Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 85 to 105 of 123

Thread: Idei pentru forum, structura si organizare

  1. #85
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Va ramane tot timpul primul indiferent daca are mesaje noi sau nu. E cap de lista
    ok, multumesc

  2. #86
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Si eu aveam aceeasi nelamurire Multumim, Mihai.

  3. #87
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Mihai, ai putea sa ne spui cum e cu mesajele consecutive? Eu am tendinta sa scriu mesaje unul dupa altul...imi dau seama prea tarziu. scuze
    Care e regula?
    Last edited by ioanavol; 24th March 2008 at 14:13.

  4. #88
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    In mod normal nu ar trebui sa existe mesaje consecutive...dar de multe ori e inevitabil.
    De exemplu o idee de a evita este daca dupa ce ai postat un mesaj, mai vrei sa scrii si altceva poti sa editezi mesajul anterior si sa adaugi ce vrei sa spui si astfel poti sa eviti sa ai mesaje consecutive.
    Dar nu e nicio problema daca sunt 2 mesaje consecutive....sa nu fie 4-5
    www.fangymnastics.com

  5. #89
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    multumesc

  6. #90
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    In mod normal nu ar trebui sa existe mesaje consecutive...dar de multe ori e inevitabil.
    De exemplu o idee de a evita este daca dupa ce ai postat un mesaj, mai vrei sa scrii si altceva poti sa editezi mesajul anterior si sa adaugi ce vrei sa spui si astfel poti sa eviti sa ai mesaje consecutive.
    Dar nu e nicio problema daca sunt 2 mesaje consecutive....sa nu fie 4-5
    Daca am inteles eu bine e ceva ce nu stiam si nici nu inteleg. De exemplu, eu am scris la forumul in engleza 3 mesaje consecutive pentru ca mi s-a parut ca asa fac diferentiere de subiect, se poate urmari mai bine decat daca se pune totul de-a valma. Am gresit? Sau voi vorbiti aici despre altceva si ... hop si eu!

  7. #91
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Nu e gresit Tess..mai ales ca pe cel in engleza nu e activitate mare si e inevitabil sa nu apara consecutive atat timp cat intra putine persoane deocamdata. Asa ca fii fara grija, ca nu-i nicio problema
    www.fangymnastics.com

  8. #92
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tess_AN View Post
    Daca am inteles eu bine e ceva ce nu stiam si nici nu inteleg. De exemplu, eu am scris la forumul in engleza 3 mesaje consecutive pentru ca mi s-a parut ca asa fac diferentiere de subiect, se poate urmari mai bine decat daca se pune totul de-a valma. Am gresit? Sau voi vorbiti aici despre altceva si ... hop si eu!
    da, cam asta fac si eu...cand am de spus mai multe lucruri diferite le pun in posturi separate.ceea ce e ok pe alte forumuri, insa aici treb sa ma controlez.

    cred ca la forumul in engleza si la ritmica de exemplu e cam greu sa nu se repete, sunt f putini care posteaza...

    oricum, multumesc Mihai ca esti intelegator

  9. #93
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da exact..la ritmica si aerobica chiar nu se poate sa nu exista consecutive atat timp cat sunt foarte putini utlizatori acolo (2-3 pers la aerobic si 1 la ritmica)
    Sa nu va mai faceti griji.....daca era vreo problema va avertizam!
    www.fangymnastics.com

  10. #94
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Mihai, ai putea s apu un sticky si la threadul pe engleza? daca o sa vina mai multa lume, sa il vada usor...

  11. #95
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Bine ii pun acum!
    www.fangymnastics.com

  12. #96
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Mersi, Mihai

  13. #97
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    pai si daca sunt toate sticky nu e acelasi lucru ca si cand n-ar fi niciunul?? (intreb si eu...)

  14. #98
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ba da..dupa ce am pus si celui in engleza mi-am dat seama ca e acelasi lucru..dar am lasat asa
    www.fangymnastics.com

  15. #99
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Eu ma gandeam ca dupa aceea o sa mai creem si alte threaduri, de exemplu prntu Europene - baieti, Europene-finalele pe aparate etc. si asa o sa se tot duca la vale, iar daca o sa avem vizitatori straini le va fi destul d egreu sa il urmareasca

  16. #100
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    dar cred ca dupa ce se termina europenele la fete si se mai "racesc" lucrurile o sa mutam topicurile respective la "competitii" si-o sa le facem loc baietilor pe prima pagina...sau nu-i asa?

  17. #101
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ba da asa este.
    www.fangymnastics.com

  18. #102
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Am hotarat impreuna cu Ioana sa mutam competitiile din anul 2007 la arhiva. Am mai lasat din 2007 pe cele cu natioanale, europene , mondiale si despre junioare.
    Daca mai aveti vreo idee, nu ezitati sa o impartasiti cu noi toti
    www.fangymnastics.com

  19. #103
    incepator
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Cluj-Napoca/Timisoara
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    Salut! Cum vi se pare ideea implementarii unui mod de a vedea clipurile youtube direct in forum ? din cate stiu exista BB Code-uri pentru asa ceva.

  20. #104
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Buna, Haq, bine ai venit pe forum!!!!!

    Eu nu ma prea pricep, dar asta nu ar "manca" din resurse???? In plus, ma gandesc ca ar fi mai greu de accesat pentru persoanele cu calculatoarele mai putin performante...dar s-ar putea sa ma insel, intrucat nu le prea am cu calculatoarele

  21. #105
    incepator
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Cluj-Napoca/Timisoara
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by crisloregym View Post
    Buna, Haq, bine ai venit pe forum!!!!!

    Eu nu ma prea pricep, dar asta nu ar "manca" din resurse???? In plus, ma gandesc ca ar fi mai greu de accesat pentru persoanele cu calculatoarele mai putin performante...dar s-ar putea sa ma insel, intrucat nu le prea am cu calculatoarele
    Buna tuturor, m-a dat de gol "1 posts"

    Lucrul asta inghite chiar mai putin resurse decat faptul de a deschide linkul intr-o fereastra separata cum se intampla acum. Cred ca vBulletin (versiunea aceasta de forum) are optiunea de a implementa asa ceva si cred ca e de competenta adminului sa o activeze. Personal am de gand sa imi formez o biblioteca de clipuri pe youtube si mi se pare mai fain sa le putem vedea direct in forum.

    Haq

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •