View Poll Results: Fan Martin Schmitt?

Voters
2. You may not vote on this poll
  • Da

    2 100.00%
  • Nu

    0 0%
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 71

Thread: MARTIN SCHMMIT--mai are fani??

  1. #1
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1

    pt fanii MARTIN SCHMITT

    CE AR TREBUI SA FACA PENTRU A REVENI LA FORMA CARE L-A CONSACRAT???!!!!
    aveti incredere in el???

  2. #2
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    80
    Reputatie
    1

    Re: pt fanii MARTIN SCHMITT

    Si mie imi place Martin Shmitt.. Il urmaresc de ceva vreme, iar scaderea lui de forma este normala daca ne gandim ca a suferit o interventie chirurgicala destul de neplacuta. Din proprie experinta iti spun ca o astfel de operatie nu de deloc placuta. Eu am suferit o interventie similara in urma cu patru luni si abia acum incep sa-mi revin.. Si eu nu fac sport de performantza!! Asha ca ai incredere ca isi va reveni! Important ca este prezent in competitii si ca nu pierde legatura cu lumea saritorilor cu schiurile...

  3. #3
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Martin, pentru a reveni la forma care l-a consacrat, ar trebui sa faca o ...pauza ! Accidentarea suferita nu-i permite sa concureze la valoarea reala !
    Dar, schiorii germani, si nu numai, au contracte cu canalele de TV si-atunci...n-au de ales !
    Se preconizeaza ca se va introduce ca OBLIGATORIE participarea FRUNTASILOR si la calificari (asta, gasesc ca e bine !) !

  4. #4
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1

    Thumbs up MARTIN SCHMMIT--mai are fani??

    fiind unu din fanii lui eterni.....vreau sa stiu daca mai sunt pe aici ca isi aduc aminte de tanaru martin "zburator".........si daca voi credetzi ca poate reveni acolo unde ii este locu..........adik sa castige din nou cupa mondiala..........

    MARTIN SCHMMIT MARTIN SCHMMIT
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  5. #5
    sport legend
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    16,291
    Reputatie
    1
    evident tot cartieru unde locuieste il stie pe Martin ca apare cate odata la Televizor...

    In rest , ma-sa, ta-so , fratii , copii , deci mai are fani

  6. #6
    senior lethal's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    177
    Reputatie
    1
    eu sunt fan Martin SCHMMIT si sper ca anul acesta sa faca o figura frumoasa in cupa mondiala dar si la olimpiada

  7. #7
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    NO CHANCE............macar speram....paule....cred ca te inseli.........sunt si multzi romani fani martin..nu mai zic de restu din afara...are cele mai multe fan cluburi...chiar daca e o epava acuma.....cine stie..poate isi revine la olimpiada....e ultimu sau cartus......vine apusu acusi'
    martin gooooo martin
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  8. #8
    junior juventuz's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    dupa ce s-a retras Hannawald...imi ramane sa zic decat: FORZA SCHMIT

  9. #9
    incepator
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    Normal k MARTIN UBBER ALLES mai are fani.Sunt de neuitat sariturile lui magnifice stilul lui unic de a sari era IMBATABIL.Ultima victorie de la Lahti inca o tzin minte dar de atunci..... pacat mare pacat A FOST UN MARE CAMPION dar cine shtie spiritul olimpic poate il readuce la viatza K`MON MARTIN

  10. #10
    junior juventuz's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by r3al_dog
    Normal k MARTIN UBBER ALLES mai are fani.Sunt de neuitat sariturile lui magnifice stilul lui unic de a sari era IMBATABIL.Ultima victorie de la Lahti inca o tzin minte dar de atunci..... pacat mare pacat A FOST UN MARE CAMPION dar cine shtie spiritul olimpic poate il readuce la viatza K`MON MARTIN
    oricum nici anul asta nu se anunta unul prea bun...cel putin la astea de vara participa ca in sezonul precedent...adica modest...super modest

  11. #11
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    varsta isi spune cuvantu........de fapt nimeni nu poate explica acest fenomen......toni nieminen.....andy goldberger......primoz peterka....martin schmmit......si yoo as zice ce malysz de acum incolo.........e ceva de neexplicat
    forza hannawald.......ce performanzta a reusit si el la turneul celor 4 trambuline.....doamne si ce am auzit in ultimu timp de el ....ca s-ar afla de mai mult timp intr-o clinica de recuperare psihica
    c'mon sven.......doar nu te lasi batut.........
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  12. #12
    junior juventuz's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Posts
    132
    Reputatie
    1
    cu hannawald e oficial ma...si-a anuntat retragerea de vreo 2 saptamani
    si sunt si sportivi care din contra...nu se afirma in tinerete...ci in deplina maturitate...de exemplu janda mi se pare ca are 27 de ani...ahonen a luat primul titlu cam la 26 de ani...
    Istoria voastra, caterinca noastra!

    Când vedeati abecedare, tipati cât puteati de tare

    Huliganii portocalii fac coregrafii?

    Întotdeauna va tintim si mereu va nimerim

  13. #13
    incepator
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    in my own house
    Posts
    27
    Reputatie
    1
    fani martin schmitt-eu sunt unul dintre ei- mai sunt insa sanse ca el sa castige cupa mondiala nu prea...
    [COLOR=Red]“The more matches I win, the cooler I get. But I’m still the biggest dork that ever lived.”-->A-Rod[/COLOR]

  14. #14
    junior SlamDuck's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    La Sat
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    si mie imi place schmitt...bine, ahonen imi place mai mult...dar nu cred ca va reveni..din pacate
    HAIDE "U"!!!
    si Rapid (ca sunt autohtonii nostri de la sat)

  15. #15
    press..someting Cosmin Salajan's Avatar
    Join Date
    May 2005
    Location
    cluj napoca
    Posts
    1,058
    Reputatie
    1
    tot martin ramane cel ami bun , dar sa nu uitam ca la olimpiade la individual au luat madaliile de aur tot out-sideri , amman , funaky, si un filandez si dupa aceea s-au stins
    Semnatura

  16. #16
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Martin a fost cel care m-a atras spre Sarituri , era extraordinar cum plutea dar s-a stins ca multi altii ...
    La sporturile de iarna eu sunt in general un sustinator al germanilor desi mai sunt si alti de alte nationalitati pe care ii urmaresc cu placere
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  17. #17
    junior SlamDuck's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    La Sat
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Da acum regele absolut e Ahonen, orice ai spune...sper sa nu se stinga si el ca Schmitt...mi-a placut mult neamtzul, avea ceva special...inca imi place si sper sa revina, sa fie batalie la varf cu Ahonen...
    HAIDE "U"!!!
    si Rapid (ca sunt autohtonii nostri de la sat)

  18. #18
    We stay UNITED SORENSEN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Behind enemy lines
    Posts
    6,204
    Reputatie
    0
    Ahonen era si pe vremea germanului si era valoros dar acum E VREMEA LUI.
    Probabil ca pe el ,pe Spaeth si pe Morgenstern ii voi urmari si oricare dintre cei 3 ar castiga desi am un plus de simpatie pt pustiul austriac.
    [COLOR="Red"]PRO GLORIA [/COLOR][COLOR="Blue"]ET PATRIA [/COLOR]

  19. #19
    sport legend Lucky_OLD_G's's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    cu un pas in fatza ta....
    Posts
    739
    Reputatie
    1
    pe vremea cand era schmitt in forma ahonen era poreclit eternu secondat:d......desi si el e unu din favoritzii mei......
    [COLOR="Red"][SIZE="4"][/SIZE][/COLOR]
    [FONT="Garamond"][/FONT]
    Steaua campioana en-titre....Dinamo echipa cu parcarea vopsita......Steaua semifinalista in europa.........restu ...hahalere nea jean si horoba........Steaua trup si suflet ptr 23.......Divizia lui mitica plina de femei....

  20. #20
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Count me on..Martin fan pana la moarte La fel si cu Sven...datorita lor am inceput sa ma uit la ski-jumping.Apropo,Sven o sa fie tata , deci se pare ca a depasit totusi problemele pe care le avea
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  21. #21
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Cred ca era timpul sa scriu si pe thread-ul asta. Sunt fana ski jumping de cativa ani. Si bineinteles Schmmit a fost si inca este unul dintre favoriti mei .Acum imi place si Morgenstern.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •