View Poll Results: pronostic

Voters
46. You may not vote on this poll
  • 1

    13 28.26%
  • x

    8 17.39%
  • 2

    25 54.35%
Page 1 of 11 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 213

Thread: Etapa 13: Universitatea Craiova - Poli 1921 Timișoara

  1. #1
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,937
    Reputatie
    1

    Etapa 13: Universitatea Craiova - Poli 1921 Timișoara

    Miercuri, 31 octombrie
    Universitatea Craiova - Poli 1921 Timișoara,
    Antena 1, ora 20:30;
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  2. #2
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    felicit timisoara pt egalul din groapa, obtinut cu f mult noroc sa nu uitam. sper ca norocu sa fie de partea noastra meciu asta altfel nu vad cum facem macar un pct.

  3. #3
    Dr. Kreier
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    NW Pacifica
    Posts
    973
    Reputatie
    1
    meci de 1, 2.
    Dr. Kreier rules his wide open world, don't put up with him 'cause he'll make you feel like a piece of shit!!!

  4. #4
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu View Post
    felicit timisoara pt egalul din groapa, obtinut cu f mult noroc sa nu uitam.
    gata au terminat si ei sacu cu noroc...meci de X.
    "- [B]Florin, de ce ai acceptat micșorarea salariului cu 30 la sută?
    - Pentru Dinamo. Acest club m-a ajutat la greu, cînd aveam nevoie, e firesc să răspund și eu la fel într-o perioadă delicată. Eu nu uit![/B]
    "
    .................................................

  5. #5
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    La Timisoara nu vor juca Canu si Alexa, noi avem tot lotul valid
    Putem bate numai daca Napoli aliniaza in teren cei mai buni jucatori fara Dina,Baird,Gargalie si Dananae

  6. #6
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Parerea mea e ca-si mai revine si Craiova... si eu tin sa felicit pe Poli Timisoara pentru egalul din Sos Stefan Cel Mare. Deci pronisticul meu e 1.

  7. #7
    Timisoara ... Elphax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Curva Sud
    Posts
    14,658
    Reputatie
    1
    lipsa lui Canu nu e asa importanta, mai avem fundasi, si are cine sa dea gol
    lipsa lui Alexa poate e benefica, joaca cu Steaua, o sa fie un meci mai linistit ...

    batem oricum

  8. #8
    sport legend papaletto2000's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    carei / satu mare
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Repet, un punct cu timisoara nu e un rezultat prost. Dar nici o victorie nu exclusa, cu putzin noroc si mai ales concentrare in aparare. Pentru ca pierdem prea multe puncte pe gafe copilaresti si chiar nu ne permitem. Indiferent de rezultatul cu poli important e sa batem securitatea in meciul urmator!

  9. #9
    sport legend gabi94's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Mioveni
    Posts
    1,917
    Reputatie
    1
    se va termina egal ,sau o victorie la limita pentru Poli...

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    914
    Reputatie
    1
    Un meci nul nu ajuta pe nimeni,nici pe olteni ca sa scape din zona fierbinte,nici pe noi,care trebuie sa ne mentinem in pluton.Greu,dar sper sa castigam,un 2-1 pt. Poli,este suficient.

  11. #11
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Probabil bate Timisoara, e gazda, plus diferenta de valoare e certa la ora actuala...

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    VIA RETTORGOLE
    Posts
    640
    Reputatie
    1
    Pierdem,suntem atat de obisnuiti cu infrangerile... Sa fim bine intelesi,vom pierde nu ptr ca oaspetii ar fi mai valorosi,cu aproape aceleasi loturi,in mai,am spalat pe jos cu ei chiar in Banat tragandu-le un 5-1 mincinos,trebuia sa le dam vreo 11 diferenta...Deci...pierdem ca noi am pierde cu oricine am juca miercuri,asa cum vom pierde si sambata cu Dinamo si saptamana viitoare la Steaua...Baietii nostri nu au chef sa alerge,nu au chef sa castige,nu au chef de nimic,iar toata aceasta lipsa de chef ne va mai aduce o infrangere...Partea buna este ca la anul vom avea mai putine infrangeri,in liga secunda vom pierde mai rar... 2 solist,desi tare as vrea sa fiu nevoit ca miercuri seara sa-mi torn cenusa in cap,desi sunt aproape convins ca nu va fi cazul...O singura echipa din liga lui mitica ne poate bate strict pe valoare: CFR CLUJ,singura formatie din campionat care joaca FOTBAL ADEVARAT...in rest toate celelalte 17 formatii par pe blat in fotbal...toate o apa si un pamant: MEDIOCRE sau chiar SUBMEDIOCRE!!

  13. #13
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by balaci View Post
    Probabil bate Timisoara, e gazda, plus diferenta de valoare e certa la ora actuala...
    ti-e frica cumva ca terminam turul inaintea pandurilor ?

  14. #14
    trolleador six's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Timisoara
    Posts
    9,845
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luciano_1644 View Post
    Pierdem,suntem atat de obisnuiti cu infrangerile... Sa fim bine intelesi,vom pierde nu ptr ca oaspetii ar fi mai valorosi,cu aproape aceleasi loturi,in mai,am spalat pe jos cu ei chiar in Banat tragandu-le un 5-1 mincinos,trebuia sa le dam vreo 11 diferenta...Deci...pierdem ca noi am pierde cu oricine am juca miercuri,asa cum vom pierde si sambata cu Dinamo si saptamana viitoare la Steaua...Baietii nostri nu au chef sa alerge,nu au chef sa castige,nu au chef de nimic,iar toata aceasta lipsa de chef ne va mai aduce o infrangere...Partea buna este ca la anul vom avea mai putine infrangeri,in liga secunda vom pierde mai rar... 2 solist,desi tare as vrea sa fiu nevoit ca miercuri seara sa-mi torn cenusa in cap,desi sunt aproape convins ca nu va fi cazul...O singura echipa din liga lui mitica ne poate bate strict pe valoare: CFR CLUJ,singura formatie din campionat care joaca FOTBAL ADEVARAT...in rest toate celelalte 17 formatii par pe blat in fotbal...toate o apa si un pamant: MEDIOCRE sau chiar SUBMEDIOCRE!!
    asta-i dus rau.....noi am vrea trei puncte......si cred ca le vom obtine,parerea mea
    https://t.me/pump_upp

  15. #15
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    VIA RETTORGOLE
    Posts
    640
    Reputatie
    1

  16. #16
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by luciano_1644 View Post
    Pierdem,suntem atat de obisnuiti cu infrangerile... Sa fim bine intelesi,vom pierde nu ptr ca oaspetii ar fi mai valorosi,cu aproape aceleasi loturi,in mai,am spalat pe jos cu ei chiar in Banat tragandu-le un 5-1 mincinos,trebuia sa le dam vreo 11 diferenta...Deci...pierdem ca noi am pierde cu oricine am juca miercuri,asa cum vom pierde si sambata cu Dinamo si saptamana viitoare la Steaua...Baietii nostri nu au chef sa alerge,nu au chef sa castige,nu au chef de nimic,iar toata aceasta lipsa de chef ne va mai aduce o infrangere...Partea buna este ca la anul vom avea mai putine infrangeri,in liga secunda vom pierde mai rar... 2 solist,desi tare as vrea sa fiu nevoit ca miercuri seara sa-mi torn cenusa in cap,desi sunt aproape convins ca nu va fi cazul...O singura echipa din liga lui mitica ne poate bate strict pe valoare: CFR CLUJ,singura formatie din campionat care joaca FOTBAL ADEVARAT...in rest toate celelalte 17 formatii par pe blat in fotbal...toate o apa si un pamant: MEDIOCRE sau chiar SUBMEDIOCRE!!
    ESTI PENIBIL

  17. #17
    sport legend edd's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,085
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by danny-EL View Post
    ESTI PENIBIL
    lasa-l sa traiasca in lumea lui....

    cat despre meci parerea mea ca vom avea un meci foarte greu pe care sper ca il vom castiga, imi place echipa craiovei,cu multi jucatori tineri,care nu prea integ de ce au rezultate asa slabe. poate au antrenor slab,poate e vina conducerii...totusi daca vom castiga cred ca o vom face la limita(2-1 pt noi )

    HAI POLI!!!

  18. #18
    Banned
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Terra del Fuego
    Posts
    578
    Reputatie
    0
    3-0 pentru Craiova ...marcheaza Ubei , Roze si Cangurul neimblanzit ...spalatoriii de bani trebuie opriti de lei ...

  19. #19
    YNWA Ferdininho's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Undeva in Vest
    Posts
    2,081
    Reputatie
    1
    Craiova un "sparing partner" important pentru meciul cu paracopitatele de duminica viitoare.

    As vrea sa ramana Craiova in Liga I dar nu sunt astea de miercuri punctele lor.
    LIVERBIRD UPON MY CHEST!

  20. #20
    sport legend Sezione's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    UltraCitta
    Posts
    3,759
    Reputatie
    1
    Un egal ar fi ok pentru noi...dar cu greseli in aparare ca si cu U Cluj si Otelul e greu...
    [COLOR="Blue"][I][/I][/COLOR]FORZA STIINTA !!!

  21. #21
    banatzan THE HUN's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Valhalla
    Posts
    1,019
    Reputatie
    1
    Daca nu apare "solishteanu" iar trebuie sa ma multumesc cu X
    [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="3"][B]E PUR SI MOV E[/B][/SIZE].- [COLOR="Black"]Galileo feat.The Hun[/COLOR][/COLOR]
    The few,the proud- The Banatians[COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •