. Multumesc tuturor pentru vesti. Eu va citesc cat pot de des pe aici, mai greu cu postatul, acum lucrez intens la un proiect, dar... nu v-am uitat. Am si inregistrat emisiunea, poate maine reusesc sa o pun pe youtube! Felicitari Andreei pentru carte si bravo voua celor care ati fost acolo sa o felicitati pe Andreea. Abia astept ziua de vineri sa citesc si eu cartea!

  7. #133
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Alina,multumesc de poze;nu te necaji,sunt frumoase iar noi nu suntem asa pretentiosi.

    Chiar ca a fost foarte frumoasa Andreea.
    Am vazut si eu emisiunea de la B1,mi-a placut,Andreea se descurca foarte bine iar BB au fost ca de obicei la-naltime in interventiile lor.
    Sper ca aceasta carte sa aiba succes.

  8. #134
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    Eu sper sa nu va enervati cand ajungeti la explicatiile referitoare la pastila. Recunosc ca m-am infuriat atat de tare incat toata noaptea numai asta am visat. Inca sunt groaznic de nervoasa si infuriata. Si neaparat sa aveti la voi servetele. O sa plangeti.

  9. #135
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dracsor View Post
    Mitz, eu citesc carti de 500-600 de pagini in maxim 2 zile. asta a fost asa.. o gustare. ceaiul de la ora 5.
    cum ai rabdare
    eu nu am radbare nici 2 pagini sa citesc,dar 162 de pagini
    ma plictisesc f repede citind

  10. #136
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Azi ma duc si eu sa cumpar cartea, chiar nu stiam ce sa ii iau mamei cadou de Craciun dar am gasit cadoul perfect!!!
    Mitz, si fratele meu e in aceeasi situatie cu cititul ca si tine dar eu mereu ii zic ca pofta vine citind
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  11. #137
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    pai cati ani are fratele tau???

  12. #138
    in love :) ice_girl's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    near the mountains
    Posts
    9,434
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by MitzGym View Post
    pai cati ani are fratele tau???
    Fratele meu a implinit in oct 18 ani, e in clasa 12-a si e mai complicat cu scoala pt ca nu-i prea place sa invete , pe primul plan e ciclismul ( bine pt un sportiv faptul ca nu-i place sa invete e de inteles)
    "Că ai căzut nu are importanță deoarece numai modul în care te ridici contează" Nelson Mandela

    "Figure skating needs to be aesthetic" Stephane Lambiel
    Echipa de Gimnastică a României-Simply the best

  13. #139
    pisicareasa:P MitzGym's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,766
    Reputatie
    1
    pai nici mie nu im place sa invat,dar trebuie sa o fac

  14. #140
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    Am fost si eu la Mall duminica si mi-am luat cartea.Andreea este o dulceata de fata, draguta si amabila cu toata lumea. Am citit si eu cartea foarte repede, este intr-adevar foarte buna. Este foarte diferita de orice am citit pana acum(poate si din cauza ca este legata de sport,poate si pentru ca povesteste un episod dureros din viata unei sportive) si tot ce pot sa spun este ca oricine poate citi aceasta carte,indiferent ca are cunostinte referitoare la gimnastica sau nu. It gets to you.
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  15. #141
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    Si eu pot spune acelasi lucru, cartea se citeste dintr-o rasuflare, n-ai cum sa o lasi din mana pana nu o termini, chiar daca e 4 dimineata Mi-a placut mult, mai ales cum descrie trairile ei de la Olimpiada, niciodata nu m-am gandit la acele momente din perspectiva copilei-gimnaste, nici nu aveam cum...
    Am fost si duminica la lansare, am luat acelasi autograf, m-a impresionat mult Andreea prin modul ei natural si optimist de a fi, emana asa o mare bucurie si liniste...As fi vrut sa ii spun multe, dar ajunsa fata in fata toate cuvintele mi s-au oprit in gat si n-am putut decat sa ii urez Sarbatori Fericite Si acum ca am citit cartea ei, am ajuns si eu la concluzia "ce nu te omoara te face mai puternic", singura explicatie ce o gasesc pentru Andreea radianta de azi, trecuta prin greutatile descrise in carte.

  16. #142
    sport legend Clau93's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Far Far Away
    Posts
    1,666
    Reputatie
    1
    Suna foarte frumoasa si interesanta aceasta carte...tipul de carti ce imi plac si mie sa citesc; pacat ca e doar 162 de pagini. As dori sa fie mai lunga daca asa multa lume zice ca e asa de buna!
    [SIZE="2"][B][COLOR="Red"]The people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.[/COLOR][/B][/SIZE]

  17. #143
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    www.fangymnastics.com

  18. #144
    sport legend Ada24's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6,228
    Reputatie
    1
    Andreea la Iasi:
    http://www.adevarul.ro/locale/iasi/C...421158026.html

    P.S. Adrian Bellu?
    “Artistry is nice. We always like artistry.”-Marta Karolyi

  19. #145
    sport legend Ada24's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    6,228
    Reputatie
    1
    Articol in revista Felicia.Andreea e pe coperta revistei in acest numar.

    http://felicia.a1.ro/articol_1009288..._sufletul.html
    “Artistry is nice. We always like artistry.”-Marta Karolyi

  20. #146
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    http://www.youtube.com/watch?v=qyXBwgYTMQY - un nou montaj cu Andreea - FB IG

  21. #147
    sport legend dracsor's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,602
    Reputatie
    1
    http://www.youtube.com/watch?v=UV6YOTqgmIs - incantatoarea Andreea Raducan

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •