Page 74 of 74 FirstFirst ... 2464727374
Results 1,534 to 1,536 of 1536

Thread: Cafelutza De Dimineata…

  1. #1534
    sport legend Franz's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    3,104
    Reputatie
    1
    e un semn pentru autori sa-si puna scrierile pe muzica. ar avea sanse mai mari la nobel
    Колко нощи аз не спах Колко друми извървях — Да се върна. Колко песни аз изпях, Колко мъка изживях — Да се върна.

  2. #1535
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Prea mare fas... oricine ii bate pe Dinamo in perioada asta, noroc pe Craiova-clone c-a scapat, cat pe ce sa faca un pas gresit acasa.
    Pana in prezent este echipa care a jucat cel mai bine in acest campionat, dar este printre cele mai naive defensiv, asa... nu se poate.
    Il invit pe Leu sa ma contrazica, stiu ca-i place, lui ii place atat de mult sa contrazica incat cred ca si-a si creat in propria lui minte macar alte 2-3 personalitati cu care se cearta zilnic, dar nu in prezenta apropiatilor, sper eu.
    off ... mah, Ionica ... prostioarele tale matinale au devenit asa banale, incat probabil trec neobservate, majoritatea.
    Sa iti raspund, totusi : trecand peste faptul ca Dinamo nu e deloc o echipa slaba (va juca in playoff), mai fac o data observatia ca tu nu esti obisnuit sa asculti interlocutorul, te preocupa doar sa ii expui teoriile tale.
    Doar cateva posturi mai sus, inainte de al tau :
    Quote Originally Posted by Leul Oltean View Post
    eh, asa toate sunt de duzina, inclusiv fcsb.
    Mie Dinamo nu mi se pare slaba, in nici un caz mai slaba decat Craiova. Ba sunt chiar comparabile (exemplu : ambele au aparari centrale de cascadorii rasului ... ).
    Insa i-am batut pe determinare, pe lupta, pe muschi si detenta. As fi vrut sa ii batem si pe stiinta, dar momentan asta nu pare posibil.
    Vreau sa castigam cu creierul ... si mai putin cu muschii. Cu muschii sa mentinem ritmul, atat.
    Poti accepta ca nu te-am contrazis, doar te-am ajutat putin (a nu stiu cata oara) ...
    Quote Originally Posted by Utilizator View Post
    Belea de post, curat Underground
    eu spun ca e chiar slabut ...

  3. #1536
    sport legend
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    9,173
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Capitanu.Burcea View Post
    Infuzia asta de patriotism local imi aduce aminte de un film al lui Kusturica, in care unii inca luptau impotriva nemtilor, pt ca nu le spusese nimeni ca razboiul se terminase de vreo 50 de ani Asa am simtit si la Severin. Si nu e ceva neaparat rau, macar in vremurile alea aveam si ceva fotbal.
    Foarte interesant.
    Carevasazica ... e mult mai de soi sa fii din Suceava si sa tii cu Dinamo (sau din Tg Jiu si sa tii cu fcsb), decat sa fii din Craiova si sa tii cu ... Craiova.
    Belea de post, recunosc.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •