Page 6 of 28 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 106 to 126 of 571

Thread: Intalnirea noastra - a forumistilor

  1. #106
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Redeschid acest subiect intrucat am primit si eu planul cu organizarea licentei...se pare ca va fi in saptamana 16-19 iunie, ceea ce inseamna ca voi putea merge la nationale eliberata de orice stres si cu licenta in buzunar. Asa ca pot sa imi fac planuri!!!!!! Si de abia astept sa va intalnesc...acum pot sa ma gandesc la bomboanele olandeze si la prajiturile tale, Mia, nu?

  2. #107
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Redeschid acest subiect intrucat am primit si eu planul cu organizarea licentei...se pare ca va fi in saptamana 16-19 iunie, ceea ce inseamna ca voi putea merge la nationale eliberata de orice stres si cu licenta in buzunar. Asa ca pot sa imi fac planuri!!!!!! Si de abia astept sa va intalnesc...acum pot sa ma gandesc la bomboanele olandeze si la prajiturile tale, Mia, nu?
    Succes la licenta Cris! Si ma bucur ca o sa ai o recompensa in intalnire imediat dupa! Eu inca nu pot zice sigur, dar tare mult mi-ar place sa te ajut, sa iti mai fur din prajituri si bomboabe!

  3. #108
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Redeschid acest subiect intrucat am primit si eu planul cu organizarea licentei...se pare ca va fi in saptamana 16-19 iunie, ceea ce inseamna ca voi putea merge la nationale eliberata de orice stres si cu licenta in buzunar. Asa ca pot sa imi fac planuri!!!!!! Si de abia astept sa va intalnesc...acum pot sa ma gandesc la bomboanele olandeze si la prajiturile tale, Mia, nu?
    Super,Cris,ma bucur tare mult.Succes cu licenta!
    Cit despre prajituri,ramine valabil.Spune o vorba veche din Maramures:"fogadasu-i datorie" (adica promisiunea,fagaduiala)

  4. #109
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    oameni buni...eu imi rezerv acum biletul de avion! e sigur-sigur ca e in ultimul weekend din iunie?

  5. #110
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    gata cu codeala...l-am rezervat! deci vin!

  6. #111
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    gata cu codeala...l-am rezervat! deci vin!
    wow,cite o veste buna pe zi!

  7. #112
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Super, Ioana!!!!

  8. #113
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Of! Oare de ce medicina si farmacie trebuie mereu sa aiba altfel decat ceilalti sesiunea?Asta e.. eu atunci abia incep sesiunea.Sper sa imi povestiti si mie cum a fost la Nationale la ploiesti.Oricum, e Cris de aici din Iasi si o sa imi povesteasca ea. Imi pare rau ca nu pot veni si eu pana acolo!

  9. #114
    sport legend
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Salut !! la Ploiesti vin si eu ! nu lipsesc nicidecum..

  10. #115
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    super! uite-asa se contureaza o galerie frumoasa pt fetele noastre

  11. #116
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Mia, abia acum am vazut mesajul tau Multumesc pentru prajituri.
    Tess, sa stii ca m-as bucura sa le pot imparti cu cineva. Nu sunt eu foarte mancacioasa, asa ca...te astept
    Venera, ma bucur ca poti ajunge si tu, cu cat vom fi mai multi, cu atat va fi mai bine si mai frumos.

    Acum, eu as avea o intrebare. Cine a mai fost la Ploiesti sau cine are rude prin Ploiesti...trebuie sa facem rezervare la hotel? (eu banuiesc ca da) Ce hotel este mai ok ca pret si sa fie cat de cat mai in centru sau mai aproape de sala? Nu am idee nici cat ar ajunge o camera, dar.... Cam cand spuneti voi ca ar trebui sa facem rezervare?

  12. #117
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Eu am fost dar nu recent,atunci am stat la hotel Prahova,care era ceva mai modest si mai accesibil ca pret,nu am avut rezervare dar ne-au primit,ca apoi sa constatam ca erau cazate si arbitrele acolo(Gina Gogean se temea sa mearga singura cu liftul).Altadata am stat la un hotel Central parca,era un pic mai select.
    Cel mai bine stie Mihaela,ea merge in fiecare an si cred ca are numere de telefon;trebuie sa ne intelegem sa ne rezervam toti la acelasi hotel,eventual sa facem combinatii,cine e singur se poate caza impreuna cu altul care e singur.
    Chiar daca eu sunt foarte nerabdatoare cred ca inca e devreme pentru rezervari dar planuri putem face.
    Azi mi-a adus Auri agrafe colorate rosu-galben-albastru si tare bine ne-am distrat cum o sa mi le pun in par la nationale,eu nu am fete si nu prea ma stiu cu accesoriile.
    Asta-vara am stat o noapte la un hotel in Curtea de Arges si era cam 100 RON pentru camera dubla,si cam asa a fost si la mare la doua stele.Noi intentionam sa ajungem simbata,deci avem nevoie doar de o noapte de cazare,duminica dupa finale plecam.
    Spunea Mihai ca are o colega din Ploiesti,cred ca si ea ne ajuta daca avem nevoie.

  13. #118
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da , am o colega din Ploiesti. Nu stiu daca va fi in Ploiesti in acel weekend, dar cu siguranta daca vom avea ceva nelamuriri voi putea apela la ea
    www.fangymnastics.com

  14. #119
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Mia, multumesc tare mult pentru raspunsuri Vine si Auri la Ploiesti, nu?

    Mihai, este super ca avem un contact in Ploiesti, pentru informatii "calde"

  15. #120
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Vine si Auri la Ploiesti, nu?
    Sigur ca vine,e la fel de pasionata ca si noi dar face ca Tess:ne urmareste din umbra.Iese ea la lumina in iunie.

  16. #121
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    super, multumesc mult pt info, mia
    o sa mai caut si eu pe net numere de telefon etc...dar un pic mai incolo, acum e intr-adevar un pic cam devreme.

    eu am rude in Ploiesti, dar nu am prea mentinut legatura cu ele...dar la o adica sunt convinsa ca ne-ar putea ajuta si ele cu informatii, ceva.

  17. #122
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    Daca aveti nevoie de ceva informatii de la Ploiersti, am si eu o prietena f buna acolo si... daca e ceva, pot s ama interesez si eu.Desi nu voi fi cu voi, voi astepta 'povestile' voastre de la fata locului

  18. #123
    incepator annemary's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    32
    Reputatie
    1
    imi doresc si eu sa ajung la nationale la ploiesti dar nu cred k ajung. nu pot am licenta anul acesta. nasol

  19. #124
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Si eu vreau sa vin la Ploiesti, am putea sa facem o lista cu cei care doresc sa mearga la nationale. Banuiesc ca majoritatea nu au unde sa stea... sa cautam un hotel bun, eu sunt din Bucuresti, cine mai vine din Bucuresti? Daca avem nevoie de un microbuz, stiu pe cineva care inchiriaza unul cu 9 locuri, insa trebuie sa ne anuntam din timp.
    Perioada Nationalelor este 27-29 Iunie, parca? Daca este asa, pentru mine este perfect, pentru ca este o perioada moarta a lunii. Datorita meseriei (sunt contabil si acasa si la serviciu) am cateva perioade fierbinti, asa ca perioada imi convine de minune.
    Facem o lista? ce spuneti? Uite eu ma pun prima...
    1. Andra Furtuna (andraf)

  20. #125
    manager baicea's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    bucuresti
    Posts
    264
    Reputatie
    1
    eu s-ar putea sa merg cu cineva...daca ma lasa mama
    [COLOR="Navy"][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"][I][B]<Twilight>[/B] [/COLOR]

    [COLOR="RoyalBlue"][B]<Yeah,I'm one of those people>[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="2"][COLOR="DeepSkyBlue"]<Yeah,I'm obsessed!So what?You say "obsession" like it's a bad thing>[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

  21. #126
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    2. Cristina dar nu ma inscriu la partea cu 9 locuri. In plus, pentru o noapte nu cred ca are o importanta exagerat de mare unde dormim, un hotel de doua stele sau o pensiune sunt arhi-suficiente.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •