Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 51 of 51

Thread: Lot 2004

  1. #43
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Dupa tine cine e antrenorul secund? Ala care sta in tribuna sau ala care sta pe banca si da indicatii?

  2. #44
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ultras_sportul
    Eu banuiesc ca e vorba de cel care a jucat la Dinamo
    Da, tot ce e posibil... , oricum nu cred ca e cel din poza atasata precedent.

  3. #45
    incepator
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Echipa Joaca Din Ce In Ce Mai Bine. Sper Sa Primim Licenta Si Poate Facem O Figura Frumoasa In Divizia A. Eu Sper Sa Prindem Chiar Un Loc In Cupele Europene.

  4. #46
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Marius Nae
    Attached Images Attached Images
    Last edited by Ultras; 12th July 2004 at 11:51.

  5. #47
    senior BIANCO_NERO's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    216
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vasile314tzurka
    mestere, lasa luptele in namol. mai bine vezi de fotbal. alde ultras_sportul s-a retras pe hattrick?
    Sa inteleg ca vii si tu pe hattrick

    NO MORE HATTRICK!!!
    Last edited by Ultras; 20th July 2004 at 11:56.
    [SIZE=4][FONT=Times New Roman][B]AVANTI BIANCO-NERI![/B][/FONT][/SIZE]
    FOREVER ANTI-BLAT!

  6. #48
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Bogdan Stelea, zis Arnold, liber de contract si in asteptarea unui angajament se antreneaza de cateva zile cu Sportul Studentesc la "2 Cocosi":

    “Mă gīndesc la retragere!”

    La 36 de ani, fostul portar al Salamancăi se antrenează de cīteva zile cu Sportul Studenţesc, echipă pregătită de unul dintre cei mai buni prieteni ai săi, Dan Petrescu. Discuţia cu “Arnold” a durat aproximativ 30 de minute, timp īn care jucătorii Sportului, cantonaţi la restaurantul “Doi Cocoşi”, priveau cu admiraţie la ineditul lor coleg. “Sīnt nişte băieţi extraordinari, care vor face o figură bună īn prima divizie”, spune Stelică, īn timp ce privirea īi alunecă spre peretele din dreapta lui. “E fotografia dinaintea meciului cu Portugalia, de la Bucureşti, scor 1-1. Ce vremuri! Acum nu ştiu dacă să mai am speranţe la naţională. Să-mi găsesc echipă mai īntīi”.
    Cum e, Bogdane, semnezi cu Sportul?
    Bogdan Stelea: Nu pot să zic nimic deocamdată, pentru că sīnt doar 4-5 zile de cīnd mă antrenez cu ei. Eu sīnt deschis să joc la orice echipă din Romānia. Am renunţat la doi ani de contract cu Salamanca, iar acum īmi caut echipă. Cu Sportul au fost nişte discuţii de principiu, īnsă nu e nimic clar. Aştept īn continuare oferte.Iei īn calcul şi posibilitatea retragerii definitive?
    Īn acest moment, orice este posibil. Voi mai aştepta probabil pīnă la sfīrşitul lunii august, după care voi decide īntr-un fel sau altul. Poate voi accepta să joc şi gratis, numai să nu renunţ. Cine ştie!!!

    Tot interviul:
    http://www.prosport.ro/index.php?c=3&a=26898

  7. #49
    incepator
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Bogdan spunea ca s-ar putea sa joace si pe gratis. Avand in vedere ca noi nu avem prea multi bani poate alege sa joace la noi pe gatis.

  8. #50
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    Daca nu-i ofera nimeni bani...

  9. #51
    incepator
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    49
    Reputatie
    1
    Am auzit ca si Falemi se pregateste cu noi. Daca ii convingem pe amandoi poate avem o sansa la o cupa europeana si de ce nu la campionat.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •