Page 31 of 31 FirstFirst ... 21293031
Results 631 to 644 of 644

Thread: Sarituri cu skiurile

  1. #631
    incepator pinturicchio's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    O idee foarte buna..
    [B]Lo Juventino tra tanti si distingue sempre... La forza che ti pervade dentro non è altro che la consapevolezza che Tu sei la storia e gli altri solo una semplice cronaca con pochi contenuti. Juventino si nasce![/B]

  2. #632
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1

    Despartire de Reinhard Hess

    Peste 1 000 de persoane l-au condus azi la Suhl, pe ultimul sau drum, pe fostul antrenor federal Reinhard Hess , decedat in urma unei boli incurabile in ziua de Ajun.
    Inmormantarea la care au fost prezenti inafara familiei oficialitatile din landul Thüringen in frunte cu primul-ministru Klaus Althaus, a reunit intr-o procesiune trista pe toti cei cunoscuti din domeniul sariturilor cu schiurile printre care Jens Weissflog, Sven Hannawald, Martin Schmitt, numerosi alti sportivi, antrenori, arbitri, dar si sute de persoane din localitatea natala a decedatului.
    Reinhard Hess va ramane mereu in amintirea celor care l-au cunoscut si apreciat.
    Last edited by georg40; 8th January 2008 at 20:45.

  3. #633
    uni is dead
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    17,269
    Reputatie
    1
    un mare antrenor si un om de caracter, a adus cele mai mari rezultate echipei Germane.Dupa plecarea lui, echiopa nu se mai regaseste de atunci...

  4. #634
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    ce ziceti de revenirea lui Ahonen? pe mine ma bucura..., macar asa este ceva mai interesant, ca altfel doar Morgi (nu ca nu ar fi faforitul meu ), dar...parca asa mai ii o adevarata competitie. Fly Morgi

  5. #635
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Asa e..ai dreptate..cand sunt mai multi candidati la titlu..e mult mai interesanta competitia decat atunci cand castiga unul singur toate etapele.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  6. #636
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    Sa astepti cu atata nerabdare sariturile cu schiurile din weekend...dezamagire totala, iar mansa care totusi a avut loc dimineata, nu cred ca a fost transmisa pe Eurosport sau orice alt canal din Romania. Ce mi si cu vremea asta

  7. #637
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Asa e, Loriana, ai dreptate. Nu, nu a fost data pe Eurosport. Nici ei nu cred ca au stiut de ea
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  8. #638
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Cluj, Romania
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    hello toata lumea am si eu doua intrebari. una ar fi: doar la mine merge eurosportul naspa in ultima vreme(sacadeaza rau) sau si la altii? si a doua: mai e cineva care si-ar dori alt comentator pentru acest sport minunat? ca hobana asta pe mine ma enerveaza rau. in rest, numai bine si sper sa ne mai lase vremea in pace, sa putem urmari desfasurarea cupei pana la sfarsit. daca se poate fara alte accidente gen Romoeren(ca mi-a stat inima in loc...).

  9. #639
    sport legend georg40's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Frankfurt/Main
    Posts
    10,110
    Reputatie
    1
    @ mitzi: Eu vad postul in cauza in Germania, cu un comentariu destul de bun, dar de care adesea ma pot lipsi. Din fericire la sarituri se scriu atatea informatii pe ecran ( numele, tara, punctajul locul etc.etc.) incat cred ca te poti lipsi de vorbele crainicului reporter daca acesta nu pare competent. Totul este o chestie de obisnuita, incerca si vei vedea ca merge...

  10. #640
    incepator
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Cluj, Romania
    Posts
    2
    Reputatie
    1
    la mine de ceva vreme merge foarte naspa eurosportul si nu stiu cui ar trebui sa ma adresez. nu cred ca UPC poate rezolva ceva. in legatura cu cealalta problema...nu ca nu as intelege eu ce se intampla acolo, dar comentariul(care de multe ori n-are nici o legatura cu ceea ce se intampla in acele momente)ma scoate din sarite. cred ca o sa folosesc mai des butonul MUT...
    To be godless is probably the first step to innocence, to lose the sense of sin and
    subordination, the false grief for things supposed to be lost.

  11. #641
    Hyvää syntymäpä theodor's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    in My Computer
    Posts
    1,821
    Reputatie
    1
    ba chiar UPC - ului trebuie sa te adresezi pt a putea receptiona bine eurosportul . In ce priveste comentariul, parerile sunt impartite.
    RIP Madalina Manole!!!

  12. #642
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    Nu stiu ce sa zic de comentariile de la sarituri, dar cred ca nu i-ai auzit pe altii, cand nu-i hobana, asa ca mai bine nu..., eu raman pentru el ca si crainic. Nu zic, aceleasi comentarii, "tanarul si talentatul..."..., dar daca nu-ti place exista butonul mute. Sa auzim de bine in weekend. Fly Morgi!), ole

  13. #643
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    In primul rand :Bine ai venit mitzi!
    Cred ca trebuie sa vorbesti cu cei de la UPC pt o receptionare mai buna a postului. Cat despre comentariu...eu nu prea imi pot da cu parerea,pt ca il ascult destul de rar
    Fly Morgi!), ole
    Aici mai trebuia adaugat inca un "fly" Si suna exact ca in reclama aia cu puiul care zboara
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  14. #644
    incepator
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    28
    Reputatie
    1
    groaznica reclama!!!!! si mi-ai atasat-o de Sky flying,

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •