Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 58

Thread: Credeti ca Niccolo Napoli este un antrenor demn de Craiova?

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    9
    Reputatie
    1

    Question Credeti ca Niccolo Napoli este un antrenor demn de Craiova?

    in ultimele sezoane s-au tot perindat antrenori pe la craiova dar nici unul nu a dat dovada de profesionalism, chiar unul dintre ei stiti voi cine a dovedit ca are calitati de boxer, sau vezi faza cu balaci cu arbitrul cu gheata, mai tineti minte, cioroianu nu stie, mogosanu nici atat, s-ar putea ca italianul asta sa fie salvarea

  2. #2
    senior reseter's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    177
    Reputatie
    1
    nu
    [B][COLOR="Blue"]A FOST ODATA CA NICIODATA O POVESTE FRUMOASA DESPRE CEA MAI IUBITA ECHIPA - UNIVERSITATEA CRAIOVA..........SI MAI E INCA.....[/COLOR][/B]

  3. #3
    Hingher blandu's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    721
    Reputatie
    1
    Pana in prezent este OK.
    Sper sa nu fie doar 5-6 etape ca restul.
    Hingher

  4. #4
    sport legend atdi's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Berlin
    Posts
    779
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Napoli ar trebui lasat macar pana la vara. Nu poti sa faci echipa daca schimbi antrenorii ca pe ciorapi. Dar ce poti sa faci, asa e la noi la olteni, sangele cam clocoteste.
    Istvan Kovacs: Nu văd niciun fel de ură interetnică. Văd doar ură față de sport în România. Am simțit că m-am întors în timp când am văzut bazinul Floreasca.

  5. #5
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    e bun, jucatorii sint problema

  6. #6
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cra10veanu View Post
    e bun, jucatorii sint problema

    si slugarnicia lui ajica miti
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  7. #7
    Oltean Cra10veanu's Avatar
    Join Date
    Apr 2005
    Posts
    3,634
    Reputatie
    1
    zicea dorel prin interview-uri de pe "un ziar european" ca gargalie e cel mai bun fundas din romania :ras-plans:

    ps: dorel asta are o fata de zici ca joaca la cotofeni nu la craiova, nu ca joaca cu fata, dar si ca jucator e praf.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    deocamdata a imprimat un spirit de lupta echipei.
    ca nu prea are cu cine este alta poveste....

    sa vedem pregatirea de iarna si apoi vom pune verdictul!

  9. #9
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Nicolo a facut treaba buna la Craiova pana acum , de acum inainte va face mult mai multe pt aceasta echipa frumoasa a CraioveI
    PS : nu pot sa cred ce masina modesta are Napoli il vazui azi prin centru ... credeam ca are si el un BMW sau AUDI ultimele serii ...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    NAPOLI RĂMÂNE LA UNIVERSITAEA

    Antrenorul italian Nicolo Napoli a semnat astăzi prelungirea contractului cu Universitatea Craiova, pe un an de zile. Astfel, acesta îi va pregăti pe alb-albaștrii și în sezonul 2008 - 2009.

  11. #11
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    inseamna ca declaratiile de ieri sunt porcarii electorale
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  12. #12
    sport legend Blu3 Lion's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    inseamna ca declaratiile de ieri sunt porcarii electorale
    exact!
    [FONT="Comic Sans MS"][B][SIZE="4"]Mereu alaturi de Stiinta![/SIZE][/B][/FONT]

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by nr.zece View Post
    inseamna ca declaratiile de ieri sunt porcarii electorale
    cum spuneam florine,vedem dupa 1/15 iunie ce se intampla cu adevarat la stiinta!

  14. #14
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Acum, indraznesc si eu ca rapidist (care va simpatizeaza intr-o oarecare masura) sa am o parere pe marginea subiectului. Mie Napoli mi se pare antrenor bun, plus de asta mai este si un tip cu bun-simt (lucru rar pentru antrenoriii din Liga lui Mitica).
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  15. #15
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    cu toate ca am fost foarte sceptic atunci cand am auzit ca va fi numit antrenor la U Craiova trebuie sa recunosc acum ca e bun italianul .. tinand cont ca nu am avut voie sa facem transferuri si a trebuit sa se descurce cu ce are eu zic ca a facut treaba buna .. si ceea ce m`a incantat cel mai mult a fost faptul ca mai tot timpul am prestat un fotbal frumos, ofensiv .. iar asta e numai meritul lui Nicolo Napoli
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  16. #16
    no fun orbette's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    romania mediaevi
    Posts
    1,374
    Reputatie
    1
    de fapt este meritul jucatorilor, dar mai ales al preparatorului fizic. si anul trecut pe final de sezon jucam cel mai bun fotbal din liga I, ofensiv, ne aparam si foarte bine, eram invincibili. si asta cu tovarasul cioroianu. meritul lui napoli este ca i-a cantarit pe baieti, stie ce poate fiecare, si ii pune in teren pe merit, nu pe ochi frumosi. de asta e si inspirat la schimbari. esential pentru echipa mi se pare insa pregatirea fizica, asta a fost cea care ne-a permis sa jucam asa cum am jucat in retur. iar daca la vara napoli si urbano vor face un program inspirat de pregatire, la anul s-ar putea sa fim supriza (sau mai precis confirmarea, ca deja au trecut 3 ani) si sa terminam in primele 3-4 echipe. plus ca daca incepem bine si trecem si de primele 2 faze ale cupei, avem sanse mari sa ajungem macar in semifinale.
    basmul tragi-comic: a fost odata ca niciodata...un roman
    tragedia shakespeariana: romanul se numea becali

  17. #17
    sport legend Jus7M3's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    1,408
    Reputatie
    1
    oricum italianul a aratat ca are clasa .. bravo lui
    [COLOR="Blue"][B][SIZE="3"]SUSTINERE EXTREMA, PASIUNE ETERNA[/SIZE][/B][/COLOR]

  18. #18
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    A pus echipa pe picioare !
    Rezultatele spun multe daca nu totul

  19. #19
    n00b dani3lll's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Acasa
    Posts
    256
    Reputatie
    1
    rezultatele spun totul despre acest antrenor care a mai fost pe la craiova si care nu a fost lasat in pace sa\arate ceea ce poate
    bv lui este un om cu caracter
    [COLOR="Silver"][FONT="Arial Black"][SIZE="4"]UNIVERSITATEA[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"][SIZE="2"][FONT="Arial Black"]CRAIOVA[/FONT][/SIZE][/COLOR]

    [FONT="Arial Black"][COLOR="Blue"][SIZE="2"]SUNTEM ANTI BU[COLOR="Black"]CUR[/COLOR]ESTI[/SIZE][/COLOR][/FONT]

  20. #20
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Ultimele doua jocuri, evolutii ale echipei si rezultate obtinute (victoriile clare impotriva Farului, in deplasare, si campioanei in exercitiu, CFR Cluj, acasa) au aratat ca Napoli a construit o echipa de perspectiva.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  21. #21
    hingheru' Navarro's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    la etaju' 2
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    E adevarat ca a facut o treaba foarte buna la echipa insa daca Miti i-ar da totusi mai multe fonduri la dispozitie si mai putine declaratii de rahat alta ar fi treaba....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •