Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 85 to 105 of 153

Thread: Betie si prostituate la Rapid dupa meciul cu Nurnberg

  1. #85
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    pai normal ca le iau apararea,pana la proba contrarie!
    nu vad decat niste poze si o poveste scrisa de un ziar de scandal!
    Corect.. Sa vina cu o inregistrare audio, pana atunci totul este cancan

  2. #86
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    Pana una alta ,,stirea" asta aparuta intr-o fitzuica pe care o citesc doar tanticile cu 6 clase si pe care au adoptat-o cu atata voluptate cititorii masculini ai revistei, ramane una la fel de indoielnica, ca si ziarul si cititorii revistei.
    Cat despre cei care se oripileaza atata si cer tot felul de masuri drastice, astea le pot lua ei, cu proprii lor angajati in cazul in care au asa ceva.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  3. #87
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Cra10veanu View Post
    cata ipocrizie pe capu unora, pai voi sa aveti atatia bani nu v-ati duce la curve si la distractii ?
    la faza cu tiganii le dau dreptate, doar joaca in giulesti

    Oltene,usor cu fitilele...ca pe langa voi suntem mici copii...stii care e regiunea din Europa cu cei mai multi tigani din Europa?...iti spun eu...Oltenia...iar in Craiova nu poti sa iesi pe strada dupa ora 22.00...

  4. #88
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    uite cine vorbeste despre tiganii...unul al carui nick este Cra10oveanu. sa fie o scapare freudiana?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  5. #89
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    problema nu e ca s-a dus la curve ci injuriile care le-a adus Romaniei


    Bozovic (in limba sarba): "Rumanski tigani..." (injuraturi imposibil de reprodus).
    Bozovic (in limba engleza): "Maine voi merge la Federatie si ma voi plange. Fuck Romania. Gipsy people".
    Boya (in limba romana): "Romania catastrofa".
    Boya (in limba engleza): "Voi, romanii, aveti dreptul sa fiti suparati pentru ce am facut. Dar nu pentru ce am facut noi. Sa fiti suparati pentru ce au facut Maftei si Marius (n.r. - Constantin) la acest meci. Eu nu-i iubesc pe acesti oameni. Nu-mi pasa, pentru ca voi pleca oricum!".
    Da ei ce sunt avand in vedere ca-s mai colorati asa... nu au pic de onoare... vai de capu lor de nepriceputi in ale fotbalului, is tiganii romanski de vina ca dau ei cu stangul in dreptul.

  6. #90
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    o singura data am trecut prin Belgrad ....

    daca cineva a trecut pe acolo si sincer este poate sa spuna ca la capitolul "tigani" ne sunt superiori ...
    dar asta nu conteaza nici cat negru sub unghii

    Bozovici ... fuck your people understand ?
    A nu se confunda...bozovici este muntenegrean si nu sarb,cat despre Belgrad pot spune ca se aseamana MULT cu Bucuresti,aceeasi atmosfera balcanica si aceeasi oameni IMPULSIVI!

  7. #91
    non-ultras Vladek's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Bruxelles ... deocamdata
    Posts
    5,050
    Reputatie
    1
    Vai dar ce subiect important, 2 fotbalisti s-au dus sa bea in oras si sa agate niste fufe. Si eu care credeam ca toti jucatorii sunt viitori membri ai Academiei Romane, si ca pana la 20 de ani au cel putin un masterat in fizica nucleara ..

  8. #92
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Nici nu m-am uita la cine's in poza..ci la tipa care deschide usa...ma si intreb ce or fi facand tipa impreuna cu cei 2....romanian language lesson?!
    banatean,stai lin..ca si la voi in timisoara sunt clanuri de rromi..si la voi in timisoara se mananca seminte pe stadion..asta cu banatul e special,sunt povesti cu,cowboy rusi..

  9. #93
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Bozovic a zis tigani?!wow, nasoala treaba pt meciurile urmatoare....nu stiu cum o sa mai dea fata cu suporterii o sa-si ia la alune...
    Oricum,din poze, boya si-a tras o urata cu crengi..in timp ce bozo si-a tras una draguta... fetili sunt pe masura jocului prestat

  10. #94
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nico21 View Post
    Oltene,usor cu fitilele...ca pe langa voi suntem mici copii...stii care e regiunea din Europa cu cei mai multi tigani din Europa?...iti spun eu...Oltenia...iar in Craiova nu poti sa iesi pe strada dupa ora 22.00...

    Daca tu nu ai iesit, asta nu inseamna ca nu se iese, hai sa nu mancam aici...diverse. Si in peste jumatate din Bucuresti nu prea poti iesi noaptea...

  11. #95
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Bozovic a zis tigani?!wow, nasoala treaba pt meciurile urmatoare....nu stiu cum o sa mai dea fata cu suporterii o sa-si ia la alune...
    Oricum,din poze, boya si-a tras o urata cu crengi..in timp ce bozo si-a tras una draguta... fetili sunt pe masura jocului prestat


    Bozovici cand s-a referit la tiganii romani,bineinteles ca s-a gandit la purdanii care i-au spart capul cu un surub...

  12. #96
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Bozovic a zis tigani?!wow, nasoala treaba pt meciurile urmatoare....nu stiu cum o sa mai dea fata cu suporterii o sa-si ia la alune...
    Oricum,din poze, boya si-a tras o urata cu crengi..in timp ce bozo si-a tras una draguta... fetili sunt pe masura jocului prestat
    Daca Bozovici a spus,INTRADEVAR,ce sustin ziaristii de 2 bani de la fituica de 2 bani atunci sa fie fericit ca nu joaca la steaua!Acolo avea probleme si in vestiar nu numai cu suporterii,credeti ca P.Marin,Banel sau Cristocea(si nu cred ca-s toti!) l-ar fi iertat???

  13. #97
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    bai dar ce thread de succes, daca-l punem la socoteala si pe cel deschis de Zax si care are acelasi subiect, putem constata ca s-a gloasat mai bine de 8 pagini pe marginea acestei pseudo-stiri.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  14. #98
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dani3l View Post
    Nici nu m-am uita la cine's in poza..ci la tipa care deschide usa...ma si intreb ce or fi facand tipa impreuna cu cei 2....romanian language lesson?!
    banatean,stai lin..ca si la voi in timisoara sunt clanuri de rromi..si la voi in timisoara se mananca seminte pe stadion..asta cu banatul e special,sunt povesti cu,cowboy rusi..
    Nu vad legatura,ma rog,poate pentru unii poate exista vreo legatura a Timisoarei cand se face comparatie intre Belgrad si Bucuresti.....

  15. #99
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    bai dar ce thread de succes, daca-l punem la socoteala si pe cel deschis de Zax si care are acelasi subiect, putem constata ca s-a gloasat mai bine de 8 pagini pe marginea acestei pseudo-stiri.
    Observi legatura intre cei 2 care au deschis thd-uri pe acelasi subiect?

  16. #100
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,138
    Reputatie
    1
    vorbesti de ombilicul ros-albastru care-i leaga?
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  17. #101
    DOCTOR Geografu's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    17,578
    Reputatie
    1
    Ce poti sa le ceri acestor 2 anonimi ? Ei altceva nu stiu ca daca ar sti macar ce mimeaza ei acolo adica fotbalul Rapidul ar fi azi in grupele cupei UEFA.Ar trebui sanctionati exemplar.Rusine !

  18. #102
    Banned
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    MARAMURESEAN
    Posts
    3,800
    Reputatie
    0
    Asa e..si mie mi se pare aiurea sa ai 2 topicuri identice oricum,rapidistii se agita aiurea...nu stiu de ce-i apara asa de tare E aceeasi situatie precum ce a lui Carlos...a fost vazut in cluburi,stelistii imediat l-au sanctionat,asta nu e viata de sportiv.In timp ce rapidistii ,ii apara dand vina pe ziare...
    Dupa parerea mea...ziarele i-au platit pe cei 2 sa apara cu feti...si sa strige "tigani"...totul doar ca sa discrediteze "farmecul vietii" "sunetul rotilor de tren"...of,of..cata nedreptate..(

  19. #103
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Tyler Durden View Post
    vorbesti de ombilicul ros-albastru care-i leaga?
    Fi serios....nu puteam sa ma gandesc la asa ceva!

  20. #104
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    hoooo baaaaa ca am lipit ombilicurile....


    go on, discutia este foarte interesanta

  21. #105
    drucker oenolog 2stupiddogs's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Timisoara-Banat
    Posts
    6,796
    Reputatie
    1
    Interesant,foarte interesant!Din doua thd-uri mici s-a transformat intr-un thd. MAAARE!!!Mie mi-a placut mai mult cel deschis de ZAX iar ca forma de protest refuz sa mai BARFESC pe thd-ul acesta!(ZAX nu te lasa,LUPTA pentru ce-ti apartine!)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •