Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 64 to 84 of 153

Thread: Betie si prostituate la Rapid dupa meciul cu Nurnberg

  1. #64
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    @zax....este si asta o posibilitate......stiti voi mai bine
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  2. #65
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    sunt suprins neplacut de atitudinea lasha a rapidistilor, daca un jucator strain de la Steaua avea asemenea iesiri, de maine isi cauta alta echipa

  3. #66
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    stai calm ca aveti si voi in ardeal destui, daca nu mai multi
    nici in vise .......acolo in bucuresti sunt adunati majoritatea....sau cel putin acolo umbla pe strada in timpul zilei

    @delaparis......si in serbia sunt destui....numai ca aia stau ascunsi......
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  4. #67
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    pai vedeti,nu trebuie sa ne faca strainii tigani,ca ne facem singuri!

    Boya o zice bine:Romania catastrofa!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  5. #68
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    pai vedeti,nu trebuie sa ne faca strainii tigani,ca ne facem singuri!

    Boya o zice bine:Romania catastrofa!
    era si culmea sa ne faca Boya tigani...Boya rasistu

  6. #69
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    sunt suprins neplacut de atitudinea lasha a rapidistilor, daca un jucator strain de la Steaua avea asemenea iesiri, de maine isi cauta alta echipa
    pai ce sa-i spuna lui Banel,adevarul?
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  7. #70
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    pai vedeti,nu trebuie sa ne faca strainii tigani,ca ne facem singuri!!
    lasa ca ne fac strainii destul...pai la scoala, i-am spus unui profesor NEGRU ca sunt roman, iar primul lucru care m-a intrebat a fost daca sunt tigan.......cica el stie ca TOTI romanii sunt tigani. cand l-am intrebat de unde scoate povestile astea, mi-a spus ca el se duce in fiecare vara in europa in vacanta, si odata a fost jefuit in venetia de niste tigani romani si odata era sa fie jefuit tot de niste tigani romani. in plus, peste tot li se spunea sa fie atenti la romani, ca fura.......de aici pana la a face legatura roman=tigan, nu este decat un pas
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  8. #71
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    lasa ca ne fac strainii destul...pai la scoala, i-am spus unui profesor NEGRU ca sunt roman, iar primul lucru care m-a intrebat a fost daca sunt tigan.......cica el stie ca TOTI romanii sunt tigani. cand l-am intrebat de unde scoate povestile astea, mi-a spus ca el se duce in fiecare vara in europa in vacanta, si odata a fost jefuit in venetia de niste tigani romani si odata era sa fie jefuit tot de niste tigani romani. in plus, peste tot li se spunea sa fie atenti la romani, ca fura.......de aici pana la a face legatura roman=tigan, nu este decat un pas
    isi mai zic si rromi care seamana al dracului de bine cu romani morti lor de jeguri

  9. #72
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BAK View Post
    lasa ca ne fac strainii destul...pai la scoala, i-am spus unui profesor NEGRU ca sunt roman, iar primul lucru care m-a intrebat a fost daca sunt tigan.......cica el stie ca TOTI romanii sunt tigani. cand l-am intrebat de unde scoate povestile astea, mi-a spus ca el se duce in fiecare vara in europa in vacanta, si odata a fost jefuit in venetia de niste tigani romani si odata era sa fie jefuit tot de niste tigani romani. in plus, peste tot li se spunea sa fie atenti la romani, ca fura.......de aici pana la a face legatura roman=tigan, nu este decat un pas
    Bak,tin sa te anunt ca toata Europa ne priveste asa!
    in Italia,au si inceput crimele(la propriu) impotriva romanilor!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  10. #73
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    e grav......din pacate, in europa avem o imagine teribil de proasta....imagine pe care nu ne-o meritam in totalitate.iar despre ce se intampla in italia, nu pot sa ma pronunt, pentru ca nu cunosc pe nimeni acolo sa imi spune care e situatia. citeam ca si in anglia s-au saturat de romani pana peste cap. nemtii au stiut sa rezolve problema romanilor mai bine decat restul statelor europene
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  11. #74
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    din pacate cei care fac aceste nenorociri afara nu sunt decat niste tigani cu pasaporturi romanesti, normal ca strainii s-au saturat de ei si nu mai fac diferenta intre noi si ei
    Last edited by Zax; 6th October 2007 at 03:35.

  12. #75
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    stiti ca in torino,au aparut anunturi de genul "nu angajam romani"?
    in 17 ani am ajuns din "comunisti" in "hoti,tigani,talhari"!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  13. #76
    me BAK's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    TX
    Posts
    4,470
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    stiti ca in torino,au aparut anunturi de genul "nu angajam romani"?
    in 17 ani am ajuns din "comunisti" in "hoti,tigani,talhari"!
    in curand urmeaza anglia si spania............mare pacat
    “I weigh 330,000 pounds…I’m the NBA’s best NFL player, and I’ve always been the sexiest 7-footer in the NBA – for 12 years running.”

  14. #77
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,951
    Reputatie
    1
    aici va opriti va rog frumos ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  15. #78
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    in Anglia n-or sa pupe....acolo e stat politienesc, esti filmat de nspe camere tot timpul....n-or sa le prieasca tiganilor

    Vina noastra a romanilor este ca asistam prea pasivi la problemele astea...din cauza asta si-au facut de cap cel mai tare aici in Romania....in Italia ati vazut ce repede s-a mobilizat po****tia impotriva lor ...

  16. #79
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    in Anglia n-or sa pupe....acolo e stat politienesc, esti filmat de nspe camere tot timpul....n-or sa le prieasca tiganilor

    Vina noastra a romanilor este ca asistam prea pasivi la problemele astea...din cauza asta si-au facut de cap cel mai tare aici in Romania....in Italia ati vazut ce repede s-a mobilizat po****tia impotriva lor ...
    in Italia problema e ca s-au rasculat impotriva romanilor de acolo!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  17. #80
    nvr trst nbody Zax's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,346
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    in Italia problema e ca s-au rasculat impotriva romanilor de acolo!
    da...si noi ar trebui sa ne delimitam de ei, ar trebui sa ne coalizam cu italienii si sa-i facem sa inteleaga ca tinta lor sunt tiganii nu romanii...

    Tiganul nu mai poate fi schimbat, asta este educatia lor din tata in fiu, sa furi, sa fraieresti lumea sa traiesti ca un parazit pe spinarea altora ! asa ca nu ne ramane decat sa incercam sa scapam de ei...ce se intampla in italia cu toti romanii ar trebui sa se intample in Romania cu tiganii pt ca practic am ajuns sa fim sclavi in tara noastra, romanii au ajuns sa-i stie de frica pe tigani si asta e trist
    Last edited by Zax; 6th October 2007 at 04:10.

  18. #81
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Daca intr-adevar le-au iesit porumbeii aia pe gura, si ziaristii pot sa dovedeasca asta, atunci rapidul ar trebui sa-i concedieze.
    Nu poti sa-ti castigi painea in romania si sa-i injuri pe romani, asa ca la usa cortului.

    E de neinteles atitudinea rapidistilor. Legion, tyler si cu restul, daca bozovic ala chiar asa a zis atunci fie isi cere scuze fie pleaca.
    Daca e o inventie a celor de la can-can e altceva, insa totusi cred ca i-au inregistrat pe baieti.

  19. #82
    Anti-sclavi danpuric78's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Montreal, QC
    Posts
    4,622
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Zax View Post
    da...si noi ar trebui sa ne delimitam de ei, ar trebui sa ne coalizam cu italienii si sa-i facem sa inteleaga ca tinta lor sunt tiganii nu romanii...

    Tiganul nu mai poate fi schimbat, asta este educatia lor din tata in fiu, sa furi, sa fraieresti lumea sa traiesti ca un parazit pe spinarea altora ! asa ca nu ne ramane decat sa incercam sa scapam de ei...ce se intampla in italia cu toti romanii ar trebui sa se intample in Romania cu tiganii pt ca practic am ajuns sa fim sclavi in tara noastra, romanii au ajuns sa-i stie de frica pe tigani si asta e trist
    Yeap, dar din pacate asta chiar n-are legatura cu steaua dinamo sau rapid. Ciocolatii au in general alte preocupari decat fotbalul, si in afara de obsesia unor stelisti cu "tziganii de la rapid", nu prea vad cum e angrenata etnia minoritara in fotbal.

    Realitatea ca e chiar ridicol, cand tziganiii fac ce fac prin toata europa, noi stam si ne acuzam unii pe altii inutil. Ba ca sunt bruneti doar in giulesti, ba ca nicolita e minoritar, etc.
    Problema e mult mai grava decat mishtourile astea triviale.

    Ce au facut bozovic si boya e o problema interna a rapidului. daca intr-adevar bozovic a spus chestiile alea, atunci probabil ca nu va mai sta mult in romania.

    Nu-l suport pe copos, insa el va rezolva problemele astea. poate nu imediat, nu-i becali, nu-i place sa plateasca, insa nu-i vad pe cei doi facand o cariera lunga la rapid.

    Treaba cu tziganii si ce fac ei e altceva. ar trebui sa luam atitudine, sa ne delimitam, dar din pacate n-are cine.
    romania din italia de exemplu, nu stiu daca ar vrea si ar putea in ansamblu, sa faca altceva decat sa-si vanda oasele ieftin. aia de acasa, au alte prioritati si tot asa.

  20. #83
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    pai normal ca le iau apararea,pana la proba contrarie!
    nu vad decat niste poze si o poveste scrisa de un ziar de scandal!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  21. #84
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    unde puteau sa-si gaseasca birlog scursurile astea decat in mediul propice de sub pod? acolo asa se vorbeste ,jigodiile s-au adaptat repede
    cat despre tiganii care ne fac de ras pe afara...avem reprezentanti si pe forum , in loc sa culeaga la capsuni ,isi dau cu parerea pe forum
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  22. 6th October 2007, 08:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •