Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 64 to 84 of 123

Thread: Idei pentru forum, structura si organizare

  1. #64
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    S-a rezolvat Ioana cu ambele
    www.fangymnastics.com

  2. #65
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    multumesc, super asa moderator

  3. #66
    sport legend Pegasnegru's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,199
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    multumesc, super asa moderator

  4. #67
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    este bine ca pana la urma vadim a creat subforumurile, sper ca in noua infastisare gimnastica sa atraga cati mai multi simpatizanti in noua casa.

    succes mikeyy in dezvoltarea acestui subforum
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  5. #68
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    mikeyy, mi-ai dat o idee cu interviul Nastiei Liukin: poti copia mesaje (nu muta), de exemplul interviul cu Gina Gogean sa fie intr-un topic dedicat ei si parca a mai fost si un interviu cu Andreea Raducan (dar nu sunt sigura)?

  6. #69
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da ioana, e o idee buna..maine o sa fac asta. Si de acum daca gasiti un interviu despre o gimnasta/gimnasta deschideti un topic pentru el/ea.
    www.fangymnastics.com

  7. #70
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    ok, am gasit interviul cu Andreea de care ziceam, era la mine in calc

  8. #71
    senior Upy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    176
    Reputatie
    1

    Red face

    E OK daca postez rezultatele de la o competitie de GR internationala in "Competitii"?

  9. #72
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da cum sa nu Upy. De acum orice competitie ce tine de gimnastica indiferent daca e artistica, ritmica sau aerobica intra la "Competitii".
    Si daca mai ai vreo idee ce tine de ritmica sa-mi spui si se rezolva
    www.fangymnastics.com

  10. #73
    senior Upy's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    176
    Reputatie
    1
    OK, multumesc. Am si postat

  11. #74
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    am si eu o idee...se poate ca, de fiecare cand cineva de pe forum se duce la o competitie de gimnastica, sa spuna o povestioara? cam ca cea de pe site-ul dedicat Stelianei?
    mie-mi place mult sa citesc povestioare genul acela...

  12. #75
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    eu zic sa avem un thread gimnasti/al doilea thread antrenori/al treilea competitii impartit la randul sau pe ani -2007,2008, un al patrulea si chiar te rog din suflet sa iei in considerare dorinta mea poze si videoclipuri/ultimul alte chestii
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  13. #76
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Oana, exista deja in mare parte structura pe care ai numit-o tu mai sus. Avem un subforum de Competitii, unul pentru Gimnasti/antrenori. Datorita faptului ca acest forum este inca in crestere, inca nu avem un numar mare de mesaje care sa nu poata fi urmarite si citiite; eu consider ca structura actuala este buna.
    Daca vrei sa deschizi un thread pentru poze/filmulete, poti sa faci acest lucru pe subforumul "Gimanstica artistica - generalitati".
    Parerea mea este ca abia ne-am obisnuit cu aceasta forma a forumului, o consider f buna. In cazul in care forumul va creste foarte mult, va fi greu de urmarit atunci ne vom pune de acord cu totii pentru o noua forma si atunci vom structura "Competitiile" pe ani etc
    www.fangymnastics.com

  14. #77
    sport legend 21mai's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,083
    Reputatie
    1
    nici eu nu am comentat ca nu ar fi buna dimpotriva mi9 se pare foarte usor accesibila aceasta platforma, doar a spus cum l as organiza eu si daca intamplarea a facut sa coincida viziunea mea cu a voastra cu atat mai bine
    Exista unii oameni care reusesc sa aibe succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata
    nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi.

  15. #78
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0

    Post

    Se apropie primavara si m-am gandit sa fac o mica ordine pe forum. Astfel in zilele urmatoare voi muta cateva thread-uri la Arhiva, cred ca pe cele care au mai mult de 1 an.
    De asemenea am deschis un thread dedicat Campionatelor europene si nu l-am introdus in subforumul de Competitii pentru ca vreau sa fie gasit si utilizat cu usurinta si tocmai de aceea l-am deschis pe prima pagina a forumului de Gimnastica.
    Nu stiu daca ati observat dar pe forumul "Alte Sporturi" s-a deschis un subforum dedicat Jocurilor Olimpice. Astfel, in vara acolo vom putea discuta despre gimnastica caci vom avea deschis un subforum special...la fel vor avea toate sporturile olimpice.
    De asemenea sper ca ati observat ca s-a schimbat putin regulamentul forumului si de acum nu mai e voie sa se foloseasca limbaj gen messenger/MIRC ( de ex: sh,tz,k, etc)..dar la noi pe forum nu sunt probleme de acest gen...noi suntem corecti

    Cam astea au fost in mare noutatile si ideile pe care vroiam sa vi le impartasesc de ceva timp, dar am fost ocupat cu examenele si acum ca am terminat, vreau sa recuperez timpul pierdut.
    Daca aveti vreo idee sau vreti sa schimbati ceva...astept sa-mi spuneti
    www.fangymnastics.com

  16. #79
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ioana si Cristina au venit cu ideea de a deschide un thread (deocamdata) in limba engleza pentru a atrage si vizitatori din alte tari. Pentru moment acest thread este doar un test, iar daca va avea succes vom face si un sub-forum special pt subiecte in limba engleza. Ce parere aveti? Vor veni in vizita si utilizatori din strainatate?
    www.fangymnastics.com

  17. #80
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Daca vrem sa atragem iubitori de gimnastica "nevorbitori" de limba romana o putem face cu stiri originale, pareri personale sau traduceri din presa scrisa/audio-vizuala romaneasca. Si sa ne laudam si noi sa stie lumea ca suntem buni!
    Da, Mihai, e foarte buna ideea ta. Cred ca initiativele voastre (vezi nume in postul precedent) sunt mai valoroase si cu rezonanta mai mare decit a celor responsabili cu propaganda de la institutiile/organizatiile specializate. (cei sensibili/alergici la cuvantul propaganda va rog cititi marketing)

  18. #81
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    multumesc, Tess, e o idee f buna...putem face cateva traduceri, intr-adevar
    cum apare o stire, o putem pune si acolo. sper sa aiba succes.

  19. #82
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Mihai, daca nu pui topicul cu urarile catre fete pe prima pagina, nu cred c-o sa-l gaseasca usor...

  20. #83
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    o intrebare: vad ca in dreptul threadului cu europenele scrie "sticky thread"...ce inseamna asta? ca e f vizitat?...sau e mai usor de gasit asa?

  21. #84
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Va ramane tot timpul primul indiferent daca are mesaje noi sau nu. E cap de lista
    www.fangymnastics.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •