Quote Originally Posted by Pacala
Quote Originally Posted by BIANCO_NERO
NU stiu cine esti tu, si care sunt motivele pentru care in dreptul tau scrie manager
Motivul este acela ca eu sint pe acest forum de ceva timp si imi place sa cred ca am ajutat si eu un pic sa devina cel mai po****r. Si nu am injurat pe nimeni si nici nu m-am aruncat asupra unui alt forum care nu apartine echipei mele cum ai facut tu de doua zile de cand esti intrat. Te-ai aruncat asupra forumului Pandurilor care este deschis de mine. Si nici nu am avut nesimtirea ta nemarginita sa dau avertismente nici acum, cu atat mai putin cand eram aici de doua zile ca tine. Tupeul si nesimtirea ta sint incredibile .
Cum, tu care intri aici si in loc de buna ziua si o incurajare a echipei tale, te duci direct pe un forum al unei echipe care nu te priveste si iti versi fierea sufletului tau nenorocit si ajungi dupa doua zile sa ameninti ca banezi pe altii?
Spui ca esti in Politehnica din Bucuresti? Eu sint la Mc Gill , daca iti spune ceva numele asta ,dar indiferent ce as fi, macar nu fac greselile tale de gramatica si nu am nesimtirea de a incerca sa-i elimin pe ceilalti participanti la forum. Nu mi-am permis niciodata sa fac ce faci tu,cu atat mai putin dupa doua zile petrecete aici si dupa modul mizerabil in care te-ai manifestat.