Page 5 of 28 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 571

Thread: Intalnirea noastra - a forumistilor

  1. #85
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Daca e la Ploiesti merg si eu!

  2. #86
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Si la mine va fi interesant pt nationale, caci voi fi in sesiune...dar imi doresc prea mult pt ca sa nu vin...e bine ca stiu dinainte ca sa-mi organizez examenele astfel incat sa nu am examene in 30 iunie, sau 1 iulie...abia astept sa mergem

    Bine ai revenit Ioana, ma bucur ca ai revenit ti se simtea lipsa pe forum sincer
    www.fangymnastics.com

  3. #87
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Eu deocamdata imi astept calendarul pentru semestrul 2. Pentru ca, din cate am inteles, noi terminam mai repede, deci avem si sesiunea mai repede+banchet (avem numai 12 saptamani de facultate). Dar mi-ar face o mare placere ca pe 29 mai sa fiu alaturi de voi, mai ales ca este si ziua mea

  4. #88
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Mi-ar placea sa va intalnesc la una din aceste competitii. Ce parere aveti? Nationale plus concurs international in iunie sau... ? Tinind cont de programul fiecaruia ar fi bine sa ne planificam din timp.

  5. #89
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Tes, se pare ca singura sansa este Ploiesti-ul, in iunie. Din ce am inteles vor fi impreuna :Nationalele si concursul international.
    Last edited by Mihaela P; 24th January 2008 at 20:16.

  6. #90
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    Asadar, intrebarile pe care ni le puneam: cand vor fi concursurile si unde se vor desfasura, au fost lamurite. Acum sa dea Domnul sa fim sanatosi si sa ne vedem cu bine!
    Cine se "baga"?
    Last edited by Mihaela P; 24th January 2008 at 20:48.

  7. #91
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Asa este, am primit toate raspunsurile referitoare la calndarul competitional.
    Astfel, intalnirea noastra este in ultimul weekend din luna iunie. Eu vin!
    www.fangymnastics.com

  8. #92
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Si eu!

  9. #93
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Eu dau verdictul la jumatatea lui februarie

  10. #94
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Promisiunea e mai rea ca datoria, nu promit dar incerc. In momnetul in care voi sti, va spun. Sper sa zic da.

  11. #95
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Cred ca a sosit vremea sa ne punem pe treaba.
    Acum ma duc la culcare dar de miine revin in forta pe acest thread drag inimii mele.

  12. #96
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    O sa mut si eu mesajele ce sunt pe Diverse aici pentru a fi toate discutiile noastre despre intalnire la un loc !
    www.fangymnastics.com

  13. #97
    junior vio76's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    72
    Reputatie
    1
    eu abia la inceputul lui iunie stiu daca pot sa vin! Dar vreau!

  14. #98
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    eu vreau in iunie...dar astept pana in februarie ca sa-mi rezerv avionul, sa nu am surprize (cu serviciul si cu data competitiei).

  15. #99
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Buna,prieteni.
    Am sa va spun foarte sincer ca un drum pina la Constanta e cam mult pentru mine,dar la Ploiesti e super bine.
    Contati deci pe prezenta mea acolo in iunie la nationale si nu voi veni singura ci impreuna cu prietena mea Auri.
    Vom vedea ambele loturi,baieti si fete,plus ce-o mai fi din exterior,dar asta nu-i asa important,ci sa-i vedem pe-ai nostri,sa-i sustinem din tot sufletul si sa-i incurajam pentru olimpiada.
    Asta-noapte n-am prea putut sa dorm,ma vedeam deja intinzind banere in sala din Ploiesti.
    Ma uit la patinaj,dar asta nu ma impiedica sa citesc repede,cum ajung acasa,ce ati mai scris intre timp.
    Bun venit celor noi pe forum!
    Draga Tess,ma bucur ca ai intrat si tu in familia noastra,de fapt erai printre noi fara sa stim;sunt incintata ca ai citit tot de pe-aici si astept sa te cunosc si personal;cu placere te-as invata tot ce stiu(ma refer la arta culinara,ca la utilizarea calculatorului am invatat eu foarte multe de la oamenii minunati pe care i-am gasit aici pe forum in toamna anului trecut).

  16. #100
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Multumesc Mia. Sper sa ne intilnim si sa iti arat si eu decupajele mele din ziarul si revista Sport de pe vremuri... Am doua albume facute de mine. Si mai am - tare draga mie - cartea Nadia scrisa de Ioan Chirila pe care am inteles ca o are si Mia. Am citit multe din posturile voastre, inca mai citesc din urma, nu stiu si incerc sa inteleg hatisurile codului de punctaj si ce sta la baza clasificarii elementelor de dificultate. Sper sa nu deranjez prea multa lume cu nestiinta mea.
    Cineva a intrebat si asta pot sa va spun ca in trecut concursurile erau fara calificari, cu impuse si liber alese pe echipe formate din 6, maxim 3 pe tara la individual in concurs de 36 si maxim 2 pe tara pe aparate -concurs de 8 cum e si acum. Dar nu vreau sa incep sa scriu aici ca ma "bate" Mihai ca incurc thread-urile.
    Sper sa pot veni la Ploiesti. Martie-aprilie ar fi fost mai usor pentru mine, dar incerc pentru iunie.
    Last edited by Tess_AN; 28th January 2008 at 02:50.

  17. #101
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Tess, poti sa scri fara probleme oriunde vrei....chiar daca nu se potriveste cu thread-ul, voi muta eu
    www.fangymnastics.com

  18. #102
    sport legend Diana Filoti's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Belgium
    Posts
    589
    Reputatie
    1
    Sper sa nu se schimbe aceste date, din acelasi motiv ca si Ioana. Incerc sa ajung si eu la Ploiesti ca sa ne cunoastem. Abia astept.
    [B]ROMANIA - number one gymnastics nation![/B]
    [B]Gimnastica incepe cu ROMANIA![/B]

  19. #103
    sport legend Diana Filoti's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Belgium
    Posts
    589
    Reputatie
    1
    Mihai, iarta-ma stiu ca nu are legatura cu thread-ul asta, dar ce se aude cu site-ul dedicat gimnasticii romanesti?
    [B]ROMANIA - number one gymnastics nation![/B]
    [B]Gimnastica incepe cu ROMANIA![/B]

  20. #104
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Deocamdata am luat o pauza cu realizarea site-ului pentru ca, cam toti suntem ocupati cu examene si cu alte treburi..iar aceasta pauza cred ca va dura pana pe la jumtatea lunii februarie.
    www.fangymnastics.com

  21. #105
    sport legend Diana Filoti's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Belgium
    Posts
    589
    Reputatie
    1
    Intr-un fel ma bucur ca sunteti si voi cu examene...ca nici eu nu sunt foarte libera. Sunt chiar foarte prinsa, asa ca pica bine. Bafta la examene. Unii dintre noi, am terminat cu sesiunile...cu examenele...nu prea insa.
    Va salut si sper sa ne vedem la Ploiesti, mi-ar parea tare bine sa ajung si eu.
    [B]ROMANIA - number one gymnastics nation![/B]
    [B]Gimnastica incepe cu ROMANIA![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •