Results 1 to 3 of 3

Thread: El Ciu vs Gabri3l (Batalia Palmasilor)

  1. #1
    Petroliberal El Ciu's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    331
    Reputatie
    1

    El Ciu vs Gabri3l (Batalia Palmasilor)

    Trebuie sa recunosc ca nu m-am venturat mult prin forumurile onlinesport, mai mult petrecandu-mi timpul prin sectiunea de politica, fapt pentru care nu am stiut de aceasta sectiune minunata, unde poti sa rezolvi conflictele "the old fashioned way".
    Dupa cum bine se stie, cand vine vorba de politica, intotdeauna vor iesi scantei. Problema este atunci cand dai, si nu iasa scanteie. Asa ca, dintre toti userii care s-au contrat cu mine pe acel forum, unul singur a dat, dar fara sa iasa scantei, pentru ca nu dadea cu sabia lui, ci cu lopata partidului.

    Asadar, am decis sa-l provoc pe soimul patriei "Gabri3l" , care, acum va fi mai mult decat o provocare, fata de ce era acu-s cateva luni, la referendum.

    Tema bataliei este una simpla: Palmasul PD vs Palmasul PNL. Doi membrii de partide diferite, ambii palmasi (daca nu cumva Gabri3l a fost promovat recent). Sa vedem care pe care. Si ca sa fiu un gentlemen, ii voi da lui cuvantul de start (daca accepta provocarea, bineinteles).

  2. #2
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    n-are rost pt ca ce-ai spus aici nu sunt lucruri adevarate.
    in primul rand, nu sunt niciun membru de partid asa cum se abereaza pe aici...spre deosebire de altii.
    second, daca vrei sa te manifesti sau sa-ti spui parerile de partid din care faci parte, sau sa ne contrazicel pe diverse teme de natura politica, sunt subforumurile politice acolo unde mai postez si eu.
    asa ca te las sa zici tu aici daca vrei de unul singur tot ce vrei despre guvernul PeNaL din care faci parte...punct.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  3. #3
    Petroliberal El Ciu's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    331
    Reputatie
    1
    Atunci, conform regulilor te declari invins, inainte de a incepe macar "lupta". Nu trebuie neaparat sa fii membru de partid. Pentru ca si daca nu ai fi, ai fi mai activ decat sunt eu acum in cadrul propriului partid.

    Oricum, sincer, nu ma asteptam sa accepti, pentru ca nu ai timp sa faci copy/paste-uri destul de iute, ca sa tii pasu cu reply-urile mele. Si probabil daca iti vei folosi prea mult creierul in 10 zile, s-ar putea sa suferi leziuni serioase. Pacat, inca mai ai timp sa te razgandesti. Ar fi chiar interesant duelul.

    Later Edit:

    Asa, ca sa te imbarbatez putin (pentru ca lumea chiar pare entuziasmata de un nou duel). Acu ai sansa sa te lupti cu "PeNaLii". Haide. Considera-ma un ********, un rau-facator, corupt, unu din cei 322. Si tu luptatorul dreptatii si adevarului, innobilat de prim-capitanul Base. Acu e sansa ta, sa le areti tuturor ca suntem niste "lichei" , care nu avem ce cauta in tara asta si care trebuie sa fim trasi in tzepe, in toate Pietele....Ok ok, stiu, deja sar carul

    Omule, multimea e in delir. Accepta, si poate isi vor schimba putin parerea despre tine (te las sa`ti folosesti si consilierii de imagine). Refuza, si te vom considera si las, pe langa toate celelalte "Calitati" pe care le ai.
    Last edited by El Ciu; 30th October 2007 at 15:28.

  4. 27th December 2009, 18:14

    Reason
    spam

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •