Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 85

Thread: FC UTA Arad

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1

    FC UTA Arad

    Corect Daphix!!!!!!!! Ma bucur ca nu am pierdut de trei etape. Daca picam macar sa o facem cu capul sus... :forza uta: pana la moarte si daca se poate si dupa ma inscriu si eu...
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  2. #2
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Imi pare rau ca echipe cu traditie precum UTA, Poli Timisoara, Corvinul, U Cluj, Poli Iasi, Gloria Buzau, etc. etc. se zbat in diviziile inferioare, sau daca sunt in A sunt pe ultimele locuri, in timp ce alte echipe sunt bine merci in A si dupa toate cele mai fac si blaturi.

  3. #3
    sport legend ultra_alba's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    va doresc sa ramaneti cati mai multi ani in serie B

  4. #4
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Eu nu iti doresc sa ti se intample, ceea ce doresti tu altuia! Sau mai pe scurt, sa se intoarca afirmatia impotriva ta!

    In cele din urma, zic eu, ar trebui sa-ti doresti la anul o confruntare in Div.A intre cele 2 echipe, deoarece asa ar fi mult mai frumos si pentru orgoliile inflacarate ale fanilor! Ce zici? Sau poate iti convine mai mult sa faci o deplasare la Piatra Neamt, Bacau, Constanta..., decat la Arad? Macar din punctul asta de vedere.

  5. #5
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Deoarece acesta va fi ultimul meu mesaj in acest an pe acest forum, deh mai intra si omul in vacanta si nu mai are acces la net , m-am gandit sa urez tuturor:

    Sarbatori Fericite!

    Asa se obisnuieste, asa e frumos si banuiesc ca asta ne dorim toti!

    In ce priveste UTA, suntem "in grafic" si sper ca jucatorii nostri sa se relaxeze acum in aceasta pauza, sa se bucure si ei de vacanta si sarbatori.

    Numai bine! Cu respect, Daphix_.

    Hai UTA!

  6. #6
    junior
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    bordel
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ultra_alba
    va doresc sa ramaneti cati mai multi ani in serie B
    Ba alba va laudati si voi ca ati stat 80 de ani prin divizia b si te-ai trezit deodata. Noi UTA voi...
    Sarbatori fericite si tie Daphix_ !!!!
    Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici.

  7. #7
    sport legend ultra_alba's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Alba-Iulia
    Posts
    352
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by albrosu69
    Ba alba va laudati si voi ca ati stat 80 de ani prin divizia b si te-ai trezit deodata. Noi UTA voi...
    Sarbatori fericite si tie Daphix_ !!!!
    va prindem noi...oricum avem ceva conturi de reglat cu voi...doar sunteti ''prietenii'' nostrii nu-i asa?

  8. #8
    junior
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    bordel
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ultra_alba
    va prindem noi...oricum avem ceva conturi de reglat cu voi...doar sunteti ''prietenii'' nostrii nu-i asa?
    Alba in ultima parte a vietii ai avut doar cosmare sau care-i problema ta? Lumea se imparte in doua: firimituri din care faci parte si tu, persoane nebagate in seama in societate si in spatele anonimatului sunt mari "dulai" si oameni cu pasiuni, cu hobby-uri, respectati si in societate si la care tu nu ai acces. Esti prea mic si ai gura prea mare.
    Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici.

  9. #9
    junior No1Fan's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    100% utist
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Nu am stiut ca si Sportul are galerie, dar... ce sa zic, la mai mare fratilor


    FORZA UTA!
    [COLOR=Red] Forzza UTA[/COLOR]

  10. #10
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Vad ca se poarta literele mari si rosii... (I'm back ) ... si tre' sa ma conformez:

    Hai UTA!

    PS =Ultima stire pe anul asta: se pare ca G. Boruga, antrenorul aradenilor, s-a decis sa renunte la Manta, Cornea, Iliuciuc si Ferencz Popescu... Ramane acum de vazut ce se va intampla mai departe... ca mai tre' adusi inlocuitori... cu bani, ori asta e problema...
    Last edited by RedBaron; 27th December 2003 at 14:16.

  11. #11
    sport legend Kidu's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Location
    Arad
    Posts
    663
    Reputatie
    1
    An Nou Fericit tuturor !!! Imi doresc ca UTA sa promoveze, iar S.U.R sa umple peluza nord .
    Semper Fidelis

  12. #12
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Din partea celor ce iubesc alb-albastrul multe urari de bine , multe bucurii in noul an! LA MULTI ANI!

  13. #13
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Din partea celor ce iubesc alb-albastrul multe urari de bine , multe bucurii in noul an! LA MULTI ANI!
    Multumesc, la fel! Nu pot vorbi in numele tuturor de pe acest forum, dar dpdv al meu sa avem parte de cat mai multe bucurii!

  14. #14
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Inca un timisorean la UTA?

    Ex-umetistul Calin Bota isi va indrepta, probabil, pasii spre UTA. Un alt umetist, in ultima vreme polist, Gheorghe Gosa, ar putea evolua din primavara la „Batrana Doamna”. Au existat discutii intre tehnicianul Gigi Boruga si mijocasul timisorean, urmand a se bate palma, in mare masura, in primele zile dupa sarbatori. (FotbalVest)
    Last edited by RedBaron; 3rd January 2004 at 14:12.

  15. #15
    junior
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    bordel
    Posts
    99
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Daphix_
    Inca un timisorean la UTA?

    Ex-umetistul Calin Bota isi va indrepta, probabil, pasii spre UTA. Un alt umetist, in ultima vreme polist, Gheorghe Gosa, ar putea evolua din primavara la „Batrana Doamna”. Au existat discutii intre tehnicianul Gigi Boruga si mijocasul timisorean, urmand a se bate palma, in mare masura, in primele zile dupa sarbatori. (FotbalVest)
    In nu stiu ce ziar local, cred ca adevarul a scris ca au semnat cu UTA cei doi.
    Sper sa poata sa ne ajute. FoRzA UTA!!
    Lumea nu e a celor modesti, ci a celor energici.

  16. #16
    junior No1Fan's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    100% utist
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Cred ca daca il da pe panin la schimb cu parasuta aia de bogdan se face cea mai mare greseala, sau ma rog inselatorie, din istoria recenta a clubului.

    Chiar nu cred ca asta e calea spre divizia A, desi uneori ma intreb daca mai are rost sa tragem pentru A din moment ce, odata ce suntem acolo suntem batjocoriti si mani<beep><beep><beep><beep>ti dupa cum vor bucurestenii, oltenii, moldovenii...se pare ca acelasi lucru se intampla si cu Bihoru'

    Forza UTA!
    [COLOR=Red] Forzza UTA[/COLOR]

  17. #17
    junior No1Fan's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    100% utist
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Dar sa speram ca toate lucrurile se vor termina bine pentru noi (cei care tin cu )

    P.S. Mesajul asta l-am scris numai asa ca sa nu termin intr-o nota asa de pesimista...
    [COLOR=Red] Forzza UTA[/COLOR]

  18. #18
    Atacant!!! ad3an's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Stei
    Posts
    499
    Reputatie
    1
    Se pare ca la voi vor reveni Fritea,AMZUCU si Zaha de la Oradea iar este foarte posibil ca manta sa ajunga la Oradea!!!
    [COLOR=Red][SIZE=3][FONT=Lucida Console]MILAN UNIKA CAMPIOANA!!![/FONT][/SIZE][/COLOR]

  19. #19
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Daphix, cum au jucat baetii? Nu stiu nimic decat scorul. SUPER!!! am intrat in carti din nou.
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  20. #20
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Meci mult Daphix!!!! :forza uta:
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

  21. #21
    junior
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    136
    Reputatie
    1
    Daca UTA nu pica nu pleaca, si retrogradatele se vor decide in ultima etapa. Si daca nu ma crezi mai vorbim...
    Mama te iubesc, dar nu ca pe UTA!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •